Eiropas jāšanas federāciju un zirgaudzētāju pārstāvju konference

No26. līdz 27. jūlijam Rīgā notiks Eiropas jāšanas federāciju un zirgaudzētāju pārstāvju konference, kas tiek organizēta ar Valsts Lauku tīkla atbalstu.

Konferences pasākumi risināsies viesnīcas “Avalon” telpās un sporta centrā “Kleisti”. Konferences laikā tiks apspriesti sekojoši jautājumi: jāšanas sporta federāciju sadarbība ar zirgaudzētājiem un to biedrībām; sporta zirgu audzēšana, trenēšana un sportiskie sasniegumi Eiropā; jāšanas sporta attīstības pašreizējās tendences Eiropā; veterināro prasību ievērošana un to noteikumu pilnveidošana; jāšanas sacensības kā zirgu novērtēšanas, to ģenētiskās kvalitātes un produktivitātes noteikšanas veids.

Nozīmīgajā pasākumā piedalīsies Eiropas Jātnieku federācijas (EEF) prezidents Dr. Hanfrīds Harings, citas amatpersonas un vairāku valstu pārstāvji.

Konference dos ieguldījumu Latvijas šķirnes zirgu audzēšanas popularizēšanā un reklamēšanā, palīdzēs attīstīt jāšanas sportu Latvijā, veicinās sasniegt mūsu mērķi – palielināt zirgu audzētāju saimniecību skaitu, lai sportisti ar labiem panākumiem piedalītos gan Latvijas, gan starptautiska mēroga sascensībās.

 

Agris Blaus,

Latvijas Jātnieku federācijas prezidents    

Pievienot komentāru