Lauku telpa

Zemkopības ministrija (ZM) sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru 2022. gada rudenī organizēja reģionālo konferenču ciklu par Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) Latvijā no 2023. gada.

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

Jelgavas novada Vircavas pagasta “Dravniekos-1” Deniss Skvorcevičs kopā ar vecākiem 2015. gadā iestādīja pirmos 80 000 zemeņu stādus. Vēlāk reģistrēta zemnieku saimniecība "Pasakas", kas patlaban  nodarbojas ar zemeņu, aveņu, arbūzu un ķiploku audzēšanu un realizāciju.

23.09.2023 | Rembates pagasta svētki/ Dārzeņu festivāls | Rembate

Rembates pagasta svētki/ Dārzeņu festivāls

No plkst. 11.00 – 13.30

Pludmales volejbola turnīrs “Karstais kartupelis” sievietēm un vīriešiem. Turnīru vadīs Artūrs Mangulis. Pieteikšanās sacensību dienā no plkst. 10.30.

Tirdziņš – vietējā tirdziņā varēs iegādāties mājražotāju produkciju, dārzeņus, saldus kārumus un daudz, daudz ko citu! Tirgoties gribētājus aicinām pieteikties, rakstot uz e-pastu liene.lazdina@ogresnovads.lv līdz 20. septembrim (vietu skaits ierobežots).

30.09.2023 | tirdziņš RUDENS GARDUMI | Ogre

30. septembrī no pulksten 9.00 līdz 13.00 Ogrē, Brīvības ielas gājēju posmā norisināsies tirdziņš RUDENS GARDUMI.

Tirdziņā būs iespēja iegādāties sezonālos produktus, rudenīgus dzērienus, Latvijā ievāktu medu, piena un gaļas produktus, kā arī citus rudens gardumus, ko likt uz kārā zoba vai glabāt ziemai. Tāpat savu produkciju piedāvās Latvijas amatnieki.

Savukārt pulksten 11.00 uz pilsētas skvēra skatuves tirdziņa apmeklētājus priecēs koncerts DEJAS ZELTA RUDENĪ.

Medus svētki Vecbebros

Ogres tehnikums aicina - ik katru kam garšo medus, interesē viss par bitēm, biškopības produktiem, siera un maizes degustācijas, laipni aicināti 9. sptembrī no pulkst. 11:00 uz "Medus svētkiem" Latvijas Biškopības vēstures muzejā "Dravas", Vecbebros, Bebru pagastā, Aizkraukles novadā.

Pasākumā :
* medus, siera, maizes degustācijas;

*muzeja ekspozīcijas apskate;

*interesantas un radošas aktivitātes.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa