Rēzeknes birojs

Vārds, uzvārds Amats Kontakti
Inta Nagle Vadītāja
64625254
20224413
inta.nagle@llkc.lv
Anastasija Saleniece Lauku attīstības konsultante
64607183
28658199
anastasija.saleniece@llkc.lv
Ilona Melne Lauku attīstības konsultante
29254031
ilona.melne@llkc.lv
Valija Jekimova Lauku attīstības konsultante
28373688
valija.jekimova@llkc.lv
Vija Isajeva Lauku attīstības konsultante
26157521
vija.isajeva@llkc.lv
Uldis Andrejevs Lauku attīstības konsultants
27885686
uldis.andrejevs@llkc.lv