Lauksaimniecība

Aicinām 28.

Aicinām ikvienu lauksaimnieku un nozares pārstāvi piedalīties Eiropas Komisijas interneta aptaujā un paust savu viedokli par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) līdzšinējo darbību un sniegt priekšlikumus uzlabojumiem.  No šīs nedēļas aptauju var aizpildīt arī latviešu valodā.

Pavasara un šogad pat vasaras sākuma salnas liek nervozēt ne vienam vien dārzkopim. Nav patīkami, ja sūri, grūti koptais un lolotais vienā naktī aiziet nebūtībā. Ko darīt un kā rīkoties? 

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs” rīko arodapmācības un informatīvos pasākumus lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.

Saistībā ar ĀCM vairākos Latvijas novados un pagastos Pārtikas un veterinārais dienests noteicis karantīnu un ar to saistošos noteikumus, kuri obligāti jāievēro.

Aicinām visus interesentus 26. februārī tiešsaistē piedalīties 6. starptautiskajā Latgales biškopju konferencē, kuras galvenā tēma būs - “Lāči Latvijas dravās”.

09.03. | Info seminārs: STĀDU AUDZĒŠANA | ZOOM

LLKC Saldus konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt informatīvo semināru “Garšaugu un dārzeņu sēšana, stādu veidošanai”, kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros.

Datums: 09.marts

Laiks: semināra sākums 09:00 (semināra ilgums aptuveni 3 h)

Vieta: tiešsaistes platforma ZOOM

Lektors: LLKC Vecākais speciālists dārzkopībā MĀRIS NARVILS

Semināra tēmas:

17.03. | LAP mācības “Netradicionālo augu vai dzīvnieku audzēšana (ārstniecības augi)”, ZOOM platforma

LLKC Krāslavas konsultāciju birojs organizē 16 stundu mācības ar dalībnieku līdzmaksājumu

“Netradicionālo augu vai dzīvnieku audzēšana (ārstniecības augi)”

Mācību sākums plānots 17. martā

Mācībām obligāta iepriekšējā pieteikšanās līdz 16.martam!

Lai aizpildītu, atveriet:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSexWpSMRt9ULLBwqlQkIuTwW4HidjRF...

06.03. | Tiešsaistes informatīvais seminārs "Vērtīgi padomi piemājas dārza ierīkošanā un kopšanā" (lektors - Māris Narvils), LLKC Liepāja

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs piedāvā bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru - VĒRTĪGI PADOMI PIEMĀJAS DĀRZA IERĪKOŠANĀ UN KOPŠANĀ.

DATUMS UN LAIKS:
2021. gada 6. martā plkst. 12:00. Seminārs plānots līdz plkst. 15:00.
Pieslēgšanās sākot no plkst. 11:30.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauksaimniecība