Projekts dod iespēju uzņēmumam iegādāties mūsdienīgu tehniku

GalerijaPrint

Alūksnes uzņēmums “Stick with us” piedāvā produktus un pakalpojumus, izstrādājot zīmolus un dizaina konceptu telpu iekārtošanai, izgatavo atstarojošas uzlīmes, veic līmēšanas darbus, plotergriešanu un apģērbu apdruku. Uzņēmuma  īpašniece ir jauniete Nadīna Dudare, kura nolēmusi darboties un attīstīt savu uzņēmumu dzimtajā Alūksnē. Reiz sapnis pārtapa par uzņēmējdarbību. Nadīna uzskata, ka viņai ir laimējies –  ikdienā strādāt dizaina nozarē, kurā tiek piešķirts zīmoliem un telpām estētiska un funkcionāla vērtība.

Nupat uzņēmums pabeidzis LEADER projekta “SIA "Stick with us” uzņēmējdarbības attīstība Alūksnes novadā” īstenošanu, kura ietvaros iegādāts jaudīgs, grafiskajam dizainam piemērots dators ar atbilstošām programmām un griezējploteri, termo spiede materiālu kvalitatīvai sagatavošanai, kā arī fotokamera.

Projekta mērķis ir palielināt uzņēmuma ražošanas apjomus un saražotās produkcijas sortimentu, pielāgojot uzņēmuma darbību vietējās attīstības stratēģijas ekonomiskai videi.

Uzņēmuma moto ir: “Esi pamanāms, esi piesardzīgs, esi drošs! StickWithUs velo uzlīmes palīdzēs Tev būt atbildīgākam ceļu satiksmes dalībniekam un netraucēs Tavam tēlam. Mūsu atstarojošās velo uzlīmes lieliski ietilps Tavā estētikas un dizaina pašizpausmē augu gadu”.

Attīstot uzņēmuma darbību, tiks nodrošināta kvalitatīvu velo uzlīmju ražošana, kas jau tiek piedāvātas vietējā tirgū, ir izveidota mājas lapa www.stickwithus.lv, kas nodrošina informācijas nodošanu plašajai pasaulei.

Sarmīte Svilāne,

LLKC Alūksnes konsultāciju biroja uzņēmējdarbības konsultante

Foto galerija: 

Pievienot komentāru