Liepāja

22.05.2024, Lieģi | Nākotnes tehnoloģiju izmantošana lauksaimniecībā (ar DRONU PARAUGDEMONSTRĒJUMU) un citas aktualitātes

LPKS "Durbes grauds" un SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas konsultāciju birojs aicina uz praktisku semināru par nākotnes tehnoloģiju izmantošanu lauksaimniecībā un citām aktualitātēm ar praktisku drona paraugdemonstrējumu miglošanas procesā.

Datums un laiks: trešdiena, 2024. gada 22.maijs plkst. 11:00 (sākums). Reģistrācija sākot no plkst. 10:30.

Norises vieta: LPKS "Durbes grauds" laukums pie labaratorijas, Lieģi, Tadaiķu pagasts, Dienvidkurzemes novads

27., 28., 31.05.2024 | Apmācības ar līdzmaksājumu | Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana GAĻAS PĀRSTRĀDĒ | Attālināti un klātienē LBTU Pārtikas institūtā Jelgavā

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Liepājas birojs sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) aicina uz ES apmaksātām apmācībā ar līdzmaksājumu “Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - GAĻAS PĀRSTRĀDE). Grupas nr. LLKC22Lp07-M.

07., 08., 12.03. | Apmācības ar līdzmaksājumu | Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - AUGĻU, OGU, DĀRZEŅU PĀRSTRĀDE) | Attālināti un klātienē (LBTU Pārtikas institūtā Jelgavā)

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Liepājas birojs sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) aicina uz ES apmaksātām apmācībā ar līdzmaksājumu “Lauksaimniecības produktu ražošanas procesu un tehnoloģiju pilnveidošana un attīstīšana (specializācija - AUGĻU, OGU, DĀRZEŅU PĀRSTRĀDE). Grupas nr. LLKC22Lp03-M.

2024.gada marts | LLKC Liepāja | Piedāvātās AUGU AIZSARDZĪBAS LĪDZEKĻU LIETOTĀJU apmācības klātienē un attālināti

2024. gada martā LLKC Liepājas konsultāciju birojs piedāvā vairākas apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietotājiem:

@ 11.03.2024 plkst. 11:00 | klātiene | 2.reģ.klases AAL lietotāju apliecības pagarināšanas (zināšanu atjaunošanas) apmācības. Cena - 65 EUR (ar PVN). Apmācības tiek plānotas klātienē LLKC Liepājas birojā (Bāriņu iela 15, Liepāja). Iepriekšēja pieteikšanās.

15., 20., 29.02. | LLKC Liepāja | Apmācības “Ganāmpulka veselības pārvaldība, iekļaujot dzīvnieku turēšanas un ēdināšanas nosacījumus (GAĻAS LOPI bioloģiskajā un konvencionālajā saimniecībā)

GRUPA PILNA | Lūdzam jebkurā gadījumā pieteikties, lai zinām ka ir interese/vajadzība par pēc šādām mācībām atkāroti.

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas veidlapu saitē -> https://ej.uz/apmacibas_Liepaja

======
LLKC Liepājas konsultāciju birojs aicina uz ES apmaksātām apmācībā “Ganāmpulka veselības pārvaldība, iekļaujot dzīvnieku turēšanas un ēdināšanas nosacījumus (gaļas lopi bioloģiskajā un konvencionālajā saimniecībā). Grupas nr. LLKC02Lp02-M.

14., 16., 28.02. | LLKC Liepāja | Apmācības “Ganāmpulka veselības pārvaldība, iekļaujot dzīvnieku turēšanas un ēdināšanas nosacījumus (SLAUCAMAS GOVIS bioloģiskajā un konvencionālajā saimniecībā)

GRUPA PILNA | Lūdzam jebkurā gadījumā pieteikties, lai zinām ka ir interese/vajadzība par pēc šādām mācībām atkāroti.

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas veidlapu saitē -> https://ej.uz/apmacibas_Liepaja

======

Informācija no 07.11.2023 tiešsaistes vebināra par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām

Ieraksti no SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) un Lauku atbalsta dienesta (LAD) Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamenta Zivsaimniecības sadarbības tīkla ietvaros rīkotā tiešsaistes vebināra 2023. gada 7.novembrī par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām dotā brīdī ir pieejami LLKC Liepājas biroja YouTube kontā.

Ja zināt, ka šī informācija var kādam noderēt, aicinām dalīties ar to.

(1) Atbalsta pasākums "Atbalsts zvejniekiem piekrastes zvejā" (kārta atvērta: 15.11.2023.-15.12.2023).

07.11.2023 | Tiešsaistes vebinārs par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Zivsaimniecības sadarbības tīkla ietvaros kopā ar Lauku atbalsta dienesta (LAD) Zivsaimniecības un valsts atbalsta departamentu aicina uz tiešsaistes vebināram (ZOOM vidē) par piekrastes zvejniekiem aktuālām iespējām.

@ Datums un laiks: 2023. gada 7. novembrī plkst. 10:00 (sākums):
* Pieslēgšanās sākot no plkst. 9:45. Lūdzam pieslēgties laicīgi, lai var būt droši par veiksmīgu pievienošanos.
* Tikšanās tiek plānota līdz plkst.12:00.

10.10.2023, Liepāja | Tikšanās - diskusija ar uzņēmumu SIA “IziPizi” par vietējās pārtikas produkcijas piegādes nodrošināšanu vietējā un Latvijas mērogā

Aicinām lauku saimniecības, mājražotājus, ražotājus un uzņēmējus, kurus interesē iespēja kopīgi nodrošināt pārtikas produkcijas piegādes vietējā un arī Latvijas mērogā uz neformālo tikšanos - diskusiju kopā ar uzņēmumu SIA “IziPizi” (tālr. 20031552; e-pasts: birojs@izipizi.lv; www.izipizi.lv) par viņu piedāvātām iespējām un kopīgām sadarbības iespējām.

06.10-23.11.2023 | Liepāja, Dienvidkurzemes novads | Esošo jauno un topošo uzņēmēju apmācības "Laukiem būt!"

2023. gadā 6. oktobrī ar informatīvo dienu visā Latvijā jau 12. sezonu sāksies uzņēmējdarbības apmācību cikls “Laukiem būt!”. Aicinām jauniešus vecumā no 18 līdz 40 gadiem ļauties izaicinājumam un pierādīt sevi (individuāli vai komandā) jeb vienkārši pilnveidot un īstenot savu ideju.

Lapas

Subscribe to RSS - Liepāja