Balvu novads

Balvi| grupu konsultācija mājražotājiem par tēmu - “ Lauku tūrisms kā iespēja attīstīt mājražošanu”

SIA LLKC Balvu konsultāciju birojs aicina uz mājražotāju grupu konsultāciju par tēmu - “ Lauku tūrisms kā iespēja attīstīt mājražošanu”

Norises vieta: Balvu novads, Balvi, Brīvības iela 46a (2.stāva zālē)
Datums: 22.11.2018

10.novembrī Balvos lauku labumu tirdziņš

10.novembrī Balvos, laukumā pie Balvu Kultūras un atpūtas centra notiks tradicionālais lauku labumu jeb zaļais tirdziņš. Aicinām ikvienu apmeklēt tirdziņu, lai iegādātos dažādus lauku labumus un amatniecības izstrādājumus no zemniekiem, mājražotājiem un amatu meistariem!

Piedalīties aicinām vietējos zemniekus, amatniekus un mājražotājus! Tirgotājiem pieteikšanās obligāta (līdz 7.novembrim) Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā: rakstot uz biznesacentrs@balvi.lv vai zvanot 26461435, 29272948.

Informatīvs seminārs Balvos par projektu pasākumu "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" un kūtsmēslu krātuvju nepieciešamību un citām aktualitātēm lauku uzņēmējiem

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Balvu nodaļa 2018.gada 4.oktobrī aicina interesentus uz informatīvo semināru lauku uzņēmējiem un lauksaimniekiem "Aktualitātes lauku uzņēmējiem".

Norises vieta: Balvi, Brīvības iela 46a (2.stāva zāle)
Norises laiks: plkst. 10:00.
Norises datums: 2018.gada 4.oktobris.

Seminārā piedalīsies pārstāvji no Lauku atbalsta dienesta, Valsts vides dienesta, valsts attīstības finanšu institūcijas ALTUM un valsts tehniskās uzraudzības aģentūras.

Programmā:

Pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" informatīvā diena Balvos

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Balvu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Jaunieši vecumā no 18 - 40 gadiem tiek aicināti uz informatīvo dienu 28.septembrī plkst. 11:00 Balvos, Brīvības ielā 46a (LLKC Balvu konsultāciju biroja 2.stāva zālē).

17.septembrī Balvos “Mājražotāju sadarbības un kopdarbības iespējas un labā pieredze iedvesmas veicināšanai”

SIA LLKC Balvu nodaļa 17.septembrī plkst. 10:00 Balvos, Brīvības ielā 46a (2.stāva zālē) aicina gan reģistrētos, gan topošos mājražotājus un citus interesentus apmeklēt mājražotāju grupu konsultāciju “Mājražotāju sadarbības un kopdarbības iespējas un labā pieredze iedvesmas veicināšanai”!

Lapas

Subscribe to RSS - Balvu novads