Kocēnu novads

Seminārs “Diennaktī maksimāli pieļaujamās piesārņojuma slodzes, lai samazinātu barības vielu slodzi uz Rīgas līci”

Aicinām Jūs piedalīties seminārā “Diennaktī maksimāli pieļaujamās piesārņojuma slodzes, lai samazinātu barības vielu slodzi uz Rīgas līci”, kas norisināsies 2022. gada 31. martā Kocēnu kultūras namā  plkst. 10.00.  

Šo semināru organizējam iespējamām ieinteresētajām pusēm, aptverot pēc iespējas lielāku auditoriju, kas saistītas ar Salacas un Gaujas upju baseiniem, kā arī citām iestādēm, organizācijām, kas var būt saistītas ar ūdens kvalitātes jautājumu risināšanu vai tiešā/netiešā veidā tā ietekmēšanu.

Kocēnu novads, "Silkalni" | Izglītojošais seminārs "Meža nekoksnes resursi, to izmantošana"

Semināra dalībniekiem būs iespēja uzzināt informāciju par meža nekoksnes resursiem Latvijā. Mežu kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vietu. Populārāko ārstniecības augu raksturojumu. Ārstniecības augiem un biznesu. Augu ievākšanu, ievākto augu atpazīšanu un
izmantošanas iespējām. Augiem pirtī. Augiem ikdienas uzturā, kā arī drogu, tēju, augu sulu uzlējumu sīrupu, izvilkumu, tinktūru gatavošanu un pielietošanu.

Kocēnu novads, Īpašums "Bokas", kadastra Nr. 96640150037 | Informatīvais seminārs "Meža aizsardzības aktualitātes, ES atbalsta pasākumi MKPC 2020.gadā."

Informācija par pieejamajām ES atbalsta iespējām īpašniekiem 2020. gadā. Teorētiska un praktiska informācija par Iespējām un risinājumiem jaunaudžu aizsardzībai no meža dzīvnieku postījumiem. Aizsardzības līdzekļu Cervacol, Plantskyd, Trico raksturojums, darbības efektivitātes salīdzinājums.

Kocēnu novads, īpašums "Bokas" | Informatīvais seminārs par EDS un Valsts likumdošanas prasībām un izmaiņām, kas attiecas uz lauku un meža apsaimniekošanu.

MKPC aktualitātes un praktiski padomi ES atbalsta saņemšanai. Meža dzīvnieku negatīvā ietekme uz jaunaudzēm, to postījumi un risinājumi šo postījumu ierobežošanai. Aizsarglīdzekļi, to praktiskā pielietošana.

Izglītojošs seminārs Valmiera | Meža nekoksnes resursi, to izmantošana

Meža ne koksnes resursi Latvijā. Mežs kā ekoloģiski tīru ārstniecības augu ieguves vieta. Populārāko ārstniecības augu
raksturojums.Ārstniecības augi un biznes. Augu ievākšana, ievākto augu atpazīšana un izmantošana, izmantošanas iespējas. Augi pirtī.Augi ikdienas uzturā. Drogu, tēju, augu sulu uzlējums, sīrupu, izvilkumu, tinktūru gatavošana, pielietošana.

Seminārs- Biškopības produkcija veselībai- Kocēnos

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra"
Valmieras nodaļa rīko informatīvo semināru
Biškopības produkti veselībai
20. novembrī plkst. 10.00 Kocēnu kultūras namā ( Alejas iela 3, Kocēni)

Programmā:
*PVD prasības biškopības saimniecībām
*VRG- "No Salacas līdz Rūjai"-atbalsts saimniecību attīstībai un produkcijas daudzveidošanai
*Biškopības produkcija veselībai ( lektors-Guntars Melnis (SIA LLKC konsultants biškopībā)

Lapas

Subscribe to RSS - Kocēnu novads