VRG "Zied zeme" ielūdz uz dzimšanas dienu!

Datums: 
18. Jūnijs, 2015

Zied zeme ielūdz uz dzimšanas dienu!

PPP biedrība Zied zeme aicina aktīvākos Ogres, Ķeguma, Ikšķiles, Baldones un Lielvārdes novadu iedzīvotājus 18.jūnijā plkst. 18.00 Ikšķilē, viesnīcas Spadrops teritorijā, pie Daugavas, svinēt biedrības 10 gadu jubileju, iepazīties ar paveikto stratēģijas izstrādes gaitā un pavadīt jauku vakaru ar ziedzemiešiem.

PPP biedrībai Zied zeme šis ir ļoti nozīmīgs laiks, jo maijā biedrībai apritēja desmit gadi, kopš janvāra notiek darbs pie jaunas stratēģijas izstrādes, kā arī pavisam drīz dienas gaismu ieraudzīs grāmata par uzņēmīgajiem un izdarīgajiem ziedzemiešiem un to realizētajiem projektiem pēdējos piecos gados.

“Mēs esam gandarīti, ka biedrība Zied zeme ir veiksmīgi aizvadījusi desmit gadus un strādā pie reģiona attīstības. Stratēģijas izstrāde bija lieliska iespēja izvērtēt līdzšinējo darbību un saprastu, kur virzāmies tālāk. Šis gads ir īpašs arī tāpēc, ka Zied zeme sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju plāno īstenot arī Baldones novadā. Esam priecīgi, ka nākotnē būs iespēja sadarboties ar vēl vairākiem darbīgiem ļaudīm. Tāpat lepojamies, ka, atskatoties uz padarīto, mums ir ko svinēt,” saka biedrības Zied zeme vadītāja Linda Cīrule.

18.jūnija pasākumā viesnīcas un ūdens atpūtas centrā “Spadrops” (Ikšķilē, Rīgas ielā 18a) būs iespēja pie Daugavas atpūsties no ikdienas steigas, satikties ar reģiona aktīvākajiem un uzņēmīgākajiem cilvēkiem, iesaistīties jautrās aktivitātēs un sagaidīt saulrietu.

Zied zeme ir publisko un privāto partnerattiecību biedrība, kura rūpējas par ilgtspējīgu reģiona attīstību un iesaistās sociālekonomisko problēmu risināšanā. Zied zeme apsaimnieko Eiropas Savienības fondu finansējumu un atbalsta dažādus biedrību, pašvaldību, privātpersonu un komersantu pieteiktus projektus, vadoties pēc iepriekš izstrādātas stratēģijas un noteiktām prioritātēm.

Pieteikties pasākumam aicinām, rakstot aija.upleja@lead.lv vai zvanot 29767615, līdz 16.jūnijam.

Informācijas avots: www.ziedzeme.lv

Kontaktinformācija: 
Aija Upleja, t.29767615.,e-pasts: aija.upleja@lead.lv
Reģions filtram: