Konkursa "Šodien Laukos" pirmā posma 1.uzdevums

PielikumiPrint

1. uzdevums: DOSIMIES MEŽĀ! 

Sniegs ir teju nokusis, daba mostas. Dosimies dabā – dosimies mežā! Tu noteikti zini, kā garšo rudens mežā, bet vai zini, kā garšo pavasaris? Un jā, lai izgaršotu pavasari, Tev nebūs jādrūzmējas starp pilnajiem veikalu plauktiem. Vai tas vien nav lieliski? Kas tad Tev būs jādara?

1)      Šeit pat zemāk, pielikumā, ir kontrolsaraksts – lejuplādē to un dodies mežā!

2)      Tiec pie kādas veselīgas pavasara meža veltes un salasi ceļā sastaptos, tavuprāt, skaistākos dabas materiālus!

3)      Iemūžini visu, kas bija jāsastop (skat. kontrolsarakstā) un ko sastapi savā ceļā!

4)      Pagatavo un/vai nobaudi mājās pārnestās meža veltes un, iedevsmojoties no lielā meža mākslinieka bebra, no mājās pārnestajiem dabas materiāliem radi savu mākslas darbu!

Rezultātā gaidīsim aizpildītu/papildinātu/noformētu kontrolsarakstu. Iesūtāmā darba formāts – Word (.docx). Darbs iesniedzams elektroniski, sūtot uz konkursa oficiālo e-pastu - sodienlaukos@llkc.lv ar norādi “1. Uzdevums_Vārds Uzvārds”, ja piedalās individuāli, vai “1. Uzdevums_Klases/kolektīva nosaukums”, ja piedalās kā klase/kolektīvs.

Jūsu iesūtītos darbus vērtēs vērtēšanas komisija, kas piešķirs punktus, balstoties uz to, cik radoši, interesanti un čakli būsiet bijuši!

Konkursa 1. uzdevuma izpildes termiņš ir š.g. 16. aprīlis (ieskaitot, līdz pusnaktij). Visi, kuru darbiņi tiks saņemti, saņems apstiprinājuma e-pastu. Ja divu darba dienu laikā apstiprinājuma e-pasts netiek saņemts, lūgums sazināties ar mums atkārtoti.

Padoms klasēm/kolektīviem: aicinām darbus veikt attālināti – vienoties, kurš dalībnieks no klases/kolektīva, kuru darbiņu uzņemas, un darīt to individuāli, pēc tam apkopojot rezultātu vienā kopīgā failā.

Lai lieliski pavadīts laiks mežā! :)

P.S. Konkursa pieteikuma anketas varat sūtīt atsevišķi vai kopā ar izpildīto uzdevumu, bet ne vēlāk kā kopā ar pirmo izpildīto uzdevumu.

Pievienot komentāru