Jaunumi

Profesionālās izglītības piedāvājums, meža ugunsapsardzības tehnika, vadītāja apliecības maiņa traktortehnikas īpašniekiem, augu mikropavairošana, aizraujošas aktivitātes bērniem, izzinot pārtikas ceļu no sēklas līdz galdam, un vēl daudz interesanta vienotajā Zemkopības ministrijas (ZM) kopstendā

Pētniecības grupa PwC īsteno projektu “Pētījums par informācijas pasākumiem saistībā ar kopējo lauksaimniecības politiku”, kura mērķis ir apzināt sabiedrības zināšanas, pieredzi un viedokļus par to, kā Eiropas Komisijas Lauksaimniecības un lauku attīstības ģenerāldirektorāts (DG

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Ludzas birojs 2025. gada  īstenoja divas vērtīgas aktivitātes, kas norisinājās LAP 2014.–2020. apakšpasākuma “Saimniecību un mežu apmeklējumu nodrošināšana” ietvaros.

Piesaki savu īstenoto projektu, mēs izvērtēsim tā atbilstību un palīdzēsim sagatavot pieteikumu!

Šonedēļ Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) skatītājus un klausītājus iepazīstina ar jaunumu – podkāstu “Ar kājām pie zemes”, kas stāstīs par laukiem, cilvēkiem un Latvijas zemi.

Mēs jau sen esam pamanījuši, ka bieži mūsu lielveikalos ir iegādājami Polijas āboli, ogas, dārzeņi, piens utt. Kā viņiem izdodas tik veiksmīgi saražot produkciju un piepildīt arī mūsu veikalu plauktus?

Trešdien, 21. maijā, Gulbenē norisināsies Zemkopības ministrijas rīkotā konference lauksaimniekiem un pārtikas ražotājiem: “Lauksaimniecība un pārtika – kādām tām būt? Pievilcīga ES lauksaimniecības un pārtikas nozare, kas kopīgi veidojama nākamo paaudžu labā”.

Informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” maija numurā piedāvājam interviju ar Pārtikas un veterinārā dienesta direktoru Māri Balodi par iespējamiem draudiem dzīvnieku slimību ziņā un to, kādi biodrošības pasākumi jāievēro katrā lopkopības saimniecībā.

Bērnu loģiskā domāšana un tehnoloģiskās prasmes ir nākotnes pamatakmens.

Augšdaugavas un Krāslavas novada lauksaimnieku, mājražotāju un lauku uzņēmēju grupa no 9. līdz 12.

Lapas