Carnikavas novads

Izglītojošs seminārs “Aktualitātes zivsaimniecības nozarē”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa 27.09.2018 rīko izglītojošo semināru
“Aktualitātes zivsaimniecības nozarē”. Plānotais datums 27.09.2018, sākums plkst.10.30. Plānotais ilgums 4,5h.

Semināra mērķis: izglītot piekrastes zvejniekus par nēģu resursu stāvokli un Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu mierīgas līdzāspastāvēšanas iespējām.

Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu līdzāspastāvēšana

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST pasākumu ietvaros, 18.septembrī organizē izglītojošo semināru.Sākums plkst.12.00, Carnikavā, Jomas ielā 7.
 
Semināra mērķis-izglītot piekrastes zvejniekus par Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu mierīgas līdzāspastāvēšanas iespējām. 

Attīstības iespējas zivsaimniecībā, atbalsta veidi, problēmu risinājumi nozarē

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST pasākumu ietvaros, 2. novembrī organizē informatīvo semināru.

Semināra mērķis-informēt Carnikavas zivsaimniekus par Attīstības iespējām zivsaimniecībā, atbalsta veidiem, kā arī problēmu risinājumiem nozarē.

Plašāka informācija: Jānis Kravalis, ZST konsultants, mob.t.: 27763321, e-pasts: janis.kravalis@llkc.lv

Zvejas tiesību normatīvo aktu pielietojums iekšējo un jūras piekrastes ūdeņu zvejā. Zvejas produktu apstrādes daudzveidība.

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa, ZST pasākumu ietvaros, 22.septembrī organizē izglītojošo semināru.

Semināra mērķis-izglītot Carnikavas zivsaimniekus Zvejas tiesību normatīvo aktu praktiskajā pielietojumā, kā arī plānoto izmaiņu ietekmē uz zvejas tiesībām.

Subscribe to RSS - Carnikavas novads