Pieejamas vienas dienas un viena mēneša kartes makšķerēšanai

No 21. augusta makšķerēšanas cienītājiem pieejamas vienas dienas un viena mēneša makšķerēšanas kartes. Līdz ar to LLKC makšķerniekiem piedāvā nu jau četru veidu makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes.

Jaunās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību vienas dienas kartes cena ir 1,50 eiro, bet viena mēneša kartes cena – 5 eiro. Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes vienai dienai un vienam mēnesim nopērkamas tikai elektroniski vietnēs www.makskeresanaskarte.lv, www.manacope.lv, kā arī mobilajā lietotnē “Mana cope”.

Īstermiņa kartes ir labs risinājums kā makšķerniekiem, kuri nemakšķerē regulāri, tā ģimenēm ar bērniem, kas brīvdienas pavada pie ūdeņiem, un arī ārvalstu viesiem, kuri Latvijā uzturas samērā neilgu laiku. Drukātajām makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartēm šogad cena paliek nemainīga: gada karte maksā 14,23 eiro, karte 3 mēnešiem – 7,11 eiro.

Līdztekus šīm izmaiņām LLKC piedāvā vēl kādu jaunu pakalpojumu – drukāto makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu digitalizāciju. Šāda pakalpojuma ievešanu makšķernieki lūdza jau sen, jo iepriekš situācijās, kad drukātā makšķerēšanas karte tika pazaudēta vai sabojāta, to nebija iespējams atjaunot, un makšķernieks bija spiests iegādāties karti vēlreiz. Tagad, veicot dažas vienkāršas darbības, drukātu karti var pārvērst elektroniskā un neuztraukties, ka kartes dati varētu pazust.

Kartes digitalizācijas pakalpojums pieejams vietnē www.makskeresanaskarte.lv.  Makšķernieks, ievadot drukātās kartes informāciju un pievienojot tās foto, var pārvērst to elektroniskā formātā, tādējādi iegūstot visas elektroniskās makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes priekšrocības. Proti, nav jābaidās, ka mehānisku bojājumu gadījumā karte vairs nebūs izmantojama un atjaunojama, kā arī, dodoties makšķerēt, karti var neņemt līdzi. Jāatceras vien kartes numurs, ko nosaukt inspektoram pārbaudes brīdī.

Agnese Neimane-Jordāne,
agnese.neimane@llkc.lv,
tālr.: 28352477

Pievienot komentāru