Sākusies uzņēmēju pieteikšanās Lielvārdes novada uzņēmēju nedēļas pasākumiem!

Datums: 
27. Marts, 2015 līdz 1. Aprīlis, 2015
Reģions: 
Vieta: 
Kultūras nams - Lielvārde

Sākusies uzņēmēju pieteikšanās Lielvārdes novada uzņēmēju nedēļas pasākumiem!
Lielvārdes novada pašvaldība sadarbībā ar Lielvārdes novada uzņēmēju biedrību un Lielvārdes Attīstības fondu rīko Lielvārdes novada uzņēmēju nedēļu laikā no 2015. gada 20.- 25. aprīlim.

Aicinām Lielvārdes novada UZŅĒMĪGOS - no zemnieku un zivsaimniecībām, sabiedrībām ar ierobežotu atbildību, biedrībām un nodibinājumiem, individuālos komersantus, pašnodarbinātas personas, lauksaimniekus, mājražotājus - piedalīties nedēļas pasākumos! Detalizēta programma būs pieejama pēc 15. marta.

Šajā nedēļā no pirmdienas līdz piektdienai uzņēmēji viesosies novada skolās, tiksies ar 8.-12. klašu jauniešiem, iepazīstinās ar personisko pieredzi uzņēmējdarbībā, ražoto produkciju un pastāstīs par skolēnu nodarbinātības iespējām savā uzņēmumā šajā vasarā.

Otrdien, 2015. gada 21. aprīlī plkst. 17.00 iesildīšanās interaktīvs pasākums “Kafeja ar vēstures aromātu” Andreja Pumpura Lielvārdes muzejā, kur uzņēmējus un viņu ģimenes aicinām uz Lielvārdes novada uzņēmēju nedēļas atklāšanas pasākumu.

Ceturtdien, 2015. gada 23.aprīlī plkst.19:00 tiek organizētas “Sporta vakariņas” Lielvārdes novada sporta centrā, kur tiks piedāvātas „karstās uzkodas”, „sātīgais pamatēdiens” un „saldais ar odziņu” atraktīvi sportiskā izpildījumā, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības. Sagaidām uzņēmējus ar ģimenēm! Pieteikšanās līdz 1. aprīlim šeit.

Piektdien, 2015. gada 24. aprīlī plkst. 19.00 “Lielvārdes attīstības fonds” (LAF) organizē ikgadēji tradicionālo pasākumu “Lielvārde Var!”, kur modes skates realizācijā piedalās mūsu novada modes mākslinieki un frizieri. Aicināts jebkurš, kam ir interese aktualitātēm par un ap modi vai mūsu profesionāļu sniegums!

Sestdien, 2015. gada 25. aprīlī kultūras namā “Lielvārde” un Rembates parkā no plkst. 10.00 līdz 14.00 aicinām atbalstīt pašvaldības iniciatīvu vietējo ražotāju, komersantu, amatnieku, lauksaimnieku izstādes – gadatirgus rīkošanā. Šī ir lieliska iespēja parādīt sevi un palūkoties, ko dara citi.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties daudz un dažādos konkursos, akcijās, izlozēs ar vērtīgām balvām un balviņām, degustācijās ar ziedojumiem mūsu novada infrastruktūras labiekārtošanai. Gadatirgu vadīs Cepļa kungs, turpat varēs satikt arī 17.gs. raganiņu Lielvārdes Katrīnu. Uzņēmumu stendos/ teltīs interesentiem būs pieejamas pakalpojumu sniedzēju un ražotāju profesionālas konsultācijas, piemēram, sidra brūvēšanas, kūku dabīgo izejvielu sagataves/ dekorēšanas, ēku siltināšanas, jumtu renovācijas, kvalitatīvu dūmvadu izvēles, alternatīvās enerģijas jautājumos u.tml. Līdzdalība uzņēmējiem un partneriem izstādē – gadatirgū ir bez maksas. Pieteikšanās līdz 2015. gadam 1. aprīlim Atbildes uz jautājumiem par gadatirgus norisi pieejamas, zvanot uz kultūras namu „Lielvārde”, tel.29216548 (Maija), pieteikšanās gadatirgum - tel.29192564 (Gita).

Laikā no 10.00 – 15.00 kultūras namā „Lielvārde” iedzīvotājiem un uzņēmējiem notiks dažādi saistoši informatīvi praktiskie semināri/ prezentācijas/ degustācijas, kā arī „Uzņēmēju Forums” par aktuālajiem jautājumiem valsts nodokļu politikā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem. Ģimenes un bērni, līdzīgi kā iepriekšējā gadā, kopā ar Pepiju Garzeķi, Zaļo gurķi un Zaļo vardi varēs piedalīties dažādās spēlēs un/ vai radošajās darbnīcās, piemēram, šoreiz dekorējot uzņēmēju sagādātos konditorejas izstrādājumus, ar dziju savirpinot mūsu latvju rakstu zīmes uz koka dēlīšiem vai no salmiem darinot krāsainas vējdzirnaviņas.

Pēc izstādes un semināriem, dienas otrajā daļā patīkamā un brīvā atmosfērā sveiksim mūsu uzņēmējus Gada balvas pasniegšanas ceremonijā un ballē. Uzņēmējiem un viņu sadarbības partneriem - iepriekšēja pieteikšanās līdz 2015. gada 1. aprīlim.

Gaidot uzņēmēju nedēļu, pirmajā pavasara mēnesī novada uzņēmējiem ar bērniem ir pieejamas brīvbiļetes - kultūras namā „Lielvārde”, uz pirmizrādi „Karlsons un Brālītis” (A.Lindgrēna) - 21. martā plkst.12.00 Lielvārdes jauniešu teātra studijas „Degsme” izpildījumā.

Paldies uzņēmējiem, kuri jau tagad ir izteikuši vēlmi materiāli vai finansiāli atbalstīt uzņēmēju nedēļas dažādo pasākumu īstenošanu!

Sīkāka informācija: Airita Brenča, Lielvārdes novada pašvaldības administrācijas Attīstības plānošanas un projektu vadīšanas nodaļas vadītāja, tel. 28654234, e-pasts airita.brenca@lielvarde.lv

Informācijas avots: www.lielvarde.lv

Reģions filtram: