Ogre | uzņēmējdarbības mācības jauniešiem

Pieteikties šeit

+371
Datums: 
3. Oktobris, 2019

Ja Tev ir no 18 līdz 40 gadi, ja Tev ir biznesa ideja, ko vēlies īstenot, ja Tu vēlies uzmeklēt domubiedrus, lai kopā darbotos, ja Tev ir neliels jau esošs uzņēmums, kuru vēlies attīstīt, tad LLKC Ogres biroja rīkotās mācības ir tieši Tev!

Pieredzējušu, zinošu un jau novērtētu lektoru un ekspertu (pirmās mācību dienas sāksim ar Vitu Brakovsku – brakovska.lv) vadībā intensīvā mācību kursā 5 dienu laikā iegūsi zināšanas, kā radīt idejas jau piesātinātā tirgū, vai Latvijas grāvjos aug zelts, kā radīt vērtību no nekā, ar ko tieši Tu vari pelnīt un citas teorētiskas un praktiskas zināšanas par savas uzņēmējdarbības veidošanu un attīstību, kā arī satiksi veiksmīgus jauniešus ar jau izveidotu uzņēmējdarbību.

Bezmaksas 5 dienu intensīvās uzņēmējdarbības mācības notiks 3., 4., 9., 18. oktobrī (Ogres tehnikumā) un 25. oktobrī (CoLabora telpās Lielvārdē). Iekļautas pusdienas.

Pēc mācību noslēguma Tev būs iespēja piedalīties konkursā "Laukiem būt!" un, prezentējot savu ideju, iegūt naudas balvu tās realizācijai!

Sīkāka informācija un pieteikšanās: elina.masteiko@llkc.lv, tālr.28331239

Pasākums tiek īstenots Valsts Lauku tīkla darba plāna 2019./2020.gadam aktivitātes „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” ietvaros

Kontaktinformācija: 
Elīna Masteiko elina.masteiko@llkc.lv 28331239
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
programma.jpg337.39 KB
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: