Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Jā, ar gandarījumu tā var teikt par Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla 3. jūlijā  organizēto pieredzes apmaiņas braucienu uz Pērnavas apriņķi Igaunijā.

Tiršenroitas ZVRG reģionam ir senas mazu ģimenes akvakultūras dīķu izveides tradīcijas, taču akvakultūra ne vienmēr ieņēmusi šo pozīciju, kādā tā atrodas šobrīd.

Remtes ezers | Zivsaimniecības popularizēšana skolās

Aktivitāte "Zivsaimniecības popularizēšana skolās" šogad tiek organizēta sadarbībā ar Remtes pamatskolu, kura ir arī EKOSKOLA. Ņemot vērā, ka apkārtējā vide un vides tehnoloģijas Ekoskolas skolēniem ir svarīgas, pasākums tiek organizēts ar mērķi radīt interesi par zivsaimniecības nozari un veidot izpratni par nozares darbību, tās īpatnībām un tradīcijām.

Pieredzes apmaiņas brauciens"Piekrastes zvejas un tās produktu apstrādes tradīcijas Baltijas jūras Igaunijas rietumu piekrastē"

Limbažu nodaļa organizē pieredzes apmaiņas braucienu uz ziemeļu kaimiņvalsti 3.jūlijā 2018.gadā. Nosaukums: “Piekrastes zvejas un tās produktu apstrādes tradīcijas Baltijas jūras Igaunijas rietumu piekrastē. “
Brauciena mērķis: iepazīt kaimiņvalsts piekrastes zvejas un tās produktu apstrādes tradīcijas Baltijas jūras austrumumu piekrastē, kā arī nodot savu pieredzi Igaunijas piekrastes zivsaimniecības uzņēmumiem. Apskatīt roņu atbaidīšanas ierīces, ko pielieto Igaunijā.

LLKC Preiļu nodaļa 7. jūnijā Jersikas pamatskolas skolēniem organizēja izglītojošu pasākumu „Makšķerēšanas popularizēšana skolās”. Pasākuma galvenais viesis bija profesionāls makšķernieks un vairāku starptautisku žurnālu eksperts Normunds Grabovskis.

Austeru audzētavu skaitam samazinoties no 1000 saimniecībām 1970. gadā līdz tikai 300 saimniecībām 2015.

Ventspils novada Tārgales un Užavas pamatskolu 28 skolēni  24. maijā devās uz Pāvilostu pieredzes braucienā.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība