Ventspils novads

Seminārs Ventspils novada putnkopjiem

Visi interesenti laipni aicināti uz bezmaksas informatīvo semināru "Mājputnu audzēšana piemājas saimniecībās", kas notiks Ventavā, Sabiedriskajā centrā, Skolas ielā 8 š.g. 3.aprīlī plkst. 10:00.
Latvijas Putnkopības asociācijas valdes priekšsēdētāja Zane Rostokina iepazīstinās semināra apmeklētājus ar mājputnu labturības prasībām, pareizas barības izvēli, šķirņu dažādību, kā arī pastāstīs, kā nodrošināt kvalitatīvu cāļu audzēšanu.

Vairāk informācijas pa tālruni 26109996 Gita Langberga

Seminārs lauksaimniekiem Ventspils novadā

Visi interesenti tiek laipni aicināti uz semināru “2019.gada aktualitātes lauksaimniekiem” Zūru sporta un kultūras centrā “Zūras” 29.martā plkst. 10:00.
Seminārā lauksaimniekus ar Valsts datu centra aktualitātēm iepazīstinās vecākā referente Daina Ose, par Valsts augu aizsardzības dienesta jaunumiem vēstīs vecākā inspektore Aina Kukīte, bet par provizoriskajām LAP pasākumu kārtām informēs LAD Ziemeļkurzemes RLP vadītāja Juzefa Kļava.

Organizators: SIA Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs Ventspils nodaļa
Papildus informācija: Gita Langberga, 26109996

Informatīvs seminārs Ventspils novadā par smiltsērkšķu, cidoniju un sausseržu audzēšanu

11.martā plkst. 10:00 interesenti tiek aicināti piedalīties SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Ventspils nodaļas organizētā informatīvā seminārā "Krūmcifoniju, smiltsērkšķu un sausseržu audzēšanas īpatnības Kurzemes reģionā", kuru vadīs Latvijā pazīstamais augkopis Māris Narvils.
Pieredzējušais lektors klausītājus iepazīstinās ar krūmcidoniju, smiltsērkšķu un sausseržu audzēšanas tehnoloģijām un stāstīs par svarīgāko problēmu risināšanas jautājumiem, ar kuriem sastopas ikviens dārzkopis - kā pieredzējis, tā iesācējs.

ventspils novadā notiks seminārs "Kvalitatīvas dārzeņu ražas nodrošināšana siltumnīcā"

2019.gada 21.februārī plkst. 10:00 Kultūras un sporta centrā “Zūras” tiek organizēts bezmaksas seminārs “Kvalitatīvas dārzeņu ražas nodrošināšana siltumnīcā”. Semināru vadīs Latvijā pazīstamā dārzniecības “Neslinko” īpašniece, tomātu audzēšanas eksperte Elga Bražūne, kas interesentus iepazīstinās ar dažādu dārzeņu šķirņu sēklām, to pareizu diedzēšanu un dārzeņu audzēšanu siltumnīcā. Atsevišķa semināra sadaļa būs veltīta garšaugiem.
Semināra laikā būs iespējams iegādāties dažādu dārzeņu sēklas.

Interesenti tiek aicināti pieteikties pa tālruni 26663245 pie Ī.Rozes-Posumas.

Vārvē informatīvā diena uzņēmējiem, lauksaimniekiem un NVO pārstāvjiem par ES un pašvaldības līdzfinansējuma piesaistes iespējām

Šodien plkst. 11:00 Vārves pagastā, Ventavas sabiedriskajā centrā notiek informatīvā diena uzņēmējiem, lauksaimniekiem un NVO pārstāvjiem par ES un pašvaldības līdzfinansējuma piesaistes iespējām. Pasākuma dalībniekus par dažādām līdzfinansējuma piesaistes iespējām informēs Ventspils novada pašvaldības un biedrības "Ziemeļkurzemes Biznesa Asociācija" projektu koordinatore Evita Roģe un SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Ventspils nodaļas vadītāja Īrisa Roze-Posuma.

Ventspils novadā realizē Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstītu projektu

Ventspils novada pašvaldības realizētais projekts “Livōd kalāmīe kōrand (Lībiešu zvejnieku sēta)”, ko līdzfinansēja Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds ir noslēdzies un pagājušā gada 27. decembrī notika objekta svinīgā atklāšana.
Projekta mērķis bija nodrošināt lībiešu zvejnieku ciemu kultūras mantojuma un tradīciju liecību saglabāšanu, pieejamību un ilgtspēju, veicot publiskās infrastruktūras atjaunošanas darbus Baltijas jūras piekrastē, Ventspils novada Tārgales pagasta Tārgales ciemā.

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils novads