Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

"Atbalsts lauku jauniešiem uzņemējdarbības veicināšanai" informatīvā diena Preiļos

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Preiļu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Jaunieši vecumā no 18 - 40 gadiem tiek aicināti uz informatīvo dienu 28.septembrī plkst. 10:00 Preiļos,Raiņa bulvāris 21b (LLKC Preiļu konsultāciju biroja zāle).

Liepāja | 3. un 10. oktobris - viedtālruņu fotogrāfiju kursi par sava produkta un/vai pakalpojuma fotografēšanu ar telefonu tā reklamēšanai sociālajos tīklos un citām niansēm

2018. gada 3. un 10. oktobrī, no 10:00 līdz 15:00 LIAA Liepājas biznesa inkubatorā notiks viedtālruņu fotogrāfiju kursi.

Semināra laikā Jums būs iespēja uzzināt par:
* Labas fotogrāfijas galveniem aspektiem, uzņemot sava produkta un/vai pakalpojuma fotogrāfijas ar telefonu tā reklamēšanai sociālajos tīklos ikdienā;
* Kompozīcijas likumiem;
* Pozēšanas svarīgākiem aspektiem;
* Objektīva nozīmi fotografēšanā;
* Psiholoģiskiem aspektiem fotografēšanā.

Forums | VALSTS ATBALSTA BIZNESU Jelgavā

ALTUM sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, LIAA un EK pārstāvniecību Latvijā šī gada septembrī ir izveidojuši forumu ciklu "Valsts atbalsta biznesu". Noslēdzošais forums notiks 26.septembrī, kad Zemgales reģiona komersanti tiek aicināti uz forumu Jelgavā. Forumi par valsts atbalstu uzņēmējiem kļuvuši jau par ikgadēju tradīciju, sniedzot iespēju saņemt aktuālo informāciju par pieejamo un plānoto atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai un uzņēmumu produktivitātes kāpināšanai.

Pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" otrā mācību diena un pieredzes apmaiņas brauciens Kārsavā

SIA LLKC Ludzas konsultāciju birojs pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" ietvaros rīko otro mācību dienu un pieredzes apmaiņas braucienu. Mācību tēmas - Resursi un grāmatvedība; Aktuālie finansējuma piesaistes instrumenti laukos, lektors Artūrs Šķesters SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Ludzas nodaļas vadītājs.Pēc mācībām tiks apmeklēti divi uzņēmumi IK "Dzīles" un SIA "LaserTag LATGALE".

Pasākuma "Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai" informatīvā diena Balvos

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Balvu nodaļa aicina jauniešus iesaistīties Valsts Lauku tīkla pasākumā „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai.”

Jaunieši vecumā no 18 - 40 gadiem tiek aicināti uz informatīvo dienu 28.septembrī plkst. 11:00 Balvos, Brīvības ielā 46a (LLKC Balvu konsultāciju biroja 2.stāva zālē).

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība