Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Liepāja | 22. janvāris | Praktiskā darbnīca jauniešiem (līdz 20.g.vec.) - uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana

Otrdien, 22. janvārī plkst. 14.30 turpinās Kurzemes Biznesa inkubators un Liepājas "Jauniešu Māja" rīkotās praktiskās darbnīcas jauniešiem (līdz 20.g.vec.) uzņēmējdarbības prasmju attīstīšanā Liepājas jauniešu mājā (Kungu iela 24 , Liepāja).

Nepalaid garām iespēju izglītojošā, aizraujošā un iedvesmojošā veidā papildināt savas zināšanas par komandas veidošanu, pārdošanu un sevis prezentēšanu.

Šajās apmācībās ar savu uzņēmējdarbības pieredzi un izaicinājumiem dalīsies viens no KK Original Design dibinātājiem Valters Krētainis.

Jāmeklē dažādi ceļi, lai nokļūtu pie sava mērķa

Liepāja | 16. janvāris | Informatīvs pasākums - kā uzsākt savu biznesu "Atveram kafeinīcu!"

LIAA Liepājas biznesa inkubators vēlētos jūs uzaicināt uz pasākumu ar uzskatāmu piemēru lai noskaidrotu, kā tādas vienības kā ALTUM, LIAA, Liepājas pašvaldība un Banka Citadele var palīdzēt Jaunuzņēmējam dibinot savu uzņēmumu, šajā gadījumā – kafejnīcu.

Kādēļ par uzskatāmu piemēru tika izvēlēta tieši kafejnīcas atvēršana? Iemesls ir lai ikvienam dalībniekam, neatkarīgi no viņa biznesa pieredzes būtu vienkārši šo lietu saprast un iztēloties sevi konkrētajā situācijā.

Iznācis LLKC informatīvā izdevuma “Lauku Lapa” janvāra   numurs. Tajā publicēts apkopojums par LLKC 2018. gadā galvenajiem paveiktajiem darbiem vairākās nozarēs – lopkopībā, ekonomikā, lauku attīstībā, zivsaimniecībā, tālākizglītībā u. c.

Ciemojoties Balvu pilsētas pašā nomalē pie pirtnieces – mājražotājas vai arī vienkārši enerģiskās saimnieces Arnitas Melbergas, var sajust viņas darba sparu, mīlestību uz to, ko viņa dara.

Aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK ) aicina pieteikties dalībai izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019”, kas norisināsies 22. un 23. martā Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39, Liepājā.

“Uzņēmēju dienas Kurzemē 2019” šogad tiks veidots kā biznesa un karjeras iespēju festivāls ar mērķi popularizēt vietējos uzņēmumus un veicināt uzņēmējdarbības vides attīstību reģionā.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība