Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Šoreiz tas nav par ragu lopiņiem, bet gan par Carnikavas novada uzņēmuma “HOT” ražotajiem saldējuma veidiem. Domājot par klientiem, kas nepanes laktozi, SIA “HOT” dibinātāji sadalījuši produkciju divās daļās: “Mū” ir saldējumi, kas ražoti no īsta piena; “Nemū” ir vegāniski.

Lejasciema pagasta “Pincikājās” saimnieko Šķenderu ģimene. Saimniece Valda ir galvenā saimniecības vadītāja un virzītāja. Ikdienā palīdz vīrs Ivars, bet brīvdienās arī bērni Elīna un Edgars ar ģimenēm.

Gelinta Apse dzīvo vecvecvecāku celtā mājā un jūtas laimīga, jo vada savu dzīvi laukos un dara to, kas patīk – audzē zirgus, piedāvā tūrisma pakalpojumus, piedalās sacensībās un trenē jaunos jātniekus.

Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Dagdas novadā

Vēloties sniegt atbalstu sava novada jaunajiem uzņēmējiem, kā arī iedzīvotājiem (deklarētiem Dagdas novadā) vecumā līdz 35 gadiem (ieskaitot), kuriem ir griba un idejas savas uzņēmējdarbības uzsākšanai, Dagdas novada pašvaldība izsludina projektu konkursu „Biznesa ideju konkurss komercdarbības uzsākšanai vai attīstībai Dagdas novadā”.
Vienam Konkursa uzvarētājam atbalsta summa nepārsniedz EUR 2500.00 (divi tūkstoši pieci simti eiro).
Pieteikumu iesniegšana tiek noteikta no 2018.gada 02.jūlija līdz 03.augustam plkst.15.00

Uzņēmums“Silmachy remedies”  radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās pirms trim gadiem. Tā īpašniece Marta Šulce  dabīgo ūsu un bārdas kopšanas līdzekļu ražošanu uzsāka pati ar saviem spēkiem, un nu viņas ražojumi tiek tirgoti visā Latvijā un importēti.

Valkas novada Vijciema pagasta “Ziediņos” saimnieko Ragžu ģimene, un bez pārspīlējuma var teikt, ka šeit viss zied.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība