Lauku telpa

Kanepenes gadatirgus

Kanepenes gadatirgus

Vecumnieku novada Skaistklanes pagastā-Skaistklanē notiks ikgadējais gadatirgus.
Skaistkalnes sporta laukumā otrajā augustā plkst 07:00 līdz 14:00.

NOSACĪJUMI!

Tikai Latvijas zemnieku, mājražotāju, amatnieku izstrādājumi, stādi un viss kas saistīts ar dārza un zemes darbiem, kā arī ar pārtiku un ēdināšanu.

Informācija:

Tirgoties varēs tikai, veicot iepriekšēju pieteikšanos pa Tel 28388976 vai 63933206 e-pasts skaistkalne@vecumnieki.lv

Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) sadarbībā ar kooperatīviem “Kuldīgas labumi”, Durbes grauds”, “Pienupīte” un “Baltijas ogu kompānija” ir uzsākusi projekta realizāciju, kura mērķis ir izstrādāt elektronisko sistēmu kooperatīvo datu pārvaldībai, nodrošinot regulāru kooperatīvu un to biedru datu uzkrāšanu, analīzi, tādējādi veicinot uz attīstību vērstu saimniecisko lēmumu pieņemšanu un savstarpējas informācijas apmaiņas digitalizāciju.

 

Jūlija tēma:  LAIKS LAISKOTIES!

Šomēnes ļaujam ievilkt elpu un atpūsties, tāpēc uzdevums pavisam vienkāršs:  

Programmā Apvārsnis 2020 tiek īstenots I2connect projekts. Projekta komanda strādā, lai papildinātu konsultantu un viņu organizāciju kompetences, lai iesaistītu un atbalstītu lauksaimniekus un mežsaimniekus interaktīvos inovāciju procesos.

Amatnieku tirgus liepziedu laikā Kuldīgā

Kuldīga ir izslavēta ar saviem lieliskajiem tirdziņiem. Tādēļ ikviens tiek mīļi gaidīts amatnieku tirgū liepziedu laikā Kuldīgā, kur sabrauks amatnieki, mākslinieki, ekoloģisku tīru un Latvijā audzētu pārtikas produktu ražotāji un citi tirgotāji no tuvākām un tālākām Latvijas vietām.

Tirgotājus varēs sastapt sestdien, 11.jūlijā, Liepājas ielas garumā no plkst. 11:00 līdz plkst. 19:00.

Pārgājiens Baldonē

Aicināts ikviens, kam patīk doties dabā un izzināt jaunas lietas par dabu un būšanu dabā. 25. jūlijā plkst. 10.00 no Baldones Riekstukalna galvenās ēkas sākas meža piedzīvojums uz Lejas ezeru un Sakaiņa pilskalna apkārtni kopā ar Ivo Odīti – skautu vadītāju. Kurš gan cits, ja ne skauts var iemācīt pareizi kurt uguni un uzcept skautu maizi? Kā uzcelt šelteri un kā pareizi izvēlēties vietu, kur uzcelt telti? Un, ja nav telts, bet ir tikai brezents, ko tad?

Lapas

Subscribe to RSS - Lauku telpa