Lauku telpa

Eiropas Savienība ir uzsākusi debates par lauku apvidu nākotni un to lomu mūsu sabiedrībā. Aicinām aicinām aktīvi piedalīties dokumenta izstrādē, sniedzot savu viedokli.

Zāļu dienas tirgus Bauskā 22. jūnijā

Piesaki dalību Zāļu dienas tirgū, Bauskā, 22. jūnijā

Amatnieki un mājražotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai Zāļu dienas tirgū, kas šī gada 22. jūnijā no plkst. 15:00 līdz plkst. 20:00 notiks Korfa (Karpa) dārzā Bauskā.

Savu dalību tirgotāji var reģistrēt līdz 1. jūnijam, aizpildot vienu no pieteikuma anketām:

Tirgotāja anketa / ar google kontu: ŠEIT.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc8lWeU1RvZ6ai-B-fJEtn0qMdrFGWJ...

11-12.06.2022 | Ikšķiles svētki un gadatirgus

11. un 12.jūnijā Ikšķiles svētki, tirdziņš

9.06. - 11.06. Orientēšanās spēle “Iepazīsti Ikšķili kopā ar mums”
Lai uzsāktu spēli, caur aplikāciju “Actionbound” jānoskenē kvadrātkods, kas atradīsies Ikšķiles Centra laukumā uz afišu staba, komandā 5 cilvēki, telefons ar interneta pieslēgumu, balvas labākajām komandām koncertballes laikā 11.06.

11.jūnijs

Birzītē pie Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas
09:30 Nūjošana senioriem
10:00 Vingrošana bērniem un pieaugušajiem
11:00 Pašmasāžas apgūšana un veselīgais našķis

LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātē noslēdzies apjomīgs pētījums par skābētās sulas ražošanas procesa blakusproduktu izmantošanu jaunos produktos.

Lai gan Viedo ciemu pieeja Latvijā un dažviet Eiropā ir salīdzinoši jauna, tomēr daudziem tā ir zināma. Taču reizi pa reizei dzirdam jautājumus: – Kas tad īsti ir Viedais ciems? Vai mēs esam Viedais ciems? Kā kļūt par Viedo ciemu?

Lai veicinātu viedo ciemu veidošanos visā Eiropas Savienībā (ES) saskaņā ar Kopējo lauksaimniecības politiku (KLP) un citām ES iniciatīvām, Eiropas Komisija (EK) uzsākusi aktivitātes, kurās Valsts Lauku tīkls līdzdarbojas kā nacionālais Viedo ciemu kustības koordinators.

Veidojot vienotu izpratni par to, kas ir Viedais ciems, EK noteikusi kritērijus, kas ļauj vieglāk orientēties un saprast, kādi esam un uz ko mums, iespējams, ir jātiecas.

12.05.-12.06.2022./Dobeles Ceriņu festivāls 2022

Jau vairāk nekā desmit gadus Dobeles novadā ir iedibināta tradīcija svinēt svētkus pavasarī, priecājoties par krāšņo ceriņu ziedēšanu. Šogad Dobeles novada īpašie svētki “Dobeles Ceriņu festivāls 2022” norisināsies no 12. maija līdz 12. jūnijam.

Precīza svētku norises programma ir Dobeles novada pašvaldības mājaslapā www.dobele.lv,
Dobeles pilsētas kultūras nams mājaslapā www.kulturadobele.lv,
Dobele Dara mājaslapā www.dobeledara.lv un Facebook profilos

Bērsteles parkā 14. maijā "Lielais Bazārs"

Bērsteles parkā 14. Maijā, visi laipni aicināti uz tradicionālo pavasara pasākumu “Lielo Bazāru”
No 8:00 līdz 14:00 tirgotāju, amatnieku un mājražotāju tirdziņš
Koncerts plkst 11:00. Piedalās viesmākslinieki Milleru-Balandīnu ģimene un Draugi ar koncertprogrammu “Skan un skanēs vēl…”.
Uzstāsies Bauskas novada deju kolektīvi: “Annele”,”Sprīdīši”,”Šurpīši turpīši”,”Magnolijas”,”Ir varianti” un Jelgavas novada kolektīvs “Virši zied”.
Būs iespēja baudīt tradicionālo uz ugunskura vārīto Tirgus dienas zupu.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa