Rucavas novads

Rucava, 16. jūlijs | Brīvdabas seminārs “Mazā lauku biznesa dažādošana-agrotūrisms”

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina uz brīvdabas semināru “Mazā lauku biznesa dažādošana-agrotūrisms” Rucavā.

Ja ir interese un vēlme pašiem iemācīties gatavot Rucavas balto sviestu, līdzdarboties tūrisma piedāvājuma izstrādē savai saimniecībai, aicinām uz brīvdabas semināru “Mazā lauku biznesa dažādošana-agrotūrisms”, kas norisināsies š. g. 16.jūlijā tradīciju namā “Zvanītāji”, Rucava, Rucavas novads, LV-3477.

Semināra sākums plkst. 11.00.

29. novembris, Rucava | Konference "Tradicionālās kultūras mantojuma saglabāšana un reģionālā reforma"

Aktīva un atbildīga Latvijas pilsone, rucavniece SANDRA AIGARE aicina uz konferenci
TRADICIONĀLĀS KULTŪRAS MANTOJUMA SAGLABĀŠANA UN REĢIONĀLĀ REFORMA

Piektdien, 29.novembrī 11:00
Rucavas kultūras namā

Konferenci „ iesildīs” Austrasbērni ar I. Kalniņa dziesmu programmu no 10.00

Konferences mērķis: reģionālas diskusijas aizsākšana izpratnes veidošanai par tradicionālās kultūras mantojuma nozīmi reģiona, novadu kopīgai izaugsmei, ikviena iedzīvotāja labklājības celšanā, kopējo atbildību tā saglabāšanā un iespējamiem atbalsta mehānismiem.

27.-28.novembris, Rucava | Aicina mazos lauku uzņēmējus uz mācībām Rucavā - ATCELTAS

Informējam, ka zemās aktivitātes dēļ, LZF mācības Rucavā 27.-28.novembrī ir ATCELTAS!

===============================
Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” (LZF), pasākuma “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros, 2019.gada 27.-28. novembrī organizē mācības ar līdzmaksājumu „Saimniekošanas iespējas mazajās saimniecībās – darbības attīstība, dažādošana, paaudžu maiņas nodrošināšana, uz tirgu vērstas produkcijas ražošana” Rucavas novadā.

Rucavas novads | 10. augusts - Dunikas pagastam 100 gades svētki

2019. gada 10. augustā esiet aicināti uz Dunikas pagasta simtgades jubilejas noslēguma pasākumu visas dienas garumā!
Pasākuma raibajā programmā ikviens - liels un mazs atradīs sev ko tīkamu - būs iespēja piedalīties dažnedažādās aktivitātes, tai skaitā - sportot, baudīt mūziku, apmeklēt tirdziņu, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, izjādes ar zirgiem u.c.

Pasākuma laikā būs arī tehnikas demonstrējumi. Informāciju par aktualitātēm un konsultācijas varēs arī uzzināt pie LAD un ALTUM pārstāvjiem. Visiem būs iespēja apskatīt, izbaudīt, piedalīties un jautāt!

Lielais Autofotoorientēšanās brauciens "Liepāja-Klaipēda 2019" – līdz 1. augustam aicina pieteikties uzņēmējus kontrolpunktiem

2019.gada 10.-11.augustā tiek rīkots Lielais Autofotoorientēšanās Brauciens "Liepāja-Klaipēda 2019" , kura laikā dalībnieki ar saviem auto pēc organizatoru izsniegtās orientēšanās kartes meklē un nofotografējas pie interesantiem kontrolpunktiem- tūrisma apskates objektiem, neparastiem dabas pieminekļiem utml. Plānotais komandu skaits - 50 auto (150-200 sociāli aktīvi cilvēki no visas Latvijas).

Rucavas novads | Dunikas simtgades svinības (aicinām pieteikties tirgoties gribētājus)

2019. gada 10. augustā no plkst. 10:00 par godu Rucavas novada Dunikas simtgadei, Sikšņos visas dienas garumā notiks dažādas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Pasākuma laikā ir plānots tirdziņš, tādēļ aicinām pieteikties visus tirgoties gribētājus.

Tirgošanos varat pieteikt pa tel. 26875152.

Rucavas novads | 20. aprīlis - semināri par LAD aktuālo informāciju un konsultācijas platību maksājumu pieteikumu iesniegšanā

2018. gada 20. aprīlī Rucavas novadā notiks bezmaksas informatīvais seminārs par Lauku atbalsta dienesta darba aktualitātēm, aktualitātēm saistībā ar platību maksājumiem un zaļināšanas prasībām.

Semināru norises laiki un vietas*:
@ plkst. 11.00 - Rucavas kultūras namā, Pagastmāja, Rucava, Rucavas novads.
@ plkst. 11.30 - Dunikas tautas nams, Dunikas pagasts, Sikšņi, Rucavas novads.

* Pēc semināriem tiks nodrošināta palīdzība Platību maksājuma pieteikuma aizpildīšanai.

Rucava | 24.janvāris - seminārs par 2018. gada nodokļu izmaiņām (lektore: Ilze Birzniece)

2018. gada nodokļu reforma atnesīs virkni izmaiņu, kas skars katru nodokļu maksātāju Latvijā, tostarp arī uzņēmējus, pašnodarbinātos, zemnieku saimniecības.
Lai noskaidrotu aktuālāko informāciju saistībā ar nodokļu reformu, Rucavas novada iedzīvotāji, uzņēmēji, saimnieciskās darbības veicēji, zemnieku saimniecības un ik viens interesents aicināti uz informatīvu semināru.
Datums un laiks: 2018. gada 24. janvāris plkst. 11:00.
Norises vieta: Rucavas novada domes Kultūras nama zāle

Lapas

Subscribe to RSS - Rucavas novads