Konkursa “Šodien laukos” 3. uzdevums!

PielikumiPrint


3. uzdevums: 
DOSIMIES PIE ŪDEŅIEM!

Vai esi gatavs vasarai un noslēdzošajam konkursa uzdevumam? Kas Tev būs jādara?

1)      Dodies uz sev tuvāko vai mīļāko dabisko ūdenstilpi, kura ir brīvi pieejama ikvienam!

2)      Nofilmē reklāmas rullīti šai ūdenstilpei, aprakstot esošo situāciju ūdenstilpē, tās apkārtnē, sastopamos augus, aktuālos dabas liegumus, ja tādi ir, un citus novērojumus!

3)      Parādi savu mīļāko nodarbi saistībā ar ūdenstilpi!

4)      Pagatavo zivi (audzētu, ķertu vai nozvejotu Latvijas ūdeņos, tai skaitā Baltijas jūrā) un dalies savā mīļākajā receptē!

Iesūtāmā darba formāts – video (ieteicamais video ilgums – 3 līdz 5 minūtes (max. 5 min.)). Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “3. uzdevums_Vārds Uzvārds”, ja piedalās individuāli, vai “3. uzdevums_Klases/kolektīva nosaukums”, ja piedalās kā klase/kolektīvs.

Jūsu iesūtītos darbus, kā jau ierasts, vērtēs vērtēšanas komisija, kas piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši, interesanti un čakli būsiet bijuši!

Konkursa 3. uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 13. jūnijs (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja trīs darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums atkārtoti!

Lai aizraujošs vasaras piedzīvojums! :)

P.S. Atceries par drošību pie ūdeņiem!

Pievienot komentāru