Ventspils novads

Par Ventspils novada un Ventspils valstspilsētas kopīgo attīstības plānošanas dokumentu publisko apspriešanu

2021. gada 7. decembrī plkst. 14:00 Ventspils Kultūras centrā, Kuldīgas ielā 18, Ventspilī, notiks sabiedriskās apspriedes sanāksme ar Ventspils pilsētas un Ventspils novada iedzīvotājiem, uzņēmējiem un nevalstiskajām organizācijām. Sanāksme tiks organizēta klātienē pēc iepriekšējā pieraksta un ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus COVID-19 izplatības laikā. Piedalīties sanāksmē būs iespējams arī attālināti, izmantojot ZOOM platformu (saite https://bit.ly/apspriede).

Ventspils novada pašvaldības izsludināta rakstiskā rūpnieciskās zvejas rīku izsole pašpatēriņa zvejai Baltijas jūras piekrastes ūdeņos

Ventspils novada domes Licencēšanas komisijas 2021. gada 30. novembra sēdē ir apstiprināts “Rūpnieciskās zvejas tiesību nomas pašpatēriņa zvejai Baltijas jūras piekrastes ūdeņos Ventspils novada administratīvajā teritorijā izsoles nolikums”

08.12.21.|Lekcija par veselīgu uzturu|ZOOM vidē

Aicinām uz lekciju par veselīgu uzturu pieaugušajiem.
ESF projekta "Sveiks un vesels Ventspils novadā" ietvarā interesenti tiek aicināti uz lekciju ZOOM vidē par veselīga uztura pamatprincipiem. Lekciju vadīs SIA "OnPlate" uztura speciāliste Diāna Kuļša.

Ikkatram no mums ir sava pieredze un viedoklis par uzturu – gan veselīgu, gan neveselīgu -, tomēr bieži vien zināšanas neatspoguļojas mūsu paradumos. Paradumi ir tie, kas veido mūsu ikdienu un visvairāk ietekmē veselību. Mainot savus paradumus, varam dzīvot harmonijā ar sevi un savu ķermeni.

01.12.21.|"Laukiem būt"|Noslēguma diena Ventspils konsultāciju birojā

LLKC Ventspils birojs organizē Noslēguma dienu VLT aktivitātē: "Aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai", kas notiks š.g. 1. decembrī plkst. 10.00 ZOOM platformā un daļēji klātienē.

Tēmas:

1.Noslēguma LIVE video ar LAN.
2. Lekcija "21.gadsimta pieprasītākās prasmes uzņēmējdarbībā labi tās zināt, apgūt un pielietot".
3. labās prakses piemēri no agrāko gadu mācību dalībniekiem.
3. Laukiem būt!" 2021.gada dalībnieku biznesa plānu prezentēšana.

23.11.21.|"Laukiem būt"|3.mācību dienas II daļa Ventspils konsultāciju birojā

Pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" 3.mācību dienas II daļa LLKC Ventspils konsultāciju birojā klātienē notiek 23.novembrī plkst. 10:00

Lai sagatavotos savas biznesa idejas prezentēšanai mācību noslēgumā, plānotu dalību projektu iesniegumu konkursos un virzītos uz uzņēmējdarbības uzsākšanu vai attīstību, notiks biznesa plāna sagatavošanas praktiskā nodarbība.

Kontaktinformācija: Īrisa Roze-Posuma, T.29277011, irisa.roze@llkc.lv

04.11.21.|"Laukiem būt!" mācību 3.dienas I daļa Ventspils konsultāciju birojā

Ventspils konsultāciju birojs organizē 3. apmācību dienu (I daļu) VLT aktivitātē: "Aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai", kas notiks š.g. 4.novembrī plkst. 10.00 ZOOM platformā.

Mācību tēmas:

• Finanšu plānošana;
• ieņēmumu un izdevumu plānošana;
• naudas plūsmas pārvaldība;

15.10.21. LLKC Ventspils | jauniešu mācību "Laukiem Būt" informatīvā diena | Ventspils Biznesa atbalsta centrā

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (turpmāk – LLKC) jau desmito reizi 26 reģionālās nodaļās visā Latvijā rīko apmācības “Laukiem būt”, Valsts lauku tīkla aktivitātes “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros. Apmācības tiek rīkotas kopā ar AS “Attīstības finanšu institūcija ALTUM”.

21.10.21. |"Laukiem būt!" mācību 1.diena Ventspils konsultāciju birojā

LLKC Ventspils birojs organizē 1. apmācību dienu VLT aktivitātē: "Aktivitāte „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai", kas notiks š.g. 21. oktobrī plkst. 11.00 ZOOM platformā.

Mācību tēmas:

• Idejas ģenerēšana, definēšana un attīstība;
• Uzņēmējdarbības pamati;
• Aktuālie finansējuma piesaistīšanas instrumenti laukos.

Lektore biedrības "Ziemeļkurzemes biznesa asociācija" projektu konsultante Evita Roģe.

16.10.2021 | Jūrkalnes festivāls (čempionāts) jūras makšķerēšanā no krasta

2021. gada 16. oktobrī Jūrkalnē notiks jau 11. LATVIJAS ČEMPIONĀTS JŪRAS MAKŠĶERĒŠANĀ TAUTAS KLASĒ (jūras festivāls).
Ik gadu novembrī Jūrkalnē pulcējas jūras makšķerēšanas entuziasti, lai piedalītos jūras makšķerēšanas festivālā un Latvijas čempionātā Jūras makšķerēšanā no krasta tautas klasē.

Lapas

Subscribe to RSS - Ventspils novads