Liepāja

07., 08., 12.03. | Apmācības ar līdzmaksājumu | Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - AUGĻU, OGU, DĀRZEŅU PĀRSTRĀDE) | Attālināti un klātienē (LBTU Pārtikas institūtā Jelgavā)

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Liepājas birojs sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) aicina uz ES apmaksātām apmācībā ar līdzmaksājumu “Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - AUGĻU, OGU, DĀRZEŅU PĀRSTRĀDE). Grupas nr. LLKC22Lp03-M.

2024.gada marts | LLKC Liepāja | Piedāvātās AUGU AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻU LIETOTĀJU apmācības klātienē un attālināti

2024. gada martā LLKC Liepājas konsultāciju birojs piedāvā vairākas apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem:

@ 11.03.2024 plkst. 11:00 | klātiene | 2.reģ.klases AAL lietotāju apliecības pagarināšanas (zināšanu atjaunošanas) apmācības. Cena - 65 EUR (ar PVN). Apmācības tiek plānotas klātienē LLKC Liepājas birojā (Bāriņu iela 15, Liepāja). Iepriekšēja pieteikšanās.

15., 20., 29.02. | LLKC Liepāja | Apmācības “Ganāmpulka veselības pārvaldība, iekļaujot dzīvnieku turēšanas un ēdināšanas nosacījumus (GAĻAS LOPI bioloģiskajā un konvencionālajā saimniecībā)

GRUPA PILNA | Lūdzam jebkurā gadījumā pieteikties, lai zinām ka ir interese/vajadzība par pēc šādām mācībām atkāroti.

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas veidlapu saitē -> https://ej.uz/apmacibas_Liepaja

======
LLKC Liepājas konsultāciju birojs aicina uz ES apmaksātām apmācībā “Ganāmpulka veselības pārvaldība, iekļaujot dzīvnieku turēšanas un ēdināšanas nosacījumus (gaļas lopi bioloģiskajā un konvencionālajā saimniecībā). Grupas nr. LLKC02Lp02-M.

14., 16., 28.02. | LLKC Liepāja | Apmācības “Ganāmpulka veselības pārvaldība, iekļaujot dzīvnieku turēšanas un ēdināšanas nosacījumus (SLAUCAMAS GOVIS bioloģiskajā un konvencionālajā saimniecībā)

GRUPA PILNA | Lūdzam jebkurā gadījumā pieteikties, lai zinām ka ir interese/vajadzība par pēc šādām mācībām atkāroti.

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas veidlapu saitē -> https://ej.uz/apmacibas_Liepaja

======

Informācija no 07.11.2023 tiešsaistes vebināra par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām

Ieraksti no SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) un Lauku atbalsta dienesta (LAD) Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamenta Zivsaimniecības sadarbības tīkla ietvaros rīkotā tiešsaistes vebināra 2023. gada 7.novembrī par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām dotā brīdī ir pieejami LLKC Liepājas biroja YouTube kontā.

Ja zināt, ka šī informācija var kādam noderēt, aicinām dalīties ar to.

(1) Atbalsta pasākums "Atbalsts zvejniekiem piekrastes zvejā" (kārta atvērta: 15.11.2023.-15.12.2023).

07.11.2023 | Tiešsaistes vebinārs par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Zivsaimniecības sadarbības tīkla ietvaros kopā ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamentu aicina uz tiešsaistes vebināram (ZOOM vidē) par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām.

@ Datums un laiks: 2023. gada 7. novembrī plkst. 10:00 (sākums):
* Pieslēgšanās sākot no plkst. 9:45. Lūdzam pieslēgties laicīgi, lai var būt droši par veiksmīgu pievienošanos.
* Tikšanās tiek plānota līdz plkst.12:00.

10.10.2023, Liepāja | Tikšanās - diskusija ar uzņēmumu SIA “IziPizi” par vietējās pārtikas produkcijas piegādes nodrošināšanu vietējā un Latvijas mērogā

Aicinām lauku saimniecības, mājražotājus, ražotājus un uzņēmējus, kurus interesē iespēja kopīgi nodrošināt pārtikas produkcijas piegādes vietējā un arī Latvijas mērogā uz neformālo tikšanos - diskusiju kopā ar uzņēmumu SIA “IziPizi” (tālr. 20031552; e-pasts: birojs@izipizi.lv; www.izipizi.lv) par viņu piedāvātām iespējām un kopīgām sadarbības iespējām.

06.10-23.11.2023 | Liepāja, Dienvidkurzemes novads | Esošo jauno un topošo uzņēmēju apmācības "Laukiem būt!"

2023. gadā 6. oktobrī ar informatīvo dienu visā Latvijā jau 12. sezonu sāksies uzņēmējdarbības apmācību cikls “Laukiem būt!”. Aicinām jauniešus vecumā no 18 līdz 40 gadiem ļauties izaicinājumam un pierādīt sevi (individuāli vai komandā) jeb vienkārši pilnveidot un īstenot savu ideju.

22.08.2023, Liepāja | Tikšanās "Biškopības produkcijas dažādošana, realizācijas iespējas un cita aktuāla informācija"

Latvijas biškopības biedrības Liepājas nodaļa aicina uz tikšanos "Biškopības produkcijas dažādošana, realizācijas iespējas un cita aktuāla informācija".
Lektore: Baiba Tikuma, biškope un konsultante.
Tikšanās datums un laiks: 2023.gada 22.augustā plkst. 15:00
Tikšanās vieta: LLKC Liepājas konsultāciju biroja telpās, Bāriņu iela 15, 2.stāvs
Pieteikšanās un papildus informācija pa tālr. 26521798 (Gatis Graudužis)

14.07.2023, Liepāja | Lauku saimniecības pārvaldības sistēmas "Mans Lauks" praktiskā nodarbība

2023. gada 14. jūlijā plkst.10:00 LLKIC Liepājas konsultāciju birojā tiek aicināti lauku saimniecību pārstāvji, lai iepazītos un jau praktiski izmēģinātu lauku saimniecības pārvaldības sistēmu "Mans Lauks" - https://www.manslauks.lv/

MansLauks.LV - vienota saimniecības pārvaldības sistēma, ērtam ikdienas darbam un atskaišu iesniegšanai valsts institūcijās.

Lapas

Subscribe to RSS - Liepāja