Ventspils

Ventspils tirgus aicina uz Līgo svētku gadatirgu

20.jūnijā no 9.00 visi tiek laipni aicināti apmeklēt Līgo svētku gadatirgu Ventspilī, kur var iegādies Ventspilī un novadā ražotu zemnieku, mājražotāju produkciju, pārtikas un amatniecības preces. Būs viesi arī no citām Latvijas pusēm, skanēs mūzika, būs jautrība. Organizators rūpīgi pārbauda tirgotās produkcijas izcelsmi, lai godam attaisnotu Latvijā ražotas produkcijas būtību.

Seminārs par biznesa idejas aizsardzību Ventspilī

Ventspils Augstskola aicina trešdien, 6. novembrī plkst. 15:30 apmeklēt bezmaksas semināru ''Aizsargā savu biznesa ideju!'', kurā varēs uzzināt par rūpnieciskā īpašuma aizsardzību.

Semināru vadīs Intelektuālā īpašuma informācijas centra Patentu valdes bibliotēkas vadītāja Dace Buša, kura klausītājiem pastāstīs par rūpnieciskā īpašuma aizsardzību - preču zīmēm, dizainparaugiem un patentiem, par meklēšanas iespējām speciālajās datubāzes, kā arī par autortiesību aizsardzību. Seminārs notiks Ventspils Augstskolas A206 auditorijā.

Ventspilī pilsētvides objekta – Latvijas vecākā Baltikas tipa zvejas kuģa "Grots" atklāšana

13. jūlijā plkst. 14:00 Ventspilī pilsētvides objekta – Latvijas vecākā Baltikas tipa zvejas kuģa "Grots” atklāšana. Spēlēs Ventspils metālpūšamo instrumentu kvintets “Ventspils Brass”.

Būs sarunas par un ap došanos jūrā, Ventspils novada zivju pārstrādes uzņēmumi nodrošinās, lai apmeklētājiem un interesentiem tiek kāds zivju našķis, būs arī kuģu un zvejas darbnīcas bērniem un gūzma pozitīvu emociju.

Pasākums notiks Dienvidu mola stāvlaukumā.

Ventspilī starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games”

13. jūlijā Pasākuma "Starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games” ietvarā Ventspils sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumi piedalās STREET FOOD LATVIJA, kas priecēs apmeklētāju garšas kārpiņas un ļaus brīvā un atraktīvā atmosfērā baudīt pašmāju un viesu pavāru radošuma un iztēles rezultātu - gardu maltīti.
Kuldīgas iela posmā no Pāvila ielas līdz Lielajam prospektam no 12.00 līdz 24:00
Gardēži laipni aicināti!

Ventspils Jūras svētki "Spēks un daile" Ostas ielas promenādē

11:00-16:30 Dienas programma.
Svētku galveno programmu “Spēks un Daile” vadīs aktrise un dziedātāja Karīna Tatarinova un aktieris Normunds Laizāns. Dienas programmu iesāksim ar piemiņas brīdi jūrniekiem un zvejniekiem, plkst.

11:00 Ostas ielas promenādē pie piemiņas akmens, kas vainagosies ar ikgadējo Neptūna uznācienu un dažādiem svētku koncertiem. Paredzētas radošās darbnīcas, aktivitātes un koncerti kā bērniem, tā pieaugušajiem. Varēsim dzirdēt arī viesus no tālākām vietām – vācu mūziķi Tomiju Šnelleru kopā ar profesionāliem mūziķiem.

Jūras svētku gadatirgus (2. diena) – paplašināta tirdzniecība Ventspils Vecpilsētas tirgū

Plaša tirdzniecība ar Latvijā un aiz tās robežām darinātiem amatnieku izstrādājumiem, pārtiku, zemnieku saimniecībās ražotu piena produkciju, svaigu gaļu, kūpinājumiem; zivīm – svaigām zivīm, zivju kulināriju, zivju preserviem un zivju konserviem; konditorejas izstrādājumiem, pašaudzētu lauksaimniecības produkciju (augļiem, dārzeņiem, kartupeļiem). Sezonas rūpniecības precēm atlaides. Liela izvēle mājražotāju darinājumiem, amatnieku un rokdarbu izstrādājumiem; medus produkcijai.

Jūrassvētku gadatirgus (1.diena) - paplašināta tirdzniecība Ventspils Vecpilsētas tirgū

Plaša tirdzniecība ar pārtiku, zemnieku saimniecībās ražotu piena produkciju, svaigu gaļu, kūpinājumiem; zivīm -svaigām zivīm, zivju kulināriju, zivju preserviem un zivju konserviem; konditorejas izstrādājumiem, pašaudzētu lauksaimniecības produkciju (augļiem, dārzeņiem, kartupeļiem). Sezonas rūpniecības precēm atlaides. Liela izvēle mājražotāju darinājumiem, amatnieku un rokdarbu izstrādājumiem; medus produkcijai. Tirdzniecība ar ziedu un dārzeņu stādiem, dēstiem, rožu stādiem, košuma krūmiem un augļu kociņiem; ziediem un puķu pušķiem.

Paplašināta tirdzniecība Ventspils Vecpilsētas tirgū

Sestdien, 12.janvārī no 8:00 līdz 15:00 Ventspils pilsētas un novada mājražotāji tiek aicināti realizēt savu produkciju Ventspils Vecpilsētas tirgū, kur būs plašs piena produkcijas, svaigas un kūpinātas gaļas, zivju - kā svaigu tā kūpinātu, pašaudzētu dārzeņu un augļu, amatniecības, rokdarbu, medus produkcijas un floristikas piedāvājums.

Interesenti tiek aicināti apmeklēt e-prasmju skolu

Ceturtdien, 10.janvārī plkst. 10:00 visi interesenti tiek laipni aicināti apmeklēt Ventspils Digitālā centra organizētu e-prasmju skolu, lai apgūtu vai uzlabotu teorētiskas un galvenokārt praktiskas zināšanas par savu finanšu pārvaldību e-vidē.
Šādu zināšanu apguvi nodrošina Swedbanka e-prasmju skola.
Īpaši tiek gaidīti Ventspils novada iedzīvotāji, kam Swedbankas filiāles apmeklējums klātienē ikdienā ne vienmēr ir iespējams.

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils