Jaunumi

Alojas novads reizi divos gados rīko Uzņēmēju dienu un komercizstādē palepojas ar vietējiem ražojumiem un pakalpojumiem. Alojas sporta hallē pasākums notika jau ceturto reizi.

Inga Jefrēmova ir viena no 15 dalībniecēm, kas iekļuva finālā Valsts Lauku tīkla organizētā jauniešu biznesa ideju konkursā “Laukiem būt!”.

Klāt konkura ''Šodien laukos'' otrais uzdevums '"Dabas mošanās''

 

Zemnieku saimniecība “Dārziņi-2” dibināta 1992. gadā, tās īpašniece Indra Prieciņa. Saimniecības pamatnozare un ieņēmumu avots ir puķkopība, stādu audzēšana un dārzeņkopība.

Brāļi Māris un Mārtiņš Baloži dzīvo Riebiņu novada Stabulnieku pagastā. Jaunieši ģimenes uzņēmumā nodarbojas ar kokapstrādi un šobrīd uzsākuši pat ģitāru izgatavošanu. Pagaidām ģitāras vairāk tiek izgatavotas hobija līmenī, bet nākotnē tas varētu kļūt par ienesīgu biznesu.

 2017. gada 1. jūlijā beidzas pārejas periods, kas noteikts uzņēmumiem, kuri piegādā mājas apstākļos ražotu vai gatavotu dzīvnieku izcelsmes pārtikusaskaņā ar MK 30.06.2015. noteikumiem Nr. 358 “Prasības mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas piegādā mājas apstākļos ražotu vai gatavotu dzīvnieku izcelsmes pārtiku” (turpmāk – noteikumi). Zemkopības ministrija sniedz atbildes uz mājražotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Lapas