Zemnieku saimniecības “Alefrons” mērķis ir radīt jaunus produktus

Zemnieku saimniecības “Alefrons” īpašnieks Alvis Circens ar LEADER  atbalstu  īsteno projektu, kura mērķis ir radīt jaunus, kvalitatīvus produktus, izveidot jaunas darbavietas un sniegt pakalpojumus ābolu sulas ražošanā. Papildus tam klāt vēl nāks jauni produkti – ievārījumi un džemi, kā arī vīna ražošana. Projekta īstenošanas rezultātā tiks palielināti un dažādoti produkcijas ražošanas apjomi.

Balvu novada partnerības teritorijā nav daudz bioloģisko ievārījumu, biezeņu un augļu vīnu ražotāju, tāpēc tiks piedāvāti kvalitatīvi produkti par ļoti demokrātiskām cenām. Uzņēmuma vīzija ir nodrošināt ar veselīgu un dabīgu produkciju visas vecumu grupas, sākot no zīdaiņiem līdz sirmgalvjiem.

Mērķa sasniegšanai tika iegādātas iekārtas: dozators PF30, augļu mazgātājs Niko JP3000, horizontālais kapsulētājs, manuālā etiķešu līmēšanas iekārta, gravitācijas pudeļu pildītājs, sasmalcinātās masas uztvērējtvertne ar sūkni EURO 40, manuālais vīna korķu aizkorķētājs Mini.

Projekta Nr.17-07-AL19- A019.2101-000014 – Zemnieku saimniecības “Alefrons” produkcijas dažādošana un konkurētspējas paaugstināšana programmā 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana  saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Projekta attiecināmās izmaksas ir 12 665,90 eiro. Projekta īstenošanas publiskais finansējums ir 8866,19 eiro.

Teksts un foto: Alvis Circens

Pievienot komentāru