Jelgavas novads

03./10.08.2021 | bezmaksas mācības Mazā lauku biznesa dažādošana | Zemgale

Biedrība “Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības kamera” izsludina pieteikšanos mācību kursam “Mazā lauku biznesa dažādošana (sadarbības tīkla veidošana, mājražošana, kultūrvēsturiskais mantojums)”

KAD? Teorētiskās nodarbības 3. augustā, praktiskās nodarbības 10. augustā
(jāpiedalās abās mācību dienās)
KUR? Teorētiskās nodarbības tiešsaistē Zoom platformā;
Praktiskās nodarbības, apmeklējot z/s Vārpas, Lielplatones muižu, z/s Trubenieki un ps Dzērves

Aicinām jūlijā uz pirts lietu “Zaļo tirdziņu”!

Lai pirts mīļi varētu sagatavoties jaukai sestdienas vakara pirtiņai, Lauku partnerība “Lielupe” šī gada 3.jūlijā, aicina visus uz pirts lietu “Zaļo tirdziņu”, kas notiks pie kafejnīcas "Zemnieka cienasts", Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā.

Tirdziņā būs sastopami pirts lietu ražotāji. Paralēli tirdziņam, ikvienam būs iespēja tiešsaistē noklausīties vērtīgas lekcijas par pirtī iešanu.

Aicinām Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājus uz Kopdares debatēm “Iedzīvotāji un nākotnes politikas veidotāji”

Biedrība Lauku partnerība “Lielupe” šī gada 18., 20., 25., un 27. maijā, no plkst.18:00-20:30, Zoom tiešsaistes platformā, ar tiešraidi uz Facebook un Youtube kanālu, rīko četras debates, kurās no vienas puses aicināti piedalīties Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotāji, no otras puses visu politisko partiju pārstāvji - deputātu kandidāti, kas piedalīsies 2021. gada pašvaldību vēlēšanās.

10.–24.03. | Pilsoniskās izglītības nodarbības Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem “Kopdares Kompetences”

10.,18., un 24.martā, no plkst.10:00 līdz 16:00, tiešsaistē Zoom platformā

Pirmo reizi Jelgavas un Ozolnieku novadu iedzīvotājiem tiks sniegta iespēja piedalīties trīs dienu mācībās par līdzdalību savas kopienas veidošanā. Aicinām ikvienu šo novadu iedzīvotāju, tai skaitā jauniešus, seniorus, pašvaldību darbiniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, uzņēmējus piedalīties šajā praktiskajās un piesātinātajās mācībās.

Seminārs “Zivju apstrādes efektivitātes paaugstināšanas pasākumi”

Aicinām piedalīties tiešsaistes seminārā “Zivju apstrādes efektivitātes paaugstināšanas pasākumi”, kas notiks 27. janvārī plkst. 12.00–14.00.

Seminārs notiek projekta “Ražošanas efektivitātes paaugstināšana zivju apstrādes rūpnīcās” (Nr. 17-00-F01101-000002) ietvaros.

Kopumā paredzēti divi semināri - otru plānots rīkot februārī.

Piedaloties abos semināros, varēs pieteikties saņemt RTU VASSI sertifikātu, kā arī elektronisko grāmatu "Zivju apstrādes efektivitātes ceļvedis".

29.09.2020.| Seminārs Ziedu un ārstniecības augu audzēšana un pārstrāde | Jelgava

LKC Jelgavas nodaļa aicina uz informatīvo semināru 29.septembrī plkst. 10.00-13.15 par ziedu un ārstniecības augu audzēšanu un pārstrādi zemnieku saimniecībā "Dārziņi-2", Platones pagastā, Jelgavas novadā. Pieteikšanās un sīkāka informācija, rakstot uz epastu agnese.stivrina@llkc.lv

Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā - Jelgavas novadā

Izcelsim skaistās iniciatīvas, kas tapušas ar Eiropas fondu atbalstu. Ieraugot, kas paveikts un daudzkārt nezināms tuvākajā apkārtnē, izzinot kā Eiropas rīcība sastopama apkārtējā vidē, būs iespēja ieraudzīt pašiem sevi Eiropā.
Eiropas Komisijas kampaņas " Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne" ietvaros Latvijas Lauku Forums viesosies:

Jelgavas novads | Par krūmmelleņu slimību ierobežošanas iespējām un citiem audzēšanas riskiem

Demonstrējuma mērķis: salīdzināt augu aizsardzības shēmas nozīmīgāko lielogu dzērveņu un krūmmelleņu slimību ierobežošanā, izmantojot gan ķīmiskos, gan bioloģiskos augu aizsardzības līdzekļus, tādējādi samazinot audzēšanas riskus (ražas zudumus).
Tēma: Krūmmelleņu nozīmīgākās slimības un to ierobežošanas iespējas, citi audzēšanas riski un to ierobežošanas iespējas
Norises vieta: Līvbērzes pag., Jelgavas nov., SIA Arosa-R, “Kaigu purvā (koordinātas 56.709701, 23.606502) Pulcēšanās uzņēmuma ēkā.

Lapas

Subscribe to RSS - Jelgavas novads