Lauku telpa

Informatīvais seminārs lauksaimniekiem Priekuļos

LLKC Cēsu nodaļa 25. oktobrī pulksten 10.00 Priekuļos, Dārza ielā 12 rīko informatīvo semināru lauksaimniekiem.
Informatīvā semināra programma:
• Atbalsta piešķiršanas kārtība, noteikumi un izmaiņas piesakoties projektu kārtai “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” (kārta atvērta 7.novembris-7.decembris), Lauku atbalsta dienests;
• Informācija par jumtu segumu materiāliem, materiālu salīdzinājums un piemērotība konkrētajam saimniecības mērķim, Ivars Freimanis jumtu segumu materiālu speciālists;

Sadarbības piedāvājums mājražotājiem un amatniekiem

Rakstu jums no Liepājas, no radošās telpas "Ideju bode". Ar dažiem no jums jau esam sadarbojušies, citiem varbūt būsim jaunums.

Kopš 2012. gada zīmols "Ideju bode" atpazīstams, kā mākslas, amatniecības un dizaina preču tirgotājs, bet kopš 2016. gada maija esam paplašinājušies un atvēruši veselīga uztura kafejnīcu, kas piedāvā iespēju iegādāties arī dažādus pārtikas mājražojumus un konservējumus.

Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerības stratēģijas galvenie mērķi ir vietējās ekonomikas stiprināšana un uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides radīšana, kā arī vietas potenciāla attīstība, kvalitatīvas dzīves vides nodrošināšana, dabas un kultūras resursu saglabāšana un ilgtspējīga izmantošana.

Priekule | Bezmaksas informatīvais seminārs "Aktuāla informācija zemniekiem un lauku uzņēmējiem"

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa sadarbībā ar Priekules novada pašvaldību
piedāvā bezmaksas informatīvo semināru
AKTUĀLA INFORMĀCIJA ZEMNIEKIEM UN LAUKU UZŅĒMĒJIEM

Norises datums un laiks: piektdien, 2017. gada 20. oktobrī plkst. 10:00 (ilgums aptuveni 3 stundas)

Norises vieta: Priekules kultūras nams (Peldu iela 1, Priekule, Priekules novads).

Aktualitātes lauksaimniekiem Lizdēnos

Seminārs par aktualitātēm lauksaimniekiem
12.oktobrī plkst.12.00 Lizdēnu pagasta bibliotēkā-
Programmā-
Aktualitātes darba drošības un ar to saistītās likumdošanas jautājumos ( Ineta Kļaviņa- Reģionālās VDI vadītāja)
Pasākums- Ieguldījumi materiālajos aktīvos. Aktualitātes zaļināšanas prasībās ( Gita Ulmane- LAD Ziemeļvidzemes Lauksaimniecības un lauku daļas vadītāja)
Finansējuma piesaiste LEADER pasākumos ( Daiga Siliņa- VRG No Salacas līdz Rūjai valdes locekle)

Aizpute | Latvijas Mazpulku rudens forums 2017

2017. gada 21.oktobrī Aizputē notiks novadu mazpulcēnu rudens Projektu forums, kur mazpulcēni iepazīstinās ar savu veikumu šajā gadā. Projektu forumu ietvaros notiks mazpulcēnu lauku labumu tirdziņš un mazpulcēnu paveikto projektu prezentācijas.

Forumu mērķis ir apzināt aktīvākos biedrības „Latvijas Mazpulki” biedrus, novērtēt un sniegt atzinību mazpulcēnu veiktajam darbam mazpulcēnu projektu ietvaros. Forumos piedalās visi mazpulcēni, kas veiksmīgi izstrādājuši un aizstāvējuši savus projektus vietējā mazpulka ražas skatē.

Rucava | Tikšanās ar biedrības „Latvijas Zemnieku federācija” valdes priekšsēdētāju Agitu Hauku

Biedrības „Latvijas Zemnieku federācija” valdes priekšsēdētāja Agita Hauka aicina Rucavas un Dunikas zemniekus uz tikšanos Rucavas kultūras nama zālē, pirmdien, 9.oktobrī, plkst. 16.30. Aicinām pieteikties, zvanot Laimai Veidemanei t. 28823044

www.rucava.lv

Teritorijas aktivizēšana, informatīvi semināri, konsultācijas, projektu iespējas – tie ir atslēgas vārdi, kas raksturo biedrības “Preiļu rajona partnerība” ikdienu.

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa