Skolēni – nākotnes profesijas izvēlē

GalerijaPrint

Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskolas skolēni 11. oktobrī  devās  uz Ogres tehnikumu un Nodarbinātības valsts aģentūras Siguldas filiāli. Karjeras nedēļā Lēdurgas skolēni jau strādāja  pie  projekta darba  “Mans karjeras skrejceļš”’, tāpēc bija ļoti   priecīgi par šo  iespēju iepazīsties  ar  Ogres tehnikuma piedāvātajām izglītības programmām. 

Atrodoties Ogres tehnikumā, bērni iepazinās ar skolas materiālo bāzi, iespējamo profesiju daudzveidību, it īpaši viņiem patika tas, ka bija iespējams praktiski darboties dažādās darbnīcās. Meitenes paspēja uzšūt sev šalli. Zēniem bija iespēja darboties ar datortehniku, bet, kuriem interesēja multimediji, bija iespēja redzēt, kā top reklāmas. Trīs skolēni jau izvēlējās pēc 9. klases doties mācīties uz Ogres tehnikumu.  

Siguldā skolēni saprata, ka vissvarīgākais profesijas izvēlē ir sevis izpēte. Jāsaprot, kas interesē, ko patiks darīt. Pateicamies  LLKC  Siguldas birojam  par doto iespēju iepazīstināt skolēnus ar profesiju izvēli nākotnei. Šāda veida aktivitātes jāturpina arī priekšdienās.

Pasākums notika Valsts Lauku tīkla  aktivitātes “Informatīvie pasākumi jauniešiem un skolēniem” apakšaktivitātes   “Lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares popularizēšanā vispārizglītojošajās skolās“ ietvaros.

Ināra Krasovska,

Krimuldas novada lauku attīstības konsultante                                                         

 

Foto galerija: 

Pievienot komentāru