Lauku telpa

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

HOMED projekts jaunu meža kaitēkļu un slimību pārvaldībai

14.07.2022., Aizkrauklē| KLĀTIENĒ| Informatīvais seminārs "Latvijā audzēti kvalitatīvi stādi - kas dod ražu un priecē Tevi!"

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Aizkraukles birojs 14.07.2022, aicina apmeklēt informatīvo semināru, par dažādu stādaudzētavu, kokaudzētavu piedāvājumu klāstu. Plašo stādu sortimentu, kur var apskatīt dažādu augļu koku, ogulāju un rožu stādus, dekoratīvos augus, zemenes, skuju kokus, ziemcietes, lapu kokus un krūmus, augus dzīvžogiem, un daudz, daudz citus piedāvājumus saimnieciskajai darbībai un sirds priekam! - Latvijā audzēti kvalitatīvi stādi - kas dod ražu un priecē Tevi!

Apstiprināti LEADER projekti Ventspils novadā

Lauku atbalsta dienestā ir apstiprināti 3 Ventspils novada pašvaldības iesniegtie investīciju projekti.

Projektu “Universāli pielietojamas velotrases ierīkošana Tārgalē” (Nr. 22-08-AL17-A019.2203-000007) un “Universāli pielietojamas velotrases ierīkošana Ugālē” (Nr. 22-08-AL17-A019.2203-000009) mērķis ir kvalitatīvas un drošas dzīves vides veidošana aktīvākai atpūtai iedzīvotājiem ar daudzveidīgu pakalpojumu klāstu un ilgtspējīgu, vidi saudzējošu infrastruktūru.
Velotrases Ugālē vizualizācija

Bezmaksas meistarklases Jūrkalnē "Līgo laiks pirtī"

Aicinām 22. un 23. jūnijā rāmi ielīgot Jūrkalnē – pirtiņā zaļā pļavā pie skaistā Baltijas jūras stāvkrasta Labraga “Labiešos” Jūrkalnes pagastā, Ventspils novadā.

Kas paredzēts?
Pirtnieki gaidīs ciemos visus līgotājus uz radošo darbnīcu un meistarklašu programmu, savukārt, labsajūtas mīļotājus – uz pirtošanos, masēšanos un lutināšanu brīvā dabā.

LĪGO PIRMS LĪGO Jaunmoku pils parkā

Sagaidot vasaras saulgriežus, aicinām 19. jūnijā ielīgot svētkus Jaunmoku pils parkā. No plkst. 11.00 apmeklēt mājražotāju un amatnieku tirdziņu, dienas garumā uzpīt vainagu un sasiet Jāņu sieru, piedalīties radošajās meistarklasēs bērniem, mieloties ar alu, ļauties dejām kopā ar tautas deju kolektīvu “Luste”, iet rotaļās kopā ar folkloras kopu “Avoti”, doties izjādē zirga pajūgā, kā arī uzzināt daudz jauna, piedaloties “Līgo” orientēšanās spēlē. Dienas noslēgumā izcilā latviešu komponista Maestro Raimonda Paula un talantīgās dziedātājas Paulas Saijas koncerts.

Lielā ielīgošana Tukumā: uz tirgu brauc - līgo sauc!

18. jūnijā no plkst. 7.00 Tukuma visrosīgākajā vietā - pie tirgus, gaidīsim visus uz lielo ielīgošanu Tukumā, kur līdz pat plkst.14.30 valdīs īstena Jāņu tirgus gaisotne.

Amatnieki un mājražotāji greznos svētku gadatirgu gan ar tradicionālo sieru un alu, gan citiem svētku galdam nepieciešamajiem gardumiem. Tirgū noteikti varēs iegādāties arī skaistu, vietējo amatnieku rokām darinātu ciemakukuli vai dāvanu Līgai un Jānim.

Mācības ES nozīmes zālāju biotopu apsaimniekotājiem Bauskas novadā, Bārbelē

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Bauskas birojs aicina pieteikties uz mācībām lauksaimniekus, kas iesaistījušies pasākuma "Agrovide un klimats" aktivitātē "Bioloģiskās daudzveidības uzturēšana zālājos" (BDUZ) un, ja ir uzņemtas saistības par Eiropas Savienības nozīmes ilggadīgo zālāju biotopiem (kas ir 1. līdz 4. zālāju ražības klase), tad ne vēlāk kā saistību perioda otrajā gadā jāiegūst pamatiemaņas zālāju biotopu vai sugu dzīvotņu apsaimniekošanā, apmeklējot mācību kursus un iegūstot atbilstošu dokumentu.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa