Kandavas novads

Seminārs par plūmju audzēšanu ZANTĒ

27. augustā plkst. 10:00 z/s "Vīksnas-1" saimnieki interesentus iepazīstinās ar plūmju audzēšanas pamatprincipiem un Dārzkopības Institūta zinātnieki pastāstīs par plūmju šķirņu izvēli un audzēšanu Kurzemes reģionā.

Norises vieta un laiks: "Vīksnas-1", Zantes pagasts, Kandavas novads, plkst. 10:00
Rīko: Dārzkopības institūts (DI) sadarbībā ar ZS "Vīksnas-1" un Latvijas Augļkopju asociāciju.
Demonstrējums: “Latvijas apstākļiem piemērotu bumbieru, plūmju un/vai ķiršu šķirņu izdalīšana” .
Tēma: plūmju šķirnes Kurzemes reģionā un to audzēšana.

Kandava | Informatīvs seminārs "Aktuālā informācija lauku uzņēmējiem"

SIA LLKC Tukuma konsultāciju birojs 09.04.2018. plkst. 10:00 Kandavas kultūras namā (Kandava, Lielā iela 28) aicina Jūs uz bezmaksas informatīvo semināru "Aktuālā informācija lauku uzņēmējiem", kas tiek organizēts VLT pasākumu ietvaros.
Atbalsta: Zemkopības Ministrija un Lauku Atbalsta Dienests
Seminārā: LAD aktualitātes 2018. gadā un aktualitātes Kandavas novadā.

Kandavas Kannu festivāls- 8. Kafijas un tējas svētkos

Aicinām 28.oktobrī Astoto Kafijas un tējas svētku laikā visus, kas vien to vēlas, piedalīties ar savām kannām Kandavas Kannu festivālā!
Jā, šis uzsaukums saprotams gluži burtiski- mēs aicinām piedalīties interesantā, asprātīgā pasākumā- dažādu kannu izstādē. Tiem, kuri atnesīs savu kannu izstādei, tiks uzdāvināta bezmaksas ieeja Kafijas un tējas svētkos.
Jau tagad varat kannas ienest Kandavas kultūras namā māksliniekam Jurģim Muskam. Katram kannu īpašniekam būs iespēja pasākuma dienā pastaigāties pa sarkano paklāju un nofotografēties pie reklāmas sienas!

Par iespēju mājražotājiem un amatniekiem realizēt savu produkciju Kandavā

Ir lieliska iespēja mājražotājiem un amatniekiem realizēt savu produkciju vienuviet, Kandavā Sabiles ielā 5 „SIA Centrs – 5” veikala telpās.
Esam gatavi atbalstīt vietējos mājražotājus un amatniekus piedāvājot telpu un pārdevēju.
Ja būs interese un piedāvājumi, nodrošināsim iespēju pastāvīgi realizēt jūsu produkciju kolīdz būs attiecīgi piedāvājumi.

Aicinām uz semināru Kandavā “Mazais ieskats, kā veiksmīgi uzsākt mazo biznesu mājražošanā”

19.10.2017. plkst.15.00 viesnīcā “Kandava’’ konferenču zālē notiks Kandavas Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centra rīkotais seminārs “Mazais ieskats, kā veiksmīgi uzsākt mazo biznesu mājražošanā.”
Interesentus pieteikties līdz 17.oktobrim zvanot pa tel. 28618612, 26379703 vai rakstos uz e pastu: liene.snikvalde@inbox.lv
No 15.00-17.30 - lekcija
17.30 – produkcijas degustācija, iegāde, neformālās sarunas
Tēmas:

Iedvesmojoša tikšanās sievietēm- uzņēmējām Kandavā

19.oktobrī plkst. 17:30 Kandavas kultūras nama mazajā zālē notiks biedrības “Līdere” organizēta iedvesmojoša tikšanās, lai diskusiju ceļā atklātu atslēgu uz sievietes spēka formulu.
Tikšanās laikā ar savu pieredzi un iedvesmas stāstiem dalīsies piecas Kandavas novada uzņēmējas, kuras būtiski ietekmējušas novada attīstību un ar kurām lepojas novada iedzīvotāji.
Aicinām novada uzņēmējas pievienoties pasākumam, lai arī jūsu stāsts, vērtības un iedvesma caurvītu kopējo Latvijas sieviešu Līderes Kodu.

Lapas

Subscribe to RSS - Kandavas novads