Skolēni guvuši jaunas izvēles savai nākotnes profesijai

GalerijaPrint

Pateicoties nu jau daudzu gadu LLKC sadarbībai ar Inčukalna un Sējas skolu pedagogu-karjeras konsultantu Agnesi Kalniņu, abu skolu skolēni izzinājuši Vidzemes Tehnoloģiju un dizaina tehnikuma mācību programmu.

Sējas 8. un 9. klašu skolēni (kopskaitā 30) un Inčukalna 9. klases skolēni (kopskaitā 20) attiecīgi 4. un 6. februārī tika laipni uzņemti tehnikumā, kur dienas laikā tehnikuma pārstāvji dalījās praktiskā informācijā Priekuļu tehnikuma un tā Cēsu struktūrvienības piedāvājumā.

Konkrētās tikšanās ierosinājums nāca no pašiem skolēniem, kuri, saklausījušies savu skolasbiedru pieredzē no vizītēm 2019. gadā, bija atsaucīgi tehnikuma apmeklējumam. Savukārt LLKC Pierīgas konsultāciju birojs, atsaucoties uz pozitīvu sadarbību ar tehnikumu līdz šim, aicināja tehnikuma administrāciju uzņemt potenciālos studentus informatīvā vizītē.

Rezultātā pamatskolas potenciālie beidzēji guvuši jaunas izvēles savai nākotnes profesijai. No 50 skolēniem 24 atzinuši vizītes par noderīgām savas nākamās profesijas un studiju vietas izvēlē.

Pasākuma notika ar Sējas un Inčukalna pamatskolu administrācijas atbalstu.

Kristīne Ragaine-Volnianko,
LLKC Pierīgas biroja vadītāja

Foto galerija: 

Pievienot komentāru