Ventspils

25.11.22.| 2. Ventspils Tech Meetup

Šoreiz plānā ir iepazīt un parunāt par un ap programmēšanas valodu dažādību.
Mēneša īpašais viesis - uzņēmums TietoEvry Latvia.
TietoEvry ir viens no Ziemeļeiropas vadošajiem informācijas tehnoloģiju uzņēmumiem ar vairāk nekā 1100 speciālistu lielu komandu, kas specializējas dažādu informācijas sistēmu izveidē, nodrošinot pilna cikla pakalpojumu sniegšanu klientiem Latvijā un visā pasaulē.
Nozīmīgi pieminēt, ka Rīgā atrodas TietoEvry korporācijas globālais Finanšu pakalpojumu centrs un IT pakalpojumu centrs.

17.06.22.|Klātienes informatīvais seminārs LLKC Ventspils birojā| "Biškopības produktu izmantošanas dažādošana"

LLKC Ventspils konsultāciju biroja informatīvais seminārs klātienē "Biškopības produktu izmantošanas dažādošana".
Ventspilī, Pils ielā 17, 2.stāvā Ventspils Biznesa Atbalsta Centra telpās
2022.gada 17.jūnijā 16:00

Latvijā pazīstamais biškopības eksperts Guntars Melnis iepazīstinās semināra dalībniekus ar šādām tēmām:
* Biškopības produktu pielietošana ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai.
* Sauso bišu izmantošana ārstniecībā.

Programma pielikumā.

Pārgājiens Latvijas 2021. gada ģeovietā – Staldzenes stāvkrastos

Publiskais pasākums sāksies 2021. gada 25. septembrī, pl. 12:00.
Programmā:
Pulcēšanās Staldzenes pludmales auto stāvlaukumā.
Īsas iesaistīto pušu uzrunas un informācijas stenda atklāšana.
Pārgājiens ģeologu un citu speciālistu vadībā ar lekcijām un cita veida informāciju par Staldzenes stāvkrastiem – to veidošanos, ģeoloģiju, vēsturi, kā arī jautājumi un diskusijas.

Ventspilī ķirbju šovs

Ražas laiks ir klāt, un pamazām arī tuvojas lielais rudens tirgus - Ķirbju šovs. Šogad Ventspils tirgū meklēs ne tikai lielāko izaudzēto ķirbi, bet vērtēs arī citus interesantus dārzeņus. Visus, kam dārzā būs izaudzis kas interesants, līdz 7. oktobrim aicina tirgus administrācijā pieteikt savu dalību Ķirbju šova pasākumam.

ZivsaimniecībasPieredzes apmaiņas brauciens “Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda(EJZF) līdzekļu piesaistīšanas veidi Ventspilī.”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Zivsaimniecības nodaļa rīko mācību un pieredzes apmaiņas braucienu “Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda(EJZF) līdzekļu piesaistīšanas veidi Ventspilī.” Kā dalībnieki pieteikušies Limbažu un Saulkrastu novadu jūras piekrastes un iekšējo ūdeņu zvejnieki. Plānots skatīt SIA “GP Trading” realizēto projektu EJZF līdzekļu piesaistē pakalpojumu dažādošanai Baltijas jūras piekrastē, kā arī Zivju delikatešu tirdzniecības vietas izveidi Ventspilī, Tirgus ielā 9”.

Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana

Ventspils birojs organizē mācības "Eiropas Savienības nozīmes zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošana" 14. un 19.jūlijā ZOOM platformā, savukārt praktiskās mācības klātenē notiks 22.jūlijā. Dalībnieku skaits ierobežots. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Organizators Īrisa Roze-Posuma, tālr. 29277011, e-pasts: irisa.roze@llkc.lv

Seminārs ZOOM platformā "Permakultūra kā ilgtspējīga un efektīva saimniekošanas metode"

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Ventspils konsultāciju birojs piedāvā bezmaksas tiešsaistes informatīvo semināru par permakultūru.

DATUMS UN LAIKS:
2021. gada 25.martā plkst. 12.00 – 15.30.
Pieslēgšanās sākot no plkst. 11:30.

Lektors: Augkopības eksperts Māris Narvils

PIETEIKŠANĀS SEMINĀRAM:
Elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu : https://forms.gle/tPy4D2Q68rNA1cYo6

Dalībnieku skaits ir ierobežots un pieteikšanās veidlapa var būt slēgta pirms pasākuma datuma.

ĶIrbju tirgus

Ķirbju tirgus Ventspilī 10.oktobrī - ikkatrs aicināts piedalīties - gan kā dalībnieks, izrādot savu izloloto oranžo ogu, gan kā skatītājs, vērtētājs un pircējs, gan kā vienkārši zinātkāri ziņkārīgs vērotājs.
Zināms, ka civilizācijai ķirbji bijuši zināmi jau apmēram piecus līdz trīs gadu tūkstošus pirms mūsu ēras. Ķirbju dzimtene ir Centrālamerika un Dienvidamerika. Ap mūsu ēras 1500 gadu ķirbji ievesti Indijā un Eiropā. Vēstures liecības stāsta, ka, pateicoties jūrasbraucējam Kristoforam Kolumbam, no Amerikas ķirbis atceļoja uz Eiropu ar nosaukumu – indiāņu ābols.

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils