Konkursā “Šodien laukos” uzvar Priekuļu skolēni

GalerijaPrint

Ar pārliecinošu Priekuļu vidusskolas 8. a klases uzvaru klašu grupā un Malienas skolnieces Evelīnas Āboliņas uzvaru individuālajā vērtējumā noslēdzies konkurss “Šodien laukos”, ko jau trešo gadu skolu jauniešiem piedāvā Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

Klašu grupā 2. vietā ierindojās Daugavpils Centra vidusskolas 7. b klase, savukārt 3. vietā – Zasas vidusskolas 7. klase. Individuālajā vērtējumā 2. vietā ir Elīna Staģe no Dagdas, bet 3. vietā – Antra Toporkova no Ciblas.

Arī šogad klase balvā iegūst ekskursiju 1000 eiro vērtībā, savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji saņem veicināšanas balvu 100 eiro vērtībā katram. Individuālie konkursa dalībnieki dāvanā saņems planšeti.

Konkursā, kurš ilga no marta līdz oktobrim, piedalījās skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem. Kopumā konkursa uzdevumu veikšanai bija reģistrējušās 30 klases/kolektīvi ar 374 dalībniekiem, kā arī 60 individuālie dalībnieki.

Jāpiezīmē, ka šis gads konkursa dalībniekiem bija īpašs, jo pirmo reizi konkursa uzvarētājus sumināja īpašā noslēguma pasākumā Bulduru dārzkopības vidusskolā.

Elīna Zālīte, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja: “Astoņu mēnešu laikā tika izsludināti seši lielie konkursa uzdevumi, kā arī virkne papilduzdevumu. Īpaši pozitīvas atsauksmes no konkursa dalībniekiem saņēmām pēc 6. uzdevuma darbu iesūtīšanas, kura tēma bija “Mans 100-gades superēdiens”, kad aicinājām iesūtīt ēdienu receptes foto vai video veidā, kā arī foto kolāžu “Latvijas nākotnes 100-gades garša”. Konkursa komanda izsaka pateicību visiem konkursa dalībniekiem, jo īpaši klašu audzinātājām un aicina piedalīties konkursā arī nākamajā gadā.”

Konkurss “Šodien laukos” tiek rīkots ar Latvijas Republikas Zemkopības ministrijas un Valsts Lauku tīkla atbalstu. Konkursa un sociālo tīklu akcijas mērķis ir informēt, izglītot un izklaidēt skolas vecuma jauniešus par lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības nozarēm, sniegt viņiem izpratni par nozaru darbību, iespējām un izaicinājumiem Latvijas laukos un nākotnes izglītības un karjeras iespējām.

Plašāka informācija: Elīna Zālīte, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, mob. tālr. 28475448.

Ilze Rūtenberga-Bērziņa,

LLKC sabiedrisko attiecību vadītāja

Foto galerija: 

Pievienot komentāru