Lauku telpa

Agroresursu un ekonomikas institūta Priekuļu pētniecības centrā rit pirmais posms un ir noslēgušies pavasara darbi cietes kartupeļu ražošanas cikla pilnveidošanā.

Valkā 30.maijā reģionālais seminārs "Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) attīstība pēc 2020. gada. Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātes 2018. gadā"

Valkā , Beverīnas iela 3( Valkas novada domes ēkā, 2.stāva zālē) reģistrācija no pl.09:30 , sākums pl.10:00 notiks SIA LLKC Valkas konsultāciju biroja organizētais reģionālais seminārs " Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) attīstība pēc 2020. gada. Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātes 2018. gadā"

Suitu Lebediks

26.maijā pavasara gaidītākie svētki Alsungā "Suitu Lebediks".

Brauc uz Alsungu izbaudīt gardos svētku raušus, krāšņo koncertu, dūdu mūziku, radošās darbnīcas, košos tērpus un suitu viesmīlību!

Pasākumus notiek festivāla “Latvijas goda aplis” ietvaros ar Alsungas novada domes, Valsts kultūrkapitāla fonda un Kurzemes kultūras programmas (Kurzemes plānošanas reģiona) atbalstu.

Latvju pirts un veselības festivāls 2018

Līdz 30. jūnijam dalībnieki - pirtnieki, SPA meistari un masieri aicināti pieteikties dalībai festivālā.

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikt savu dalību tirdziņam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu līdz 2017.gada 14.jūlijam (ieskaitot) un nosūtīt to uz e-pastu: dome@jelgavasnovads.lv vai nogādājot to kādā no Jelgavas novada pagasta pārvaldēm vai Jelgavas novada domē Jelgavā, Pasta ielā 37.

Tirgošanās ar rūpnieciski ražotām plaša patēriņa precēm amatnieku un mājražotāju tirdziņā netiks akceptēta.

Krāslavā 2016. gadā tika izveidota mēbeļu ražotne. Pakalpojumu nodrošina IK “Brāļi Vanagi”, kura īpašnieks ir Āris Vanags. Mēbeles tiek ražotas no masīvkoka, saplākšņa, no lamināta un citiem materiāliem, kā arī iedzīvotājiem tiek sniegti  pakalpojumi  seno mēbeļu restaurācijai.

Starptautiskā LEADER projekta “Par ilgtspējīgu uzņēmējdarbību laukos” ietvaros aprīļa vidū  deviņi uzņēmēji no Lauku partnerības “Lielupe” un astoņi uzņēmēji no Liepājas rajona partnerības darbības teritorijas piedalījās pieredzes apmaiņas braucienā Igaunijā, vietējās rīcības grupas “Green Riverl

Svētku pasākums "Piedruja - 400" Krāslavas novada Piedrujas pagastā

Cienījamie Krāslavas novada iedzīvotāji un viesi!
Aicinām Jūs uz svētku pasākumu, veltītu Piedrujas 400 gadu jubilejai, kas notiks 2018. gada 26. maijā!
Būsiet mīļi gaidīti Daugavas krastā, vietā, kur sākas mūsu Latvija!

Programmā:
13:00 - Piedrujas robežapsardzības nodaļas pasākums "Sveiciens Latvijai"
15:00 - Izklaide bērniem "Bērnu atrakcijas"
17:00 - svētku koncerts

Tiksimies 2018. gada 26. maijā plkst. 13:00 pie Piedrujas robežapsardzības nodaļas.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa