Uzņēmējdarbība

ZM sadarbībā ar LLKC Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros 2014. gada vasarā organizē reģionālās konferences lauksaimniekiem „Esi informēts un ražo laukos”.

Izsludināts LEADER konkurss sabiedriskā labuma projektiem Rēzeknes novadā

Biedrība “Rēzeknes novada partnerība” izsludina atklāta LEADER projektu iesniegumu konkursa 14. kārtu ar kopējo publisko finansējumu 185299,64 EUR. Projektu konkurss tiek izsludināts SVVA stratēģijas mērķa “Kvalitatīva un labiekārtota dzīves vide” Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējuma saņemšanai rīcībās: R 2.2. “Iedzīvotāju iniciatīvu attīstība, mūžizglītība” - piešķirtais finansējums 130299,64 EUR.

Ķiploku mēdz dēvēt par garšaugu karali. Tas atrodams teju katrā dārzā, it kā neprasa lielas pūles, bet tomēr ir ar savām kaprīzēm.

05.04.2023 Zoom platformāIManā zāļu skapītī ir ārstniecības augiI

LLKC Kuldīgas birojs aicina uz maksas mācībām par ārstniecības augiem, to ievākšanu un izmantošanu.
Mācību norise: 5. aprīlī no plkst. 17.00-19.30 ZOOM platformā.

Pieredzējusī pirtniece un augu pazinēja Māra Tīmane stāstīs par veselības stiprinošiem ārstniecības augiem un augu atpazīšanu.
Ar savu praktisko pieredzi ārstniecības augu izmantošanā dalīsies zīmola Padare īpašniece Baiba Mežiņa.

Dalības maksa 15 EUR

Pieteikšanās saite: https://forms.gle/a4y3Gf9cnJdnt4uq8

Marta sākumā izskanējusi ikgadējā lauksaimniecības nozaru profesionālo skolu e-konference “Prakse. Tavs pitstops veiksmīgai karjerai laukos”, kuru jau trešo gadu rīkoja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) Valsts KLP tīkla pasākumu ietvaros.

LLKC Krāslavas konsultāciju birojs organizē tiešsaistes maksas semināru ciklu par ārstniecības augu ievākšanas, audzēšanas un pārstrādes iespējām. Praktiski piemēri un ieteikumi no 30 gadu pieredzes

LLKC Krāslavas konsultāciju birojs organizē tiešsaistes maksas semināru ciklu par ārstniecības augu ievākšanas,
audzēšanas un pārstrādes iespējām. Praktiski piemēri un ieteikumi no 30 gadu pieredzes.
Pēc dalības semināros, tiks izsniegti apliecinājumi.
Programma:
• 21.03.2023. plkst. 10:00 – 13:00 Dalības maksa: 15,-EUR (t.sk. PVN).Vai 50,-EUR (t.sk. PVN) par visu nodarbību ciklu.
Lektors: Ivars Geiba (Ārstniecības augi – no savvaļas augiem līdz kultūraugiem. Augu lietošanas vēstures un darbīgo vielu

Limbažu novada tūrisma nākotnes darbnīca uzņēmējiem.

Limbažu novadā top novada tūrisma attīstības stratēģija 2023.-2030.gadam. Dabas takas, aktīvā atpūta dabā- laivošana, pārgājieni, velo u.c. ir būtiski tūrisma piedāvājuma veidošanā.

Aicinām piedalīties 13.martā pl.10 Limbažu novada tūrisma nākotnes darbnīcā uzņēmējiem - dabas un aktīvās atpūtas, jahtu tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Fokusgrupu diskusiju organizēsim hibdrīdformā: esat laipni gaidīti klātienē, Limbažu novada pašvaldības ēkā, Rīgas ielā 16 vai arī attālināti tiešsaistes platformā Webex.

Saldus KB|Tiešsaistes bezmaksas seminārs "Grāmatvedības aktualitātes un gada ienākumu deklarācija 2023. gadā"|22.03.

LLKC Saldus konsultāciju birojs aicina uz bezmaksas informatīvo semināru "Grāmatvedības aktualitātes un gada ienākumu deklarācija 2023. gadā". Semināra laikā būs iespēja uzzināt arī par Saldus KB piedāvātajiem pakalpojumiem un plānotajām aktivitātēm.

Seminārs notiks 22. martā plkst. 11:30 Zoom platformā.

Iepriekšēja pieteikšanās uz mācībām, aizpildot reģistrācijas formu (līdz 21.03.2023.):

https://forms.gle/r4Z1mZsSU2TGK9EP9

17.03.2023. | Informatīvs seminārs Aizkrauklē| Par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem Latvijas Kopējās lauksaimniecības politikas Stratēģiskā plāna (KLP SP) ietvaros

SIA LLKC Aizkraukles konsultāciju birojs aicina 17. martā lauksaimniekus un lauku uzņēmējus apmeklēt semināru par atbalsta maksājumiem 2023. gadā.
Seminārā eksperti skaidros atbalsta saņemšanas nosacījumu jauno kārtību un atbildēs uz interesentu jautājumiem.

Cilvēkam ir ļoti svarīga apkārtējā vide, un īpaša nozīme ir mājas, parku un sabiedrisko teritoriju ainavai.

Lapas

Subscribe to RSS - Uzņēmējdarbība