Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Pārnovadu uzņēmēju dienas Aizkrauklē jau kļuvušas par gadskārtēju tradīciju. Tā 16. un 17. martā jau septīto reizi šajā vērienīgajā pasākumā, kurā viens no galvenajiem notikumiem ir izstāde–gadatirgus, pulcējās rekordliels dalībnieku skaits no tuviem un tāliem novadiem.

Kokneses novada mājražotāji un lauku tūrisma uzņēmēji 2. martā devās pieredzes apmaiņā pie kolēģiem Vidzemē. Kokneses Tūrisma centra un Kokneses lauku attīstības konsultanta aicināti, pasākumā piedalījās trīsdesmit Kokneses, Pļaviņu un Aizkraukles uzņēmēji.

Liepāja | Aicina izgudrotājus pieteikties izgudrojumu un inovāciju izstādei-festivālam “MINOX Kurzeme”

Lai veicinātu izgudrotājdarbību Latvijā, kā arī lai sekmētu izgudrojumu ieviešanu dzīvē, Latvijas Izgudrotāju biedrība, “CONNECT Latvija” un Latvijas Zinātņu akadēmija ar partneriem reģionos 2018. gadā organizē izgudrojumu izstādi MINOX 2018. Izstādes dalībniekiem nav ierobežota vecuma – ar savām idejām aicināti piedalīties arī skolēni un studenti.

Liepāja | 23. marts - VID seminārs nodokļu maksātājiem, saimnieciskās darbības veicējiem

2018. gada 23. martā plkst. 10.00 (līdz 12.00) Valsts ieņēmumu dienesta Liepājas klientu apkalpošanas centra (Jūras iela 25/29, Liepāja) semināru zālē notiks seminārs nodokļu maksātājiem, saimnieciskās darbības veicējiem.

Jaunreģistrētiem nodokļu maksātājiem, kuri kārto grāmatvedību vienkāršā ieraksta sistēmā, VID elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) izmantošanas iespējas un priekšrocības.

Liepāja | 22. marts - VID apmācības fiziskām personām par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu

2018. gada 22. martā plkst. 10.00 (līdz 12.00) Valsts ieņēmumu dienesta Liepājas klientu apkalpošanas centra (Jūras iela 25/29, Liepāja) semināru zālē notiks apmācības fiziskām personām par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu.

Par gada ienākumu deklarācijas aizpildīšanu. Klātesošajiem būs iespēja EDS funkcijas pārbaudīt praksē un uzdot neskaidros jautājumus. Lai nodrošinātu praktiskas darbības EDS, interesentus aicinām uz apmācībām līdzi ņemt personīgos internetbankas datus vai VID piešķirto lietotājvārdu un paroli.

LLKC Tukuma birojam arī izveidojusies pozitīva sadarbība ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu, aicinot skolas pasniedzējus kā lektorus semināros un mācībās.

Skrunda | Mājražotāju tikšanās

LLKC Kuldīgas nodaļa aicina piedalīties rīkotā darba grupā Alsungas, Kuldīgas un Skrundas novada esošos un topošos mājražotājus.

Pasākums notiks 2018. gada 26. martā plkst. 13.00 Raiņa iela 11, Skrunda, Skrundas novads, Skrundas novada domes telpās.

Pieteikšanās līdz 2018. gada 23.martam, pie Skrundas novada Lauku attīstības konsultantes Anitas Miķelsones, mob.t. 26213462.

Liepāja | Pieredzes apmaiņas brauciens / apmācības Austrijā (Vulkānzemē)

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" Liepājas birojs LAP 2014.-2020. apakšpasākums “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” (LAD Līguma nr. LAD030816/V35) ietvaros plāno apmācības "Latvijas un citu valstu kooperatīvu formas, iespējas un pieredze” (grupas Nr.: LLKC75Lp07).

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība