Jaunumi

LLKC Siguldas nodaļas rīkoja izglītojošu semināru “Zvejas tiesību normatīvo aktu pielietojums iekšējo un jūras piekrastes ūdeņu zvejā. Zvejas produktu apstrādes daudzveidība”.

Zivsaimniecības sadarbības tīkla pasākumu ietvaros Durbē notika izglītojošais seminārs par zivju slimībām un to profilakses pasākumiem. Tā laikā savās zināšanās un pieredzē dalījās Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “BIOR” zivju audzētavas “Pelči” vecāka zivkope, veterinārārste Olga Revina.

Salacgrīvas vidusskolas 8. un 9. klašu skolēniem 14. septembrī bija lieliska iespēja piedalīties Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Limbažu nodaļas rīkotajā pasākumā “Senās zvejniecības tradīcijas Latvijā, to integrēšana mūsdienās. Lomu apstrāde senāk un tagad”.

Raiskuma pagasta Tautas namā 16.

SIA “Unda” atrodas Engurē, Rīgas jūras līča krastā. Uzņēmums nodarbojas ar zvejniecību, – tiek zvejotas reņģes un brētliņas gan jūrā, gan Rīgas jūras līcī, un zivju produktu pārstrādi.

Esi sveicināts, zivju mīļotāj, rudenī! Ir pienācis laiks ievākt ražu. Ja lauksaimnieki šogad sūdzas par pārmērīgu ūdens daudzumu, tad zivsaimniekus tas tikai priecē, jo šogad nav bijis jābažījas par sausumu un zivju slāpšanu pārliecīga karstuma dēļ.

Rimzātu audzētavā

Lapas