Apes novads

Lauka diena par krūmmelleņu un lielogu dzērveņu slimību ierobežošanas iespējām

Notiks Lauka diena par krūmmelleņu un lielogu dzērveņu slimību ierobežošanas iespējām.
Lauka dienas tēma: Krūmmelleņu un lielogu dzērveņu nozīmīgākās slimības, citu kaitīgo organismu ierobežošanas iespējas, iepriekšējo gadu rezultāti.
Norises vieta:
SIA “Berry Tours”, Apes nov., Gaujienas pag., "Kalna Purvs".
Lauka dienas apmeklētājiem lūgums pieteikties līdz 20.07.2020., e-pastā:dace.silina@llu.lv (norādot cilvēku skaitu).

Informatīvs seminārs Apes nov. Vireši | ES un Valsts likumdošanas izmaiņas, kas attiecas uz lauku un meža apsaimniekošanu.

Aktuālā informācija ES un Valsts atbalsta nosacījumos lauksaimniecības zemes apsaimniekotājiem ES atbalsta iespējas meža
īpašniekiem.. Izmaiņas nodokļu likumdošanā lauku un mežu īpašniekiem NVA piedāvājums lauku
teritoriju uzņēmējiem.

Informatīvā diena aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai"

SIA LLKC Alūksnes nodaļa organizē aktivitātes "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" informatīvo dienu. Tiks sniegta informācija par pasākuma būtību un iepriekšējo gadu pieredzi, par finansiālā atbalsta iespējām izmantojot LAP pasākumus un iespējām iesaistoties nevalstiskajās organizācijās.

Pierobežas rudens gadatirgus

Tradicionālais Pierobežas rudens gadatirgus Apē notiks svētdien, 23.septembrī Avotu ielas un Apes pilsētas estrādes apkārtnē no plkst. 9.00 līdz 14.00.

Apes pierobežas gadatirgus pēdējos gados gan pircējiem, gan visdažādākajiem pārdot gribētājiem kļuvis ļoti iecienīts un plašs.Arī šajā rudenī laipni gaidam gan pircējus, gan pārdevējus uz Pierobežas rudens gadatirgu.

Lapas

Subscribe to RSS - Apes novads