Pļaviņu novads

SIA LLKC Aizkraukles birojs aicina piedalīties informatīvā seminārā: Lauksaimniecības produkciju ražojošo saimniecību konkurētspējas palielināšana

Informatīvs seminārs par aktualitātēm grāmatvedībā, piemēri no ikdienas situācijām, biežāk pieļautās kļūdas. Skrīveru Zemkopības zinātniskā institūta informācija par iespējām sadarboties, informācija par pieejamo sēklas materiālu, tā agrotehniskajiem nosacījumiem, prasībām. LLKC Aizkraukles KB aktualitātes, pieejamie pakalpojumi. Finanšu institūcijas ALTUM un LIAA Jēkabpils biznesa inkubatora aktuālā informācija, piedāvājumi.
Bezmaksas seminārs!

Pavasara tirgus Pļaviņās

21.martā no plkst. 9.00 Pļaviņu Zaļais tirgus (Raiņa iela 59, Pļaviņu novads Pļaviņas, LV-5120) ielūdz Jūs ar ģimeni uz Pavasara tirgu.

Jūs gaidīs pašmāju un citu novadu mājražotāji ar gaļas, zivju, piena un maizes izstrādājumiem, dārzeņiem, biškopības produktiem un amatnieku darinājumiem, kā arī rūpniecības preču tirgotāji ar apģērbiem un apaviem.

Tirgus dalībniekiem lūdz pieteikties pa tālruni 27873332 (tirgus pārzine Elita Kaņepēja) vai e-pastu: tirgus@plavinas.lv

Meteņdienas tirgus Pļaviņās

15 februārī no plkst. 9.00 Pļaviņu Zaļais tirgus (Raiņa iela 59, Pļaviņu novads Pļaviņas, LV-5120) ielūdz Jūs ar ģimeni uz Meteņdienas tirgu.

Jūs gaidīs pašmāju un citu novadu mājražotāji ar gaļas, zivju, piena un maizes izstrādājumiem, dārzeņiem, biškopības produktiem un amatnieku darinājumiem, kā arī rūpniecības preču tirgotāji ar apģērbiem un apaviem.

Tirgus dalībniekiem lūdz pieteikties pa tālruni 27873332 (tirgus pārzine Elita Kaņepēja) vai e-pastu: tirgus@plavinas.lv.

Pļaviņu novada senioru biedrības “Ābeļziedi” ražas svētki un pasākums Rudens veltes burciņās

9. novembrī plkst. 18.00 Aiviekstes pagasta pārvaldes ēkā Kriškalnos, 1. maija ielā 6, notiks tradicionālie senioru biedrības “Ābeļziedi” Ražas svētki un pasākums “Rudens veltes burciņās”.
Pasākuma mērķis - satikties, kopā labi pavadīt laiku, kā arī parādīt, ka mūsu novadā saimnieces lieliski prot no izaugušajiem labumiem dārzā un mežā pagatavot dažādus gardumus. Aicinām ne tikai ģimenes un draugus, bet arī pārējos novada iedzīvotājus piedalīties gardumu degustēšanā. Visi kopā noteiksim labākās un veiksmīgākās saimnieces!

Pļaviņu novads aicina pieteikties Biznesa ideju konkursam “Es varu būt uzņēmējs!”

Līdz 29.11.2019. plkst. 15.00 Pļaviņu novada dome aicina pieteikties biznesa ideju konkursam “Es varu būt uzņēmējs”
Jau ceturto reizi Pļaviņu novada dome organizē Biznesa ideju konkursu “Es varu būt uzņēmējs!”. Tā īstenošanai 2020. gadā tiks piešķirts finansējums 10400,00 EUR no Pļaviņu novada domes budžeta līdzekļiem.
Konkursa mērķis ir sniegt pašvaldības atbalstu fizisku personu biznesa ideju realizācijai, sekmēt saimnieciskās darbības veicēju veidošanos Pļaviņu novadā un motivēt iedzīvotājus realizēt savas biznesa idejas jaunu produktu vai pakalpojumu radīšanai.

Uzņēmēju launags Odzienas muižas “Krogusmājā”

01.10.2019. plkst. 15.00 Uzņēmēju launags Pļaviņu novada Vietalvas pagasta Odzienas muižas “Krogusmājā”
Darba kārtība:
1) iepazīšanās ar Odzienas muižas kompleksu
2) izglītojoša lekcija "Darījuma sarunas - stratēgījas un taktikas" - lektors Mārtiņš Vecvanags
3) Pļaviņu novada domes aktualitātes, diskusijas, jautājumi un atbildes
Aicināti novada esošie un topošie uzņēmēji, NVO pārstāvji, kā arī citi interesenti.

Pļaviņu novads | "Nakts sēņošanas sacensības"

2019. gada 13. septembrī biedrība “Pļaviņu pļāvēji” aicina uz Nakts sēņošanas sacensībām. Sacensībās tiks noteikti veiksmīgākie sēņotāji. Tiek aicināts ikviens sēņotgribētājs!

Pulcēšanās izbraukšanai uz mežu Pļaviņu novada Kriškalnos, 1.maija ielā 6, pie Aiviekstes pagasta pārvaldes ēkas no plkst. 20.00 līdz 20.30.
Sacensību sākums ar kopējo startu 2019. gada 13. septembrī plkst. 21.00.

Sacensību uzdevums – sēņošana tumsā, savācot pēc iespējas vairāk sēņu pēc to kopējā svara. Sēņošana jāveic kājām, sacensību organizētāju norādītajā teritorijā.

Lapas

Subscribe to RSS - Pļaviņu novads