“Siguldas Saime” – jauna tiešsaistes reģionālā kataloga ideja

No 2019. gada marta, pateicoties entuziastei Dacei Mežavilkai, tapusi jauna, informatīva platforma “Siguldas Saime”. Tajā izvietoti īsi video sižeti un informācija par Siguldas un kaimiņos esošo novadu uzņēmumiem.

Platformas autore un īpašniece ir Dace, kura pati organizē tikšanās ar uzņēmumiem un veido sižetus. Platforma darbojas Facebook un Instagram @siguldassaime. Uzņēmēji atsaucīgi piedalās, izrāda savu uzņēmumu darbību un ļauj filmēt notiekošo. Uzņēmēju izvēlē Dace ir radoša – biohumusa ražotāji, skaistumkopšana, riepu servisi, mājražotāji, jogas nodarbības, ikdienā katram aktuālu pakalpojumu sniedzēji un preču ražotāji, kuri zināmi konkrēta mērķa klientu lokam.

Par platformas aktualitāti liecina tās lietotāju skaits, kura apjoms tikai pieaug ar katru kārtējo sižetu. Lietotāji ir atzinuši par noderīgu informāciju par sev tuvumā un kaimiņos esošajiem uzņēmumiem.

Līdzīgi iepriekš “Zaļās lapas” un citiem izziņu katalogiem drukātā formā “Siguldas Saime” ir aizsākusi inovatīvu un sabiedrībā atzītu aktivitāti – tiešsaistes katalogu novada (pat reģiona) ietvaros.

Kristīne Ragaine-Volnianko,
LLKC Pierīgas konsultāciju biroja vadītāja

Pievienot komentāru