Zivsaimniecība

Gribi makšķerēt, bet nav laivas? Esi ziemas copes cienītājs, bet nav ar ko āliņģi izurbt? Varbūt pietrūkst kārtīgu vobleru? 

Pērc makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību  karti 2018.gada 3 mēnešiem vai visam gadam un piedalies loterijā!

Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla aktivitātes “Nozaru organizāciju kapacitātes celšanas pasākumi” ietvaros biedrība „Latvijas Zvejnieku federācija” izstrādājusi ziņojumu, kurš ietver aprakstu par biedrību un tās darbību, organizācijas mērķiem un uzdevumiem, informāciju par biedriem, pārskat

Valsts Zivsaimniecības sadarbības tīkla aktivitātes “Nozaru organizāciju kapacitātes celšanas pasākumi” ietvaros biedrība „Latvijas Zivju audzētāju asociācija” izstrādāja ziņojumu, kurš ietver aprakstu par biedrību un tās darbību, organizācijas mērķiem un uzdevumiem, informāciju par biedriem, pār

Biedrība "Jūrkante" izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 5. kārtu

Biedrība „Jūrkante” izsludina atklāta konkursa projektu iesniegumu pieņemšanas 5. kārtu Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda(EJZF) pasākumā 43.02 „Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” . 5. kārtai piešķirtais EJZF publiskais finansējums EUR 336692.45 . Šajā kārtā EJZF:1.1. rīcība Ekonomiskās izaugsmes veicinšānan zivsaimniecības un citās jūras ekonomikas nozarēs - to darbību dažādošana, 2.1. rīcība "Atbalsts vides resursu vairošanai un klimata pārmaiņu mazināšanai teritorijā".

Pirmajā gadā (2017.), kopš Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) pārņēmis Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu izplatīšanu, pārdoti teju 96 000 karšu un izveidots stabils tirdzniecības tīkls ar vairāk nekā 1300 kartes iegādes vietām visā Latvijā.

No 2017. gada 1. jūnija līdz 2017. gada 20. novembrim tika veikts pētījuma “Dažādu karpu (Cuprinus carpio) šķirņu mazuļu audzēšanas un salīdzināšanas pētījums Latvijas apstākļos” pirmais posms.

Pāvilosta | Zvejas laivu šķiperu apmācības kursi

Pāvilostas novada pašvaldība aicina pieteikties interesentus
zvejas laivas šķiperu apmācības pamatkursam, kas paredzētas decembra vidū pašvaldības semināru zālē (Dzintaru ielā 73, 2. stāvā).
Interesentus aicinām pieteikties līdz 11. decembrim, zvanot pa tel.63498261 (kancelejas vadītajai).
Pirmajā dienā - drošības pamatkurss, otrajā dienā - pirmā palīdzība un noslēguma pārbaudījums.
Kursantiem apmācībās obligāti jāpiedalās abas dienas.

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Liepājas nodaļa sadarbībā ar Profesionālās izglītības kompetences centru “Liepājas Valsts tehnikums” novembra beigās rīkoja bezmaksas izglītojošo semināru “Ar zvejniecību saistītu projektu iespējas, mencas populācija Baltijas jūrā un zvejas perspek

Projekts “Jūras velocope” tiek īstenots ar Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) pasākuma “Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju īstenošana” atbalstu vietējā rīcības grupā “Biedrība “Liepājas rajona partnerība””.

Kolkas pagasta „Pūpoli” atrodas pavisam tuvu jūrai, neilgi pirms iebraukšanas Kolkā no Rojas puses. „Pūpolos” saimnieko Edijs Dobilis ar ģimeni. Saimniecību Edijs pārņēmis no tēva. Ģimenes uzņēmums nodarbojas ar zivju produkcijas pārstrādi – zivju kūpināšanu un tūrismu.

Lapas

Subscribe to RSS - Zivsaimniecība