Liepāja

Liepāja | 06., 12.–14.02.2020 | Apmācības “Augu aizsardzības līdzekļu pareiza, precīza un ekonomiska lietošana”* ar iespēju iegūt AAL lietotāja apliecību (no jauna)

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas birojs rīko maksas apmācības “Augu aizsardzības līdzekļu pareiza, precīza un ekonomiska lietošana”* ar iespēju iegūt AAL lietotāja apliecību (no jauna).

Datumi: 2020. gada 6., 12., 13. un 14. februārī

Norises vieta: LLKC Liepājas birojs, Bāriņu iela 15 (2.stāvs), Liepāja

Maksa: ar PVN 44.17 EUR vai 120.00 EUR (atkarībā no saimniecības lieluma un darbības ilguma). Mācību maksā ir iekļauts PVN, izdales materiāli, kafijas pauze, VAAD tests un apliecība, ko uzreiz saņem mācību noslēgumā.

Liepājas pusē | Apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem (februāra sākumā)

Liepājas pusē plānotajiem maksas apmācībām AUGU AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻU (AAL) LIETOTĀJIEM.
!!! Pirms aktīvās sezonas uzsākšanas, noteikti apskaties un pārliecinieties par esošās apliecības derīgumu un ka ir darbam nepieciešamā apliecība.

APMĀCIBAS
1. 2020. gada 5. februārī - AAL apliecības pagarināšanas (zināšanu atjaunošanas) apmācības (norises vieta vēl tiks precizēta) . Maksa 45 EUR (ar PVN).

Liepāja, Polija | Apmācības "Kooperācija – mazo saimniecību pastāvēšanas iespēja"

Biedība "Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera" (Agrichamber) piedāvā piecu dienu bezmaksas apmācības "Kooperācija - mazo saimniecību pastāvēšanas iespēja" (teorētiskās un praktiskās mācības).

Mācību dienas:
* 15.janvārī Liepājā
* 22.janvārī Durbē
* no 27.janvāra līdz 31.janvārim Polijā

Liepāja, 16. decembris | Konsultāciju diena biedrībām un nodibinājumiem

Kurzemes NVO centrs 16. decembrī Liepājā visas dienas garumā ar iepriekšēju pierakstu aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes, publicitātes un sadarbības jautājumos!

Pieteikties konsultācijai aicinām, zvanot pa tālr. 20336896 (Līga) vai rakstot uz birojs@kurzemesnvo.lv. Konsultēs Kurzemes NVO centra valdes locekle, grāmatvede Elīna Immere. Konsultācijas laiks - 1 stunda.

Liepāja, 14. decembris | Lekcija: Sava produkta radīšana, pārdošana un virzīšana

2019. gada 14. decembrī Liepājā lekcija - Sava produkta radīšana, pārdošana un virzīšana.

Šī būs praktisku padomu, stāstu un komunikācijas tehniku lekcija kā arī pārdošanas uzrunas formu veidošanas treniņš. Noteikti šo treniņ-lekciju būs interesanti apmeklēt kopā ar kolēģiem un ģimeni (pieaugušajiem).

Lekcija būs noteikti noderīga, praktiska, daudz smieklu un komisku dzīves situāciju stāstu pilna.

Lekciju vadīs Jānis Viegliņš, Pārdošanas skolas vadītājs un dibinātājs.

4. decembris, Liepāja | Aicina uz Kurzemes biznesa kluba tikšanos

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa sadarbībā ar Liepājas pilsētas pašvaldību un AS "Citadele banka" atbalstu organizē uzņēmēju LTRK Kurzemes biznesa kluba pasākumu.

Norises vieta un laiks: 4.decembris plkst. 14:00 (reģistrācija no 13:30), Koncertzālē "Lielais Dzintars" (Radio iela 8, Liepāja, LV-3401).

Liepāja, 15.-16. novembris | Latvijas amatnieku un mājražotāju tirdziņš Rožu laukumā

Šogad 15. un 16. novembrī no plkst. 10:00-17:00 Liepājā Rožu laukumā norisināsies Latvijas amatnieku un mājražotāju tirgus.

Valsts svētku ieskaņā celsim godā mūsu pašu zemē saražotos lauku labumus un amatnieku meistardarbus.

Biedrība “Etno Liepāja” parūpēsies, lai svētku tirdziņā vienuviet sabrauc kupls mājražotāju un amatnieku pulks no visas Latvijas.

Liepāja, 21. novembris | seminārs "Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā"

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs piedāvā semināru "Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumā"*

Datums un laiks: 2019. gada 21. novembrī plkst. 13:00 (sākums).

Norises vieta: LLKC Liepājas biroja mācību telpās, Bāriņu iela 15 (2. stāvs), Liepāja.

Liepāja, 21. novembris | seminārs "Sistēmas (HACCP) pamatprincipi pārtikas aprites uzņēmumos"

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs piedāvā semināru "Sistēmas (HACCP) pamatprincipi pārtikas aprites uzņēmumos"*

Datums un laiks: 2019. gada 21. novembrī plkst. 9:30 (sākums).

Norises vieta: LLKC Liepājas biroja mācību telpās, Bāriņu iela 15 (2. stāvs), Liepāja.

Lapas

Subscribe to RSS - Liepāja