Alūksnes novads

Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai

SIA LLKC Alūksnes KB organizē mācības 2021. gada 17. februāris pulksten 10:00.

Mācību tēmas:
* Grozījumi normatīvajos aktos.
* Administratīvo pārkāpumu kodekss. Administratīvā procesa likums. Galvenie pārkāpumi.
* Izmaiņas augu aizsardzības līdzekļu reģistrā.
* Nelegāli vai viltoti augu aizsardzības līdzekļi. Riski. Viltojumu identificēšana.
* Darba aizsardzības prasības strādājot ar augu aizsardzības līdzekļiem.
* Kultūraugu slimības. To klasifikācija. Kultūraugu kaitēkļi.
* Nezāles, to klasifikācija. Izplatītāko nezāļu raksturojums.

Alūksnes novads, Mārkalnes pagasts. Tikšanās pie degvielas uzpildes stacijas "Virši" 09:20 | Informatīvais seminārs "Par Lauku attīstības programmas aktualitātēm un pasākumiem"

Praktisks seminārs āra apstākļos. Pieejamās ES atbalsta iespējas īpašniekiem 2020.gadā - zināšanu pārneses pasākumi - Arodapmācību
projekts (mācību iespējas par dažādām tēmām). Konsultāciju projekts. Meža apmeklējumi. Vimek tehnikas priekšrocības un efektivitāte mežsaimniecībā (praktiski piemēri dabā). Mežaudžu izstrādāšana ar Vimek tehniku (praktiski piemēri dabā).

Alūksnes novads, Alsviķu pagasts, "Līču lejas". Tikšanās pie degvielas uzpildes stacijas Virši 09:30. | Informatīvais seminārs "Par Lauku attīstības programmas aktualitātēm un pasākumiem"

Praktisks seminārs āra apstākļos. Pieejamās ES atbalsta iespējas īpašniekiem 2020.gadā - zināšanu pārneses pasākumi - Arodapmācību
projekts (mācību iespējas par dažādām tēmām). Konsultāciju projekts. Meža apmeklējumi. Mazgabarīta tehnikas (kvadracikla) izmantoša jaunaudžu kopšanā (praktiski piemēri dabā). Jaunaudžu apskate dabā.

Atražošanas problēmu novēršana liellopu ganāmpulkā

SIA LLKC Alūksnes KB organizē informatīvu semināru par liellopu atražošanas problēmām un to radīto ekonomisko problēmu risināšanu. Semināra lektori - Dainis Arbidāns (Veterinārmedicīnas konsultants-eksperts) un Anita Miltiņa (Lopkopības konsultante).
Seminārs tiek organizēts tiešsaistē ZOOM platformā, līdz ar to pieteikšanās dalībai ir nosūtot ziņu uz e-pastu: sarmite.svilane@llkc.lv, lai būtu iespēja nosūtīt pieslēgšanās saiti.

Atražošanas problēmu novēršana liellopu ganāmpulkā

SIA LLKC Alūksnes KB organizē informatīvu semināru liellopu atražošanas problēmu risināšanā un atražošanas radīto problēmu ekonomiskā analīze .
Seminārs tiks organizēts tiešsaistē ZOOM platformā, līdz ar to jāpiesakās sūtot ziņu uz e-pastu: sarmite.svilane@llkc.lv, lai varētu jums nosūtīt pieslēgšanās saiti.

Kontaktpersona : Sarmīte Svilāne, uzņēmējdarbības konsultante
mob.26384907

Truškopības un putnkopības saimniecību efektivitātes celšana

SIA LLKC Alūksnes KB organizē informatīvu semināru truškopības un putnkopības saimniecībām, kurā tiks sniegta informācija par bioloģiskās lauksaimniecības nosacījumiem un biežāk sastopamām trušu slimībām, to profilaksi.
Seminārs tiks organizēts ZOOM platformā, līdz ar to obligāta pieteikšanās sūtot ziņu e-pastā: sarmite.svilane@llkc.lv, lai varētu nosūtīt saiti tiešsaistei.

Ražošanas efektivitātes un ilgtspējas nodrošināšana izmantojot bioresursus

SIA LLKC Alūksnes KB sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību organizē informatīvu semināru par bioekonomikas attīstību reģionā un bioresursu izmantošanu ražošanā.

Dalība ir bez maksas, bet nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās, jo dalībnieku skaits ir ierobežots.
Reģistrēties pasākumam var zvanot mob.26384907 vai rakstos e-pastā: sarmite.svilane@llkc.lv.

26., 27.10 | Pieredzes apmaiņas brauciens "Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana" | Jelgava

LKC Jelgavas konsultāciju birojs aicina 2 dienu pieredzes apmaiņas braucienā 26. un 27.oktobrī "Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana". Iepriekšēja pieteikšanās obligāta.
Brauciena programma pielikumā.
Pieteikšanās un sīkāka informācija, rakstot uz epastu anna.liscova@llkc.lv

Lapas

Subscribe to RSS - Alūksnes novads