Jaunumi

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” marta   numurs. Tajā stāstījums par konkursa “Laukiem būt!” pusfināla norisi – labāko projektu raksturojums un žūrijas ekspresvērtējums.

Tuvojoties pavasarim, dārzkopjiem tā vien gribas ķerties klāt sējas darbiem, sajust zemes un augu smaržu. Bet, lai ražīgi strādātu, ir nepieciešamas zināšanas, kuras ziemas mēnešos ir aizmirsušās. Tāpēc 26.

Vairākus mācību kursus lauksaimniekiem par jaunāko un aktuālāko nozarē ik gadu organizē LLKC Bauskas birojs. 26.–27. februārī un 1.

Saldū 26. februārī notika seminārs “Priekšnosacījumi kvalitatīvas un veselīgas ražas iegūšanai siltumnīcās”. Laikā, kad saule sāk spīdēt spožāk, lauku cilvēkiem rokas tā vien prasa iesēt kādu sēkliņu.  Mūsu klimata apstākļos tomātus un citus siltumprasīgus augus audzē siltumnīcās.

Rēzeknē 22. februārī notika IV Starptautiskā Latgales reģiona biškopju konference.

Piena lopkopības fermās slaucējas pamazām aizstāj roboti. Pirms izdarīt izvēli par to iegādi, saimniekiem svarīgi apskatīt dabā, kā tie strādā un pārrunāt praktiskas lietas. LLKC Kuldīgas konsultāciju birojs organizēja LAP 2014.-2020.

Lapas