Talsos noslēdzas “Laukiem būt!” mācību sezona

LLKC Talsu nodaļā 29. oktobrī noslēgušās ikgadējās jauniešu mācības “Laukiem būt!”, kuras šogad pabeidza astoņi dalībnieki. Arī šogad dalībnieku biznesa idejas aptvēra dažādas nozares, tostarp tūrismu, biškopību, transporta pakalpojumus, telpu nomu un akvakultūru.

Priecājamies, ka izdevās mācības īstenot klātienē. Jaunieši četras dienas mācījās kopā ar LLKC konsultantiem, tikās ar vietējiem uzņēmējiem, uzzināja par atbalsta institūcijām. Šajās mācības bija iespēja divas mācību dienas apgūt arī neklātienē, izmantojot LLKC tālmācības platformu. Klātienē mācības jau otro gadu vadīja Terēze Riekstiņa, kura ir biznesa apmācību trenere ar lielu pieredzi, kā arī jaunā uzņēmēja, kempinga “Ezermalas” īpašniece. Terēze pati mācījās 2017. gada mācību grupā “Laukiem būt!”, un jauniešiem bija īpaši interesanti un iedrošinoši uzklausīt viņas pieredzi – “grābekļiem”, uz kuriem ir jāuzkāpj, par iespējām un drosmi. Terēze mēdz sacīt, ka topošajiem uzņēmējiem jābrauc ar tuvajām gaismām, lai nenobītos no visām grūtībām, kas ceļā sastopamas.

Mēs neviens nezinām, kas un kā būs pasaulē turpmāk. Nezinām, kad šī vētra beigsies! LLKC Talsu nodaļa patiesi priecājas par ikvienu  jaunieti, kurš dedzīgi turas pie savām idejām un skatās pāri apstākļiem, lai īstenotu savas biznesa idejas! Šādos dzīves brīžos, īpaši svarīgi atcerēties apmācību moto: Tu vari vairāk!

Mācības notika pasākumā “Atbalsts lauku jauniešu uzņēmējdarbības veicināšanai”.

Katrīna Kļimovska,
LLKC Talsu nodaļas uzņēmējdarbības konsultante.

 

 

Pievienot komentāru