Baldone piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē “Balttour”

No 1. līdz 3. februārim Rīgā, Ķīpsalā, norisināsies 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur starp vairāk nekā 850 dalībniekiem, kas piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē, piedalīsies arī Baldones novads.

Vienotā stendā ar savu tūrisma piedāvājumu piedalīsies astoņi Pierīgas novadi – Baldone, Ropaži, Stopiņi, Salaspils, Ikšķile, Ogre un Ķekava. Tiks prezentēts gan kopīgais, gan katra novada individuālais tūrisma piedāvājums.

Gatavojoties 2019. gada tūrisma sezonai, kopā ar iepriekšminētajiem novadiem tika izstrādāti dažādi tūrisma izdales materiāli, lai iepazīstinātu ceļotājus ar jaunākajiem objektiem, tūrisma piedāvājumu un kopējo apceļošanas akciju.

Tematiskajā brošūrā “Ģimenes brīvdienas” apkopoti labākie brīvdienu galamērķi ģimenēm, savukārt “Skaistākā kāzu diena” būs vērtīgs materiāls tiem pāriem, kas grasās tuvākajā laikā iestūrēt laulību ostā, kā arī noderīgs palīgs vedējiem un kāzu plānotājiem. Brošūrā apkopotas skaistākās kāzu ceremoniju un gleznainākās fotosesiju vietas, aizraujošas idejas vecmeitu un vecpuišu ballīšu rīkošanai un cita vērtīga informācija “Skaistākās dienas” plānošanai. Tika atjaunota un uzlabota arī kopējā tūrisma karte, kurā detalizēti apkopotas astoņu Pierīgas pašvaldību dabas vērtības, aktīvās atpūtas un izklaides iespējas, kultūrvēsture, izziņa un tradīcijas, naktsmītnes, ēdināšanas iestādes un tūrisma informācijas sniedzēju vietas.

Kopīgajā stendā varēs iepazīties arī ar iepriekš minēto novadu uzņēmējiem, to produkciju un pakalpojumiem, kā arī apmeklētāji varēs piedalīties loterijā, iegūstot kādu no pārsteiguma balvām, ko būs sarūpējuši Baldones un citi Pierīgas novadi.

Arī šogad tiks rīkota vienota apceļošanas akcija – velo-foto orientēšanās sacensības. Šogad akcijā “Apceļo kaimiņus” veloentuziastiem, ģimenēm ar bērniem un citiem interesentiem būs iespēja visas vasaras garumā piedalīties kādā vai visos velo-foto orientēšanās posmos un laimēt balvas, ko būs sarūpējuši tās sponsori – “Sporta komplekss 333”, starptautiskā lidosta “Rīga”, atpūtas komplekss “Bejas”, dabīgās kosmētikas ražotne “Madara Cosmetics”,  ūdens “Lacuna aqua”, sporta veikals “Veloprofs”,  konditoreja “Pellia a Gusto” u. c. Akcija norisināsies no 11. maija līdz 21. septembrim. Tās starts tiks dots Ķekavā, savukārt finišs būs Mārupē. Baldones posms norisināsies Baldones novada svētku ietvaros 3. augustā.

Gatavojoties “Balttour”, ir padomāts ne tikai pie kopējiem izdales materiāliem un vienotu apceļošanas akciju, bet izdots arī jaunais 2019. gada Baldones tūrisma buklets. Tajā apkopots plašais Baldones novada tūrisma piedāvājums – aktīvā atpūta, apskates objekti, naktsmītnes, mazais SPA, ēdināšanas iestādes, Baldonē ražoti produkti un gidu pakalpojumi. Informatīvais materiāls būs vērtīgs ceļošanas palīgs Baldones viesiem un tās iedzīvotājiem. Bukletu iespējams bez maksas saņemt Baldones tūrisma informācijas pieejas punktos: Baldones novada domē, (Pārupes ielā 3), Baldones sporta kompleksā (Iecavas ielā 2), Mercendarbes muižā, ziedu veikalā “Meldra” (Rīgas ielā 67), Baldones bibliotēkā (Rīgas ielā 97), krodziņā “Mežvidi”, restorānā “Burgers 66” (Rīgas ielā 67-5), aktīvās atpūtas kompleksā “Riekstukalns” u. c. Buklets elektroniski pieejams šeit:  http://www.baldone.lv/lv/turisms/informativie_material/.

Plašāk par Baldones, citu Pierīgas tūrisma piedāvājumu un apceļošanas akciju varēsiet iepazīties, apmeklējot starptautisko tūrisma izstādi-gadatirgu “Balttour” (http://balttour.lv)!

Sandra Krūmiņa,

Baldones pašvaldības tūrisma organizatore

Inese Jēkabsone,

Baldones novada lauku attīstības konsultante

 

Pievienot komentāru