Latvijā tiksies Eiropas lauksaimniecības konsultanti

Lai diskutētu un vienotos par kooperāciju lauksaimniecības konsultāciju jomā, 15. un 16. septembrī Latvijā notiks Eiropas lauksaimniecības un lauku attīstības konsultantu asociācijas (EUFRAS) konference. 

Eiropas lauksaimniecības konsultantu tikšanās konferencē “Konsultāciju dienestu tīklošanās veicināšana ar Austrumeiropu lauksaimniecības un lauku telpas attīstībai” sāksies 15.septembrī ar mācību braucienu uz saimniecībām un konsultāciju birojiem Latvijā un Lietuvā, bet 16.septembrī paredzētas konferences galvenā daļa, kurā lektori un Eiropas Komisijas un EUFRAS diskutēs par lauksaimniecības konsultantu kooperāciju Austrumeiropas lauksaimniecības un lauku telpas attīstībai.

Dalību konferencē pašlaik pieteikuši kopskaitā 27 ārvalstu viesi, kuri pārstāv Šveici, Uzbekistānu, Īriju, Baltkrieviju, Ungāriju, Beļģiju, Serbiju, Bulgāriju, Azerbaidžānu, Moldovu, Dāniju, Poliju un Lietuvu.

Konferences darba valodas – angļu un krievu.

Aicinām medijus piedalīties konferencē, dalību pieteikt LLKC sabiedrisko attiecību speciālistei Ilzei Rūtenbergai – Berziņai pa epastu ilze.rutenberga@llkc.lv vai telefonu 29172125.

 EUFRAS dibināta aizvadītā gada 23. septembrī Berlīnē. Vienotas Eiropas lauku konsultantu organizācijas dibināšanas ideja radās 2002.gadā, kad LLKC Latvijā pulcēja Eiropas valstu konsultāciju dienestu pārstāvjus. EUFRAS šobrīd apvieno 21 konsultāciju dienestu no 15 valstīm. Organizācijas vadībā ir pieci lauksaimniecības un lauku attīstības eksperti no kopumā četrām valstīm, viņu vidū arī LLKC valdes loceklis Edgars Linde.

Pievienot komentāru