Uzņēmēji pulcējas forumā Jaunpiebalgā

GalerijaPrint

Esošie un topošie uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki un lauksaimnieki 22. februārī smēlās iedvesmu un motivāciju pasākumā “Uzņēmēju forums Jaunpiebalgā”.

Pasākumu atklāja Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Laimis Šāvējs ar uzrunu novada iedzīvotājiem, pēc kā sekoja lektores Vitas Brakovskas radošais stāstījums par produkta vērtības celšanu klienta acīs. Foruma laikā dalībnieki varēja izvēlēties apmeklēt kādu no četrām tematiskajām un izvēles sesijām. Vienā no tām bija iespēja uzzināt novada esošo situāciju un nākotnes iespējas, kā arī iedvesmoties Vitas Brakovskas lekcijā “Laimes lācis mīt mūsos pašos – augsim kopā ar Latviju”.

Foruma laikā varēja uzzināt aktualitātes lauksaimniecības nozarē 2019. gadā, ar to iepazīstināja LLKC lauku attīstības konsultante Dace Vējiņa un Cēsu rajona lauku partnerības administratīvā vadītāja Dace Melgalve, kā arī sesijas laikā norisinājās diskusijas ar uzņēmēju, politiķi, 13. Saeimas deputātu Jāni Dūklavu. Par iespējām produktu tirgus paplašināšanai un attīstībai Āgenskalna tirgū iepazīstināja idejas iniciators Rihards Eniks un biedrības “Piebalgas klēts” izpilddirektore Lelde Prūse.

Uzņēmēju foruma laikā bija apskatāma Jaunpiebalgas amatnieku izstāde. Bija aplūkojami keramikas un koka izstrādājumi, dažādi izšuvumi, pērļošanas tehnikas izstrādājumi, kā arī gleznas un pat mūzikas instrumenti.

Novadā šāda veida pasākums norisinājās pirmo reizi, daudzi foruma dalībnieki izteica pozitīvas atsauksmes, un visi bija vienisprātis, ka šāda veida pasākumiem ir jānotiek biežāk.

Dace Vējiņa,

Jaunpiebalgas novada lauku attīstības konsultante

Foto: Egita Zariņa

Foto galerija: 

Pievienot komentāru