Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Grupu konsultācija "Mājražošanas uzņēmuma attīstīšana un uzņēmuma aktivitāšu dažādošana"

Grupu konsultācija. Krāslavas, Aglonas un Dagdas novadu mājražotājiem un potenciālajiem mājražotājiem. Pasākuma ietvaros tiks sniegta informācija par mājražošanu regulējošiem normatīvajiem aktiem, informācija par izejvielām rauga mīklas gatavošanai u.c. Pasākums notiks pansijā ''FOREST B@B".

Krāslavas nodaļas rīkots pieredzes apmaiņas brauciens skolēniem

Valsts Lauku Tīkla finansētā pasākuma "Lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares popularizēšana vispārizglītojošās skolās" ietvaros tiek rīkots pieredzes apmaiņas brauciens Krāslavas novada skolēniem. Tā ietvaros tiks apmeklētas vairākas saimniecības: Zirgu sēta "Klajumi", z.s. "Laima", kokgriezēja Jura Kokina darbnīca, z.s. "Kurmīši".

LLKC Talsu nodaļa 15. maijā rīkoja informatīvo dienu jauniešiem, lai iepazīstinātu skolēnus ar uzņēmējdarbības iespējām laukos. Pasākuma norisei piedalījās divas Talsu novada skolas - Laucienes pamatskolas un Talsu Kristīgās vidusskolas audzēkņus.

Video seminārs Ludzā "Aktualitātes mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem ilgtspējīgas uzņēmējdarbības veicināšanai".

Laiks : 2018.gada 23.maijā plkst. 9.30 – 17.00
Vieta : Ludzas novada domes 1.st.zāle, Raiņa iela 16a, Ludza , Ludzas novads

23.maijā notiks seminārs par tēmu - grāmatvedības un nodokļu dažādās uzņēmējdarbības formās, nodokļu izmaiņas pašnodarbinātajiem 2018. gadā.
Lūgums semināram pieteikties līdz 20.maijam ( vai kamēr visas vietas rezervētas) pa tālruni 29413335 (Sandra) , vai 29550874 (Vija), rakstot e-pastu ludzaspartneriba@inbox.lv, vai aizpildot pieteikuma anketu.

Malnavas koledžas bibliotēkas apmeklējums

LLKC Ludzas nodaļa sadarbībā ar Ciblas vidusskolu un Pildas pamatskolu 15. maijā rīkoja informatīvo tikšanos un pieredzes apmaiņas braucienu 6.–9. klašu skolēniem, lai iepazītu vietējos uzņēmējus novadā. Pasākumā piedalījās Ciblas vidusskolas un Pildas pamatskolas audzēkņi.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība