Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

LLKC Siguldas nodaļa 27. jūlijā rīkoja braucienu uz Kurzemi iepazīt turienes zivju audzētāju un ezeru apsaimniekotāju pieredzi.

Tukuma apkārtnes zivsaimnieki 20. jūlijā devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Liepājas pusi.

Pieredzes apmaiņas brauciens VZST

27.07.2020 SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Siguldas nodaļa rīko mācību un pieredzes apmaiņas braucienu “Akvakultūras uzņēmumu piedāvājums patērētājiem un zivju resursu atjaunošanai. Projektu īstenošana sadarbības programmu ietvaros. “
Braucienā ar dalībniekiem būs pārstāvēti dažādi Vidzemes zivsaimniecības uzņēmumi: akvakultūras , apstrādes, utt.
Plānots apskatīt dažādus akvakultūras uzņēmumus Kurzemē, konkrētāk Jaunpils, Tukuma un Engures novados.

Nīcas novads | 11.jūlijā - tradicionālie Zvejnieku svētki Jūrmalciemā

Sestdien, 11.jūlijā, Jūrmalciemā tiks svinēti tradicionālie Zvejnieku svētki. Lai gan svētki būs bez maksas, tomēr pasākuma apmeklētāju skaits tiks ierobežots, ņemot vērā valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus. Svētkus vienkopus varēs svinēt 300 apmeklētāji. Katram apmeklētājam tiks izsniegta aproce, lai varētu kontrolēt to skaitu. Svētkus plkst. 15:00 atklās Nīcas vīru koris un jauniešu vokāli instrumentālais ansamblis “Maldu vēji”.

Svinību norises vieta nemainīgi būs pie “Smaragdas”, kur tiks godināti vietējie zvejnieki un sagaidīts Neptūns.

 Zivju fonds (ZF) turpina piešķirt finansējumu zivju pētījumiem, to pavairošanai un aizsardzībai, kā arī sabiedrības informēšanai un dalībai starptautiskos pasākumos šajās jomās.

Tikai līdz ar siltāka laika iestāšanos maija beigās Baltijas jūras Rīgas līcī stāvvados sāka ienākt reņģes.

Biedrības “Mazjūras zvejnieki” dibinātāji un atbalstītāji Bērzciemā 2020. gada 6. martā

Lai saglabātu un popularizētu piekrastes zvejas tradīcijas un veicinātu paaudžu maiņu, martā nodibināta biedrība “Mazjūras zvejnieki”. Tās dibinātāji ir kopskaitā 11 fiziskas un juridiskas personas – zvejnieki no Engures, Bērzciema un Mērsraga.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs ir radījis interaktīvu palīgu makšķerniekiem “Mana Cope”, kas pieejams gan kā interneta resurss www.manacope.lv, gan kā mobilā lietotne Android un iOS ierīcēm.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība