Valkas novads

Valkas KB| Mācības "Integrētā augu audzēšanas sistēma un lauksaimnieciskā ražošana"

SIA LLKC Valkas konsultāciju birojs aicina uz mācībām "Integrētā augu audzēšanas sistēma un lauksaimnieciskā ražošana" (specializācija augkopība, dārzkopība)
Mācības notiks klātienē: Valkā, Rīgas iela 12A(bistro Jumis) , š.g. 11. un18. oktobrī, bet 20.un 24.oktobrī saimniecību apmeklējumi Vidzemē

Dalība mācībās ir bez maksas.

Mācību dalībniekiem jāpierāda iesaiste lauksaimniecībā vai mežsaimniecībā.

Lai piedalītos mācībās, nepieciešams laikus pieteikties.

Vietu skaits ierobežots!

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina astotās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu

Biedrība “Lauku partnerība ZIEMEĻGAUJA” izsludina astotās kārtas projektu iesniegumu pieņemšanu Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020. gadam pasākuma „Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)” apakšpasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”.
Projektu iesniegumu pieņemšanas laiks: 2022. gada 31. oktobris – 2022. gada 30. novembris
Projektu iesniegumi tiks pieņemti šādā vietējās attīstības stratēģijā noteiktajā rīcībā:

Ērģemes pagasts | Lauka diena par starpkultūru nozīmi augsnes ielabošanā un kaitīgo organismu ierobežošanā

LLKC sadarbībā ar z/s “Lejasciņi” un Agroresursu un ekonomikas institūtu 12. jūlijā aicina apmeklēt lauka dienu  par starpkultūru nozīmi augsnes ielabošanā un kaitīgo organismu ierobežošanā.

Lauka diena notiks 12.07.2022. plkst. 11.00 Turnas kultūras namā, Ērģemes pagastā, Valkas novadā (GPS 57.754458,25.785221).

Valkas KB| mācības " Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana "

14. un 21.jūnijā LLKC Valkas konsultāciju birojs organizē mācības " Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana " Mācības notiks Valkas pagasta " Dabas saimniecībā Bekas"
Mācības ir aktuālas tiem lauksaimniekiem un zemes īpašniekiem, kuri ir pieteikušies LAP 2014.–2020. gadam pasākuma “Agrovide un klimats” aktivitātē “Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos” un kas ir uzņēmušies saistības par ES nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (kam ir 1., 2., 3. vai 4. zālāju ražības klase).

Valka/18.Lielais labdarības Robežtirgus Valkā/Valgā jau šajā nedēļas nogalē

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies ilgi gaidītais 18. Lielais labdarības Robežtirgus. Divu dienu garumā būs iespējams iegādāties stādus, pārtikas, amatniecības, rūpniecības preces un dzērienus. Kultūras programma, izklaides, loterijas, BBQ festivāls, tautas bumbas mačs – tas viss 7. un 8. maijā Valkā/Valgā!

Robežtirgus pirmā diena sestdiena, 7.maijs no 8:00 līdz 16:00

Valkas KB| Mājražošanas attīstības pieredze Austrijas Vulkānzemē un iespējas Latvijā/ZOOM platformā

Valkas konsultāciju birojs 28.aprīli pl.10.00 organizē informatīvo semināru " Mājražošanas attīstības pieredze Austrijas Vulkānzemē un iespējas Latvijā"

Pasākums tiek organizēts ZOOM platformā, piesakoties semināram, ir iespēja uzdot jautājumu PVD speciālistam par Jums interesējošiem jautājumiem mājražošanas noteikumos.

Pieteikšanās saite : https://forms.gle/qmNVYjJ33BR95iiN8
Pieejas saiti dalībai seminārā saņemsiet dienu pirms pasākuma

Valkas KB info seminārs| Augsnes, sēklas un stādu izvēle augu audzēšanai plēves siltumnīcā

18.martā pl.10.00, ZOOM platformā, Valkas konsultāciju birojs organizē informatīvo semināru "Augsnes, sēklas un stādu izvēle augu audzēšanai plēves siltumnīcā"
Seminārā ar savām zināšanām un pieredzi dalīsies agronome - dārzkope Sniedze Ragže

Lai saņemtu saiti dalībai seminārā reģistrējies: https://forms.gle/1ysjcit23sjH2dyK8

08.02. | Augu aizsardzības līdzekļu droša, agronomiski un ekonomiski pamatota lietošana

Valkas konsultāciju birojs aicina pievienoties mācībām, kuras sāksies 8.februārī - "Augu aizsardzības līdzekļu droša, agronomiski un ekonomiski pamatota lietošana" (Programma ar līdzmaksājumu)
Mācību noslēgumā tiek piedāvāts kārtot zināšanu pārbaudījumu testu, apliecības iegūšanai darbībām ar 2.reģ.klases augu aizsardzības līdzekļiem (AAL)vai operatora apliecībai.
Par dalību mācībās tiek izsniegts apliecinājums.

Mācību norise: attālināti, ZOOM platformā, laikā no 8. līdz 17.februārim.
Mācību ilgums: 32 akadēmiskās stundas

Valkas KB/ Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai.

ZOOM platformā 27.janvārī no pl.10.00 SIA LLKC Valkas konsultāciju birojs organizē mācības " Zināšanu atjaunošana 2.reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu profesionālo lietotāju apliecību pārreģistrēšanai" .
Mācības aktuālas tiem, kuri 2017.gadā ir nokārtojuši pārbaudījumu un ieguvuši apliecību AAL profesionālai lietošanai un arī tiem, kuri 2017.gadā ir atjaunojuši apliecības.

Mācības maksa (mācības, dokumentu noformēšana un jaunu apliecību nosūtīšana ) = 30 eiro +PVN

Lapas

Subscribe to RSS - Valkas novads