Lauku telpa

Informatīvā diena jauniešu mācībām "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai"

Oktobrī Vecumnieku novadā Bārbeles pagasta tautas namā notiks Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotā jauniešu biznesa ideju konkursa «Laukiem būt!» mācības.
Semināru ciklu ievadīs informācijas diena 2. oktobrī, kurai idejām bagāti jaunieši un uzņēmēji no 18 līdz 40 gadu vecumam aicināti pieteikties pa tālruni 20267734 vai e-pastu kristaps.stallits@llkc.lv. Vairāku Vecumnieku novada pretendentu pieteikumi jau ir saņemti.

Valsts Lauku tīkla pasākumu ietvaros ik gadu Latvijas lauku reģionos tiek organizētas un īstenotas daudzas aktivitātes, piemēram, – informatīvie semināri, mājražotāju un vietējo lauksaimniecības produkcijas ražotāju atbalsts, pasākumi lauku jauniešu uzņēmējdarbības ve

SALDUS | Izglītojošais seminārs "Pamatkurss daiļdārzniecībā"

LLKC Saldus konsultāciju birojs aicina Jūs apmeklēt izglītojošo semināru “Saimniecības teritorijas labiekārtošanas pamatkurss daiļdārzniecībā”, kurš tiek organizēts Valsts Lauku tīkla pasākuma ietvaros.

Datums: 03.oktobris

Laiks: semināra sākums 10:00

Lektore: SOLVEIGA DZENE (daiļdārzniece, SIA “Stādaudzētava Blīdene” valdes locekle)

Vecumnieku novadā-Vallē notiks rudens kauss spiningošanā tautas klasē

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, šī gada 27. oktobrī rīko ikgadējās sacensības spiningošanā tautas klasē.

Sacensības notiks Valles pagasta lauku tūrisma un atpūtas parka „Makšķernieku paradīze” ūdenskrātuvē. Rudens kausa sākums ir plkst. 08:00, bet ierašanās no plkst. 07:00 līdz 07:45. No plkst. 13:00 cienasts un uzvarētāju apbalvošana. Darbosies kafejnīca “Sēdnīca” no Vecumniekiem.

Liepāja | 19. oktobris - sabiedrības vadītāju konference "Celtspēja"

Vecumnieku novada tūrisma stratēģija 2018. – 2022. gadam

Aicinām uz tikšanos Vecumnieku novada tūrisma nozares pārstāvjus

Šā gada 20. septembrī plkst.15.30 Bārbeles tautas namā uz kopīgu tikšanos tiek aicināti tūrisma uzņēmēji, tūrisma un atpūtas pakalpojumu sniedzēji, saistīto nozaru pārstāvji, pašvaldības speciālisti un citi interesenti, lai apspriestu Vecumnieku novada tūrisma stratēģiskos virzienus.

Tikšanās laikā tiks pārrunātas sekojošas tēmas:

Baltijas valstu lauksaimnieku organizācijas sadarbībā ar VLT Sekretariāta lauksaimniecības un lauku attīstības biroju organizēja Baltijas valstu simtgades svinības Briselē.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa