Tiešsaistes seminārs- augsnes veselības un auglības uzlabošana

PielikumiPrint

Šā gada 4. un 5. martā aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā “Veselīgākām augsnēm un labākām ražām”. Divu dienu seminārs tiek organizēts Best4Soil projektā un tajās piedalīsies runātāji no Dānijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes un Polijas.

Seminārs paredzēts Ziemeļaustrumeiropas reģiona (Polija, Lietuva, Latvija, Igaunija) lauksaimniekiem, konsultantiem un zinātniekiem, un tajā būs iespējams noskatīties prezentācijas un diskutēt par trīs dažādām tēmām:  slimību ierosinātājiem, kas mīt augsnē un profilaktiskajiem pasākumiem slimību novēršanai; augsnes auglības veidošanu; veselīgāku augsnes veidošanu ar augseku, zaļmēslojumu un starpkultūru izmantošanu. Divās dienās būs iespēja noskatīties deviņas prezentācijas  angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā, uzdot jautājumus, diskutēt un dalīties pieredzē ar runātājiem un citiem dalībniekiem. Pirmajā dienā no Latvijas ar prezentāciju uzstāsies agronoms Andris Sabitovs, lai dalītos ar praktisko pieredzi,  veidojot dzīvas augsnes saimniecībā “Tand Ukri”. Otrajā dienā no Latvijas par starpkultūru audzēšanu un to izmantošanas labumiem pieredzē dalīsies agronoms Mārtiņš Flaksis no z/s “Krastmaļi” un SIA “Krastmaļu sēklas”.

Sīkāka informācija klāt pievienotajā programmā.

Tiešraide būs skatāma Hopin tīmekļa vietnē. Lai piedalītos seminārā, nepieciešams reģistrēties šeit: https://hopin.com/events/best4soil-zone-north-east

Drīzumā šeit tiks pievienots ceļvedis, lai reģistrētos Hopin.

Dalība seminārā ir bez maksas.

Plašāka informācija: Lāsma Ozola, LLKC Augkopības nodaļas projektu vadītāja, e-pasts: lasma.ozola@llkc.lv, tālr. 26447400.

Best4Soil ir saņēmis finansējumu no Eiropas Savienības programmas “Apvārsnis 2020” par koordinācijas un atbalsta aktivitāti saskaņā ar granta līgumu Nr. 81769696.

Pievienot komentāru