Mārupes novads

Tūrisma dienas Mārupes novadā

No 30.augusta līdz 5.septembrim EXIT RIGA “Tūristu dienas” norisināsies jaunā Mārupes novada teritorijā, kuru laikā gan novada iedzīvotāji, gan viesi tiek aicināti piedalīties bezmaksas autoorientēšanās piedzīvojumā, apmeklēt novada atpūtas un izklaides objektus, kā arī izmantot tūrisma uzņēmumu īpašos piedāvājumus. Nedēļas garumā novadā būs izvietoti 45 kontrolpunkti, dažos no tiem būs jāveic arī papilduzdevumi. Lai piedalītos izaicinājumā, nepieciešams jebkāda veida transportlīdzeklis, kam atļauts piedalīties ceļu satiksmē, un viedtālrunis, kurā jāielādē aplikācija Qrenteerings.

05./12.08.2021 | bezmaksas mācības Mazā lauku biznesa dažādošana | Pierīga

Biedrība “Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera” izsludina pieteikšanos mācību kursam “Mazā lauku biznesa dažādošana (sadarbības tīkla veidošana, mājražošana, kultūrvēsturiskais mantojums)

KAD? Teorētiskās nodarbības 5. augustā, praktiskās nodarbības 12. augustā
(jāpiedalās abās mācību dienās)

05./12.08.2021 | bezmaksas mācības Mazā lauku biznesa dažādošana | Pierīga

Biedrība “Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera” izsludina pieteikšanos mācību kursam “Mazā lauku biznesa dažādošana (sadarbības tīkla veidošana, mājražošana, kultūrvēsturiskais mantojums)

KAD? Teorētiskās nodarbības 5. augustā, praktiskās nodarbības 12. augustā
(jāpiedalās abās mācību dienās)

16.08.| GRUPA NOKOMPLEKTĒTA| Pieredzes apmaiņas brauciens “Saimniekošanas dažādošana: lauku vides tūrisma saimniecību attīstība - vietējās produkcijas noieta veicināšana, mārketinga projektu veidošana, tūrisma produkta prezentāciju organizēšana”

16. augustā SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Tukuma konsultāciju birojs aicina Jūs piedalīties vienas dienas pieredzes apmaiņas braucienā uz Mārupes novadu par tēmu – “Saimniekošanas dažādošana: lauku vides tūrisma saimniecību attīstība - vietējās produkcijas noieta veicināšana, mārketinga projektu veidošana, tūrisma produkta prezentāciju organizēšana”.

LEADER atbalsts Mārupes, Olaines, Babītes novados

VRG 'Pierīgas partnerība' aicina interesentus Mārupes, Olaines, Babītes novados piedalīties savu ideju realizācijā, iesniedzot LEADER finansējuma apguvei, projektu pieteikumus.
Šajā projektu kārtā ir iespējas realizēt ieceres aktivitātēs „Atbalsts tūrisma un aktīvās atpūtas veicināšanai”, „Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, mājsaimniecībai un amatniecībai, t.sk., pašam saražotajam produkcijas iepakojumam, realizācijai un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai” , „Atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai”.

Tikšanās par nebanku aizdevēju pakalpojumiem uzņēmējiem

Biedrība Pierīgas partnerība aicina 22.oktobrī plkst.10.00 Biznesa Vēstniecībā (Jelgavas ceļš 3, Tīraine, Mārupē) par finansējuma pieejamību uzņēmējdarbības attīstībai.

Pasākumā tiks sniegt aktuālā informāciju par iespējām esošajiem un potenciālajiem uzņēmējiem piesaistīt aizdevumus arī nebanku sektorā uzņēmējdarbībai reģionos.

Pasākuma laikā piedalīsies Kooperatīvās krājaizdevu sabiedrības “Allažu saime”, Rīgas KKS , biedrība “Rīgas rajona Lauku attīstības biedrība”, attīstības finanšu institūcija Altum.

LEADER investīciju atbalsta piesaistes iespējas Pierīgā

Biedrība “Pierīgas partnerība” no 2020.gada 27.jūlija līdz 2020. gada 27.augustam izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 10. kārtu Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam 19.2. pasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros apstiprinātās sabiedrības virzītās vietējās attīstības stratēģijas ieviešanai.
„Atbalsts tūrisma un aktīvās atpūtas veicināšanai”;

Attālināta darba iespējas_tiešsaistes seminārs

Koprades telpa „Dzīvoklis” Olainē un koprades telpa „CoLabora Lielvārde” aicina pašnodarbinātās personas, uzņēmējus un ikvienu, kam ir aktuāls attālinātā darba temats, piedalīties tiešsaistes seminārā 20. augustā plkst. 11.00.
Seminārs paredzēts tiem, kas ir pašnodarbinātas personas, kas plāno par tādiem kļūt, kā arī tiem, kas nodrošina darbu attālināti saviem darbiniekiem. Seminārs ilgs 2 stundas, kā laikā būs iespēja uzzināt par pamata lietām, resursiem, darba organizēšanu un juridiskajām pusēm.

Lapas

Subscribe to RSS - Mārupes novads