Siguldas novads

Vides nodaļas mācības ''Uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana (dārzeņkopība)''

LLKC Vides nodaļa sadarbībā ar bioloģiskās dārzeņkopības audzētājiem un pārstrādātājiem SIA "Absolūts ēd" un z/s "Kronīši" organizē kursu "Uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana (dārzeņkopība). Mācību kursu vadīs Vides nodaļas vadītāja Zane Rubika sadarbībā ar LLKC vecāko speciālistu dārzkopībā Māri Narvilu.

LEADER atbalsts NVO Siguldas novadā un Sējas pagastā

Biedrība VRG 'Lauku Attīstības Partnerība' aicina interesentus iesniegt savu projektu ieceres LEADER atbalsta piesaistei 'Vietējās teritorijas infrastruktūras un objektu sakārtošana pakalpojumu pieejamībai, kvalitātei un sasniedzamībai' (R2.1.) un 'Daudzveidīgu sabiedrisko aktivitāšu pieejamībai un attīstībai' (R 2.2.).

Projektu iesniegšana no 06.04.2022. - 06.05.2022.

Restorānu Restarts Siguldas novadā

Laikā no 01.04.2022. - 10.04.2022. Siguldas novada restorāni aicina ciemos, pasākumā 'Restorānu nedēļa'.
Kā sola pasākuma organizatori - restorāni lutinās savus apmeklētājus ar ēdieniem mākslas darbu veidolā.

Savu dalību ir apstiprinājuši restorāni: 'Gadalaiki', viesnīcas 'Sigulda' restorāns, restorāns 'Kungu Rija', Mālpils muižas restorāns un citi.
Ar pasākuma norisi ir iespēja iepazīties www.tourism.sigulda.lv.
Lai izbaudītu pasākumu, apmeklētāji ir aicināti savlaicīgi rezervēt vietas izvēlētajā restorānā.

Seminārs 'Pavasara darbi augļu koku, ogu krūmu stādījumiem'

Gaidot pavasari un pārdomājot sava augļu un ogu krūmu dārza auglības veicināšanas soļus, ir iespēja izzināt praktisko kopā ar ekspertiem.

Par pavasara darbiem ogu krūmiem (upeņu, jāņogu, ērkšķogu, krūmelleņu, aveņu) un augļu kokiem (ābelēm, bumbierēm, ķiršiem, aprikozēm, plūmēm, smiltsērķškiem), zināšanās dalīsies APP 'Dārzkopības institūta' vadošie pētnieki: Ilze Grāvīte un Edgars Rubauskis.

Semināra norise 24.03.2022., tiešsaistē, no p.10:00 - 13:50
Dalība seminārā ir bez maksas

Seminārs 'Lilijas un dienziedes-audzēšana, kopšana'

Ar praktisku informāciju par liliju un dienziedes stādījumu ierīkošanu, kopšanu dalīsies viens no Latvijā pieredzējušākiem audzētājiem 'Daugmales Lilijas' īpašnieks Guntis Grants.
Seminārs būs interesants kā profesionāliem tā amatieru audzētājiem.
Semināra norise 15.03.2022..
Iepriekšēja pieteikšanās līdz 14.03.2022.: https://forms.gle/nstsbPakHZu5uDMq6

Seminārs 'Aktuālais nodokļu likumdošanā 2022.gadā'

Informatīvs seminārs, 16.03.2022., par aktualitātēm nodokļu likumdošanā, īpaši fiziskām un pašnodarbinātām personām, 2022.gadā.

Semināra ietvaros aktuāla informācija par IIN deklarāciju sagatavošanu, īpaši par D4 pielikuma saturu, autoratlīdzības nodoklis, slimības lapas apmaksa, sociālās iemaksās pašnodarbinātām personām.

Lektore: Linda Puriņa, SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Grāmatvedības un finanšu nodaļas eksperte, sertificēta nodokļu konsultante, sertificēta grāmatvede.

LLKC piedāvā mācības par bioloģisko sēklkopību

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) aicina interesentus pieteikties triju dienu bezmaksas klātienes mācību kursam "Uz tirgu vērsta bioloģiskās lauksaimniecības produkcijas ražošana (sēklkopība)”.

Mācības notiks 9., 16. un 23 .martā, apgūstot kā teorētiskās, tā praktiskās zināšanas bioloģiskajā sēklkopībā. Mācības plānotas no pulksten 10.00 līdz 17.00.

Seminārs LEADER projektu veidotājiem Pierīgā

Biedrība 'Lauku Attīstības Partnerība' aicina interesentus un potenciālos projektu iesniedzējus Siguldas novadā un Sējas pagastā uz praktisku semināru.
Semināra ietvaros informācija par projekta pieteikuma veidlapas sagatavošanu un vērtēšanas kritērijiem.
Norise tiešsaistē, 25.02.2022., no p.14:00 - 17:00
Pieteikšanās līdz 24.02.2022.: https://forms.gle/qHH17LuEP6wRNWoYA

Informāciju par semināra saturu ir iespēja iegūt rakstot: kristine@lapo.lv

Lapas

Subscribe to RSS - Siguldas novads