Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Daudzām zivsaimniecības vietējām rīcības grupām (ZVRG) galvenais informatīvo pasākumu mērķis ir nodrošināt labāku zivsaimniecības nozares integrāciju kopienā.

Latvijas akvakultūras profesiju analīzes seminārs

 2018. gada 26. septembrī 10:00 Rīgā, Republikas laukumā 2, Zemkopības ministrijas ēkā, 314.telpā notiks seminārs, kurā apspriedīs profesionālās izglītības jautājumus zivsaimniecības nozarē.

Lai nodrošinātu profesionālās izglītības attīstību akvakultūrā un veicinātu tās atbilstību darba tirgus vajadzībām, ir svarīga sadarbība starp darba devējiem, darba ņēmējiem un izglītotājiem. Būsim Jums ļoti pateicīgi, ja atradīsiet laiku apmeklēt mūsu pasākumu! Jūsu viedoklis mums ir ļoti svarīgs!

 

 

 

Notiks mācības akvakultūras saimniecību pārstāvjiem

Aicinām pieteikties akvakultūras saimniecības uz zinātniskā institūta “BIOR” zivju audzētavas “Tome” Akvakultūras pētniecības un izglītības centra rīkotajām teorētiskajām mācībām ar Somijas ekspertu piedalīšanos.

Teorētiskās mācības akvakultūras saimniecību pārstāvjiem notiks EJZF projekta Nr. 18-00-F02205-000001 „Zinātniskā institūta “BIOR” Akvakultūras pētniecības un izglītības centra konsultāciju sniegšana akvakultūras saimniecībām” ietvaros.

Aicinām pieteikties akvakultūras saimniecības uz zinātniskā institūta “BIOR” zivju audzētavas “Tome” Akvakultūras pētniecības un izglītības centra rīkotajām teorētiskajām mācībām ar Somijas ekspertu piedalīšanos.

Izglītojošs seminārs “Aktualitātes zivsaimniecības nozarē”

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa 27.09.2018 rīko izglītojošo semināru
“Aktualitātes zivsaimniecības nozarē”. Plānotais datums 27.09.2018, sākums plkst.10.30. Plānotais ilgums 4,5h.

Semināra mērķis: izglītot piekrastes zvejniekus par nēģu resursu stāvokli un Rīgas jūras līča piekrastē izmantojamo zvejas rīku un roņu mierīgas līdzāspastāvēšanas iespējām.

Šajā numurā Latvijas Zemkopības ministrijas Zivsaimniecības departamenta speciālisti komentē izmaiņas pasākuma “Produktīvi ieguldījumi akvakultūrā” nosacījumos. Savukārt Lauku atbalsta dienests informē ar pieejamo atbalstu zivsaimniecībā un akvakultūrā.

Vietējā rīcības grupa – biedrība “Liepājas rajona partnerība” kopš 2016.

Pateicoties labvēlīgiem zvejas apstākļiem, Rīgas jūras līča piekrastes ūdeņos 2018. gada pavasara – vasaras sezonā bijusi ļoti sekmīga reņģu zveja ar stāvvadiem.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība