Apē pieejams 3D pakalpojums

GalerijaPrint

Vidzemes mazākajā pilsētā – Apē – pieejami tehnisko rasējumu, produktu vizualizācijas, 3D skenēšanas, uzmērīšanas un tāmēšanas pakalpojumi.

Roberts Voropajevs ir viens no tiem jauniešiem, kurš ir atgriezies dzimtajā pilsētā un, lai veicinātu Apes pilsētas attīstību, izveidojis tur savu uzņēmumu SIA “RVR SOLUTIONS”. Uzņēmuma birojs ir iekārtots Apes Industriālajā parkā.

Dibināt uzņēmumu Covid-19 ierobežojumu laikā nebija viegli, jo viss bija jādara attālināti. Svarīga loma lēmuma pieņemšanā bija jau esošajam uzņēmējam, kas labprāt dalījās ar savu pieredzi un zināšanām. Roberts izmantoja arī iespēju apmeklēt  LLKC Alūksnes biroja organizētās mācības pasākumā “Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai”, kur guva informāciju par uzņēmējdarbības uzsākšanu. Lielu lomu nospēlēja līdzcilvēku atbalsts.

Ideja par 3D skenēšanas pakalpojuma ieviešanu Robertam radās,  strādājot metālapstrādes nozarē, kur viņam vajadzēja veidot rasējumus. Lai īstenotu savu ideju, tika izmantota iespēja piedalīties biedrības “Alūksnes lauku partnerība” projektu konkursā un iegūt LEADER finansējumu. Projekta ietvaros tad arī tika izveidots tehnisko risinājumu birojs un iegādāts 3D skeneris ar programmatūru.

Uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi ļauj ražotājiem un radošo industriju pārstāvjiem veidot savu produktu katalogu, produktu 3D vizualizāciju, izgatavot precīzus izstrādājumus un papildināt tos ar jauniem tehniskajiem risinājumiem.

Marta beigās uzņēmums jau svinēs gada jubileju. Patlaban darba netrūkst, bet, lai sasniegtu projekta mērķus, nepieciešams uzņēmumā piesaistīt vēl kādu darbinieku. Informāciju par uzņēmumu var iegūt uzņēmuma mājaslapā: https://www.rvrsolutions.lv/.

Sarmīte Svilāne,
LLKC Alūksnes biroja uzņēmējdarbības konsultante

Foto no Roberta Voropajeva personīgā arhīva

        

Foto galerija: 

Pievienot komentāru