Rīga

Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs | Seminārs-diskusija par sadarbības iespējām sēklu daudzveidības likumdošanas veicināšanai

Latvijas Permakultūras biedrība (LPB) sadarbībā ar Dānijas Sēklu glabātāju apvienību (DSG), Lietuvas Dabīgās lauksaimniecības institūtu un Igaunijas Sēklu daudzveidības biedrību “Maadjas” aicina interesentus uz semināru-diskusiju par sadarbības iespējām sēklu daudzveidības likumdošanas veicināšanai 2019. g. 30. maijā, Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja Izstāžu zālē, 10.00-17.00.

LLKC aicina uz semināru Rīgā par pareizu iekšējo ūdeņu apsaimniekošanu

Kā un ko drīkst vai nedrīkst darīt iekšējos ūdeņos, kurš par ko atbild un kā iesaistīties ūdeņu apsaimniekošanā? Uz šiem un daudziem citiem plašu sabiedrību interesējošiem jautājumiem ikviens varēs gūt atbildes Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotajā divu dienu seminārā “Iespējas, pieredze un izaicinājumi iekšējo ūdeņu resursu apsaimniekošanā”.

Seminārs “Risku izvērtējums bioloģiskajās saimniecībās un piesardzības pasākumi to mazināšanai”

Jau 27. reizi mežsaimniecības, lauksaimniecības, vides veidošanas un labiekārtošanas profesionāļi pulcēsies Rāmavas izstāžu kompleksā, kur, kā ierasts rudenī, tiks aizvadīts viens no nozīmīgākajiem nozares pasākumiem, izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika. Lauku sēta 2018”. To aicinām apmeklēt arī mēs, VSIA “Sertificēšanas un testēšanas centrs”, kur no 11. līdz 13. oktobrim labprāt dalīsimies ar ieteikumiem un jaunumiem par bioloģisko lauksaimniecību, mašīnbūves sertificēšanu, inspicēšanas sektoru, smidzinātāju pārbaudēm un citām nozares svarīgām lietām. 

Informatīvs seminārs Rīgā | Par kompensācijām NATURA 2000 teritorijās. Mežirbei draudzīga meža apsaimniekošana.Projekts "Dabas skaitīšana". ES atbalsts mežiem

Par mežsaimnieciskās darbības ierobežojumiem saņemamās kompensācijas NATURA 2000 teritorijās. Mežirbei draudzīga meža apsaimniekošana. Eiropas nozīmes biotopu inventarizācija un kā tas skar privātos meža īpašniekus. Aktualitātes par ES atbalstu mežiem

Latvijas akvakultūras profesiju analīzes seminārs

 2018. gada 26. septembrī 10:00 Rīgā, Republikas laukumā 2, Zemkopības ministrijas ēkā, 314.telpā notiks seminārs, kurā apspriedīs profesionālās izglītības jautājumus zivsaimniecības nozarē.

Lai nodrošinātu profesionālās izglītības attīstību akvakultūrā un veicinātu tās atbilstību darba tirgus vajadzībām, ir svarīga sadarbība starp darba devējiem, darba ņēmējiem un izglītotājiem. Būsim Jums ļoti pateicīgi, ja atradīsiet laiku apmeklēt mūsu pasākumu! Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs!

 

 

 

Lapas

Subscribe to RSS - Rīga