Valkas novads

Ekonomiskais pamatojums dažādu putnu sugu turēšanai, olu un gaļas virziena vistu audzēšanas atšķirības.

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs"
Valka, Izglītojošais seminārs
Nosaukums: Ekonomiskais pamatojums dažādu putnu sugu turēšanai, olu un
gaļas virziena vistu audzēšanas atšķirības.

Kontakti:
Valda Empele
Tālr.: +371 64725958
Mob. tālr.: +371 29445406

Valkas novada Vijciema pag. | Aktualitātes lauksaimniekiem un tomātu audzētājiem

31.jūlijā pl.10.00, Vijciema pagasta "Ziediņos"notiks informatīvs seminārs lauksaimniekiem un īpaši tomātu audzētājiem.
Temati
Aktualitātes lauksaimniekiem 2020.gadā , atbalsta veidi, investīciju projekti, LLKC izveidotie atbalsta "rīki" un pakalpojumi lauksaimniekiem.

Tomātu audzēšanas aktualitātes segtajās platībās. Zs "Ziediņi" pieredze , sķirņu izvēle un audzēšanā. Tomāts no stāda līdz
realizācijai un pārstrādei.

finanšu institūcija Altum piedāvājums lauksaimniekiem un Covid-19 krīzes risinājumi.

Valkas novada Kārķu pag. | Aicina Kārķos izbaudīt svētku sajūtu Ziemassvētku tirdziņā “Dabas bode”

Sestdien, 14. decembrī no saules lēkta līdz saulei zenītā (no 8.54 līdz pulksten 12.00) Kārķos notiks Ziemassvētku tirdziņš. Lauku gardumi, amatnieku izstrādājumi, uz ugunskura ceptas pankūciņas, Lēdiju skolas buduārā iespēja mazām un lielām lēdijām apgūt svētku pucēšanās noslēpumus, zvēru eglītes pušķošana pie Zvēru kafejnīcas un citas aizraujošas aktivitātes ļaus ikvienam Kārķos izbaudīt īstu svētku sajūtu.

Valka| Ziemassvētku tirdziņš Valkā

Ziemassvētku tirdziņš Valkā norisināsies 21.decembrī.
Tirdzniecība notiks no plkst. 9:00 – 13:00 Raiņa ielas posmā pie Valkas-Lugažu Evanģēliski Luteriskās baznīcas.
Tirdziņa laikā būs iespēja baudīt Ziemassvētku zupu, Mūziku ziemassvētku noskaņās, iepazīt un sastapt tirgotājus no Latvijas, Krievijas un Igaunijas.
Arī šogad visi aicināti piedalīties labdarības loterijā. Šogad visi labdarības tirdziņā gūtie ienākumi tiks ziedoti Valkas-Lugažu Evanģēliski Luteriskās baznīcas ieejas durvju rekonstrukcijai.

Informatīvs seminārs Valkas nov. | Aktuālais meža apsaimniekošanā - pieejamais ES atbalsts, īstenošana, atskaites. Cirsmas vērtības noteikšana

Nepieciešamie priekkšnoteikumi un dokumentācija, lai pretendētu uz atbalsta saņemšanu mežsaimniecības apakšpasākumā"meža ieaudzēšana"un "meža ugunsgrēkos un dabas katastrofās iznīcināto mežaudžu atjaunošana". Dabas aizsardzības prasības
meža apsaimniekošanā ĪADT un ārpus tām. Cirsmas vērtības noteikšanas principi. Faktori, kas jāņem vērā slēdzot koksnes pārdošanas
līgumus.

Valkas novada Kārķu pag. | Lauku diena integrētajiem kartupeļu audzētājiem

2019.gada 9.augustā pl. 10.30 Valkas novada Kārķu tautas namā projekta ‘’Cietes kartupeļu ražošanas cikla tehnoloģijas posmu pilnveidošana un ieviešana’’ (17-00-A1620-000007) LAUKU DIENA , ko organizē firmas"Agrimatco" "ALOJA-STARKELSEN" un "Agroresursu un ekonomikas institūts" sadarbībā ar Kārķu pagasta zemnieku saimniecību "Tūži"

Darba kārtība

Valka | Lauka diena Vidzemē par rapša audzēšanu

LLKC aicina apmeklēt demonstrējumu lauka dienu par ziemas rapša audzēšanas pieredzi Vidzemē un z/s „Lejasciņi”.

Lauka diena notiks 16. maijā plkst. 11.00 (pulcēšanās no plkst. 10.30) Valkas novada Ērģemes pagasta “Lejasciņos”.

Uz lauka dienu aicināti visi interesenti, kas audzē ziemas rapsi, un arī tie, kuri tikai domā to darīt. Lauka dienā varēs saņemt informāciju par rapša audzēšanas tehnoloģijām, uzzināt par jaunākajām rapšu šķirnēm un gūt ieskatu par integrēto augu aizsardzību.

Valkas novada Kārķu pagasts | seminārs-meistarklase "Meža parku veidošana"Kārķu meža dienas 2019

Valkas novada Kārķu pagastā 3. maijā pl. 10.30 notiks seminārs-meistarklass "Meža parku veidošana", pasākums notiks "Kārķu meža dienas 2019" ietvaros, ko vadīs koku eksperts, arborists, parka dārznieks, SIA "Labie koki" vadītājs Edgars Neilands.

Uz šo pasākumu gaidām pašvaldību speciālistus, lauku īpašumu saimniekus un ikvienu interesentu, kam svarīgi, lai vidē, kur mēs dzīvojam koki un cilvēki justos laimīgi!

Uz semināru-meistarklasi lūdzam pieteikties līdz 1. maijam. Būsiet gaidīti Kārķos!

Lapas

Subscribe to RSS - Valkas novads