Jaunumi

Iznācis informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” janvāra  numurs. Tajā par to, kā LLKC paplašina tālmācības programmas, kas ir īpaši aktuāli šajā laikā, kad klātienes mācības nav iespējamas.

Zemnieku saimniecība “Saknītes” atrodas Krimuldas novada Lēdurgas pagastā, tā dibināta 1992. gadā un īpašnieks līdz 2007. gadam bija Jānis Cukmacis.

Šis gads ikvienam devis vielu pārdomām – nepieredzētie apstākļi lika pārvērtēt savas ikdienas vajadzības un tālāko darbību.

Šis gads ikvienam devis vielu pārdomām – nepieredzētie apstākļi lika pārvērtēt savas ikdienas vajadzības un tālāko darbību.

Decembrī LLKC Valkas nodaļa organizēja vairākus informatīvos seminārus Zoom vidē. Vislielākā piekrišana bija semināram “Kopts daiļdārzs – saimniecības vizītkarte”, kuru vadīja un ar savām plašajām zināšanām dalījās daiļdārzniece Mariana Smona.

Vēl 2019. gadā Siguldā aizsākās diskusija “BIO GNP?” Vai Gaujas nacionālā parka teritorijā ir iespēja nodarboties ar lauksaimniecību tikai bioloģiski? Uz šādu provokatīvu  jautājumu atbildes tika meklētas seminārā–diskusijā “Saimniekošana videi draudzīgā saimniecībā”, kas notika 4. decembrī.

LLKC Balvu nodaļa organizēja izglītojošo semināru “Ārstniecisko augu audzēšana un pārstrāde”.

LLKC Balvu konsultāciju birojs 8. decembrī organizēja tiešsaistes semināru Zoom  platformā, kurā interesentiem bija iespēja klausīties lekciju par netradicionālo augu audzēšanu.

LLKC Ludzas nodaļa 7. decembrī rīkoja informatīvo semināru “Aktualitātes garšaugu un ārstniecības augu audzēšanā un pārstrādē”.

Ikviens, kurš nepaguva tiešsaistē noklausīties bioloģiskās lauksaimniecības konferenci "Tālredzīgi un saskaņā ar dabu", nu to var izdarīt sev ērtā laikā un vietā, jo pieejams kā konferences pilns ieraksts, ta katrs runātājs atsevišķi.

Lapas