Balvu novads

Kubulu pagasts | Seminārs ''Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020.gada. Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātes 2018.gadā''

Lauksaimnieki tiek aicināti uz reģionālo semināru “Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020.gada. Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātes 2018.gadā”.

Norises vieta: Kubulu pagasta kultūras nams, Balvu iela 15, Kubulu pag., Balvu nov., LV – 4566
Datums: 06.06.2018.

Balvi | Seminārs ''Nodokļu aktualitātes lauksaimniecības uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem 2018. gadā''

VSIA “Sertifikācijas un testēšanas centrs” organizē Balvos Ingunas
Leibus semināru “Nodokļu aktualitātes lauksaimniecības uzņēmumiem un
pašnodarbinātajiem 2018. gadā”.

Vieta un laiks: 28.05.2018. No plkst. 10:00 - 15:00
"Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs" - Vidzemes iela 2b, Balvi

Semināra programma:

1. Būtiskākās izmaiņas uzņēmumu ienākuma nodokļa maksātājiem

2. Darba samaksas nodokļu izmaiņas

3. Izmaiņas saimnieciskās darbības veicējiem – iedzīvotāju ienākuma nodokļa
maksātājiem

Esiet sveicinātas, Balvu novada uzņēmējas! LĪDERES KODS BALVOS!

Jau šī gada 26.aprīlī iniciatīvas "LĪDERES KODS" ietvaros, plkst.16:00 Balvos viesosies biedrība "Līdere", kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

"LĪDERES KODS" mērķis ir noskaidrot Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizēt pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības izaugsmē.

Balvi | Lauku labumu tirdziņš

10. martā Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus un amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem!

Piedalīties aicinām vietējos zemniekus, amatniekus un mājražotājus! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 7. martam) Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz biznesacentrs@balvi.lv vai zvanot 26461435, 29272948.

Balvi | Lauku labumu tirdziņš

10. februārī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu tirdziņš. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus un amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem!

Piedalīties aicinām vietējos zemniekus, amatniekus un mājražotājus! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 7. februārim) Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz biznesacentrs@balvi.lv vai zvanot 26461435, 29272948.

Lapas

Subscribe to RSS - Balvu novads