Lauksaimniecība

Aicinām 28.

Aicinām ikvienu lauksaimnieku un nozares pārstāvi piedalīties Eiropas Komisijas interneta aptaujā un paust savu viedokli par Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) līdzšinējo darbību un sniegt priekšlikumus uzlabojumiem.  No šīs nedēļas aptauju var aizpildīt arī latviešu valodā.

Pavasara un šogad pat vasaras sākuma salnas liek nervozēt ne vienam vien dārzkopim. Nav patīkami, ja sūri, grūti koptais un lolotais vienā naktī aiziet nebūtībā. Ko darīt un kā rīkoties? 

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” un tā filiāle „Meža konsultāciju un pakalpojumu centrs” rīko arodapmācības un informatīvos pasākumus lauksaimniekiem un mežsaimniekiem.

Saistībā ar ĀCM vairākos Latvijas novados un pagastos Pārtikas un veterinārais dienests noteicis karantīnu un ar to saistošos noteikumus, kuri obligāti jāievēro.

06.03. | Tiešsaistes informatīvais seminārs "Vērtīgi padomi piemājas dārza ierīkošanā un kopšanā" (lektors - Māris Narvils), LLKC Liepāja

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs piedāvā bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru - VĒRTĪGI PADOMI PIEMĀJAS DĀRZA IERĪKOŠANĀ UN KOPŠANĀ.

DATUMS UN LAIKS:
2021. gada 6. martā plkst. 12:00. Seminārs plānots līdz plkst. 15:00.
Pieslēgšanās sākot no plkst. 11:30.

Šā gada 4. un 5. martā aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā “Veselīgākām augsnēm un labākām ražām”. Divu dienu seminārs tiek organizēts Best4Soil projektā un tajās piedalīsies runātāji no Dānijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes un Polijas.

11.03. Tiešsaites Informatīvais seminārs Alternatīvās enerģijas izmantošanas iespējas lauksaimniecībā.

SIA LLKC Kuldīgas birojs aicina uz bezmaksas informatīvo semināru.

Alternatīvās enerģijas izmantošanas iespējas lauksaimniecībā.

Norises laiks un vieta: 2021. gada 11.martā plkst. 10:00, ZOOM platformā.

Pieteikšanās obligāta: https://forms.gle/jL8oX5VnccPX3i5o7

Seminārā vietu skaits ierobežots. Pieteikties līdz 8. martam.

Piekļuves saite tiks izsūtīta dalībniekiem uz e-pastiem 10. martā.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauksaimniecība