LLKC Valkas nodaļas VLT aktivitātes „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” informatīvā diena

Datums: 
26. Jūnijs, 2015
Reģions: 
Vieta: 
Pagasta pārvaldes ēka

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Valkas nodaļa aicina jauniešus no Smiltenes, Valkas un Strenču novadiem iesaistīties Valsts Lauku tīkla aktivitātē „Atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai” interaktīvajā programmā „Tu vari vairāk”.
Pasākuma mērķis – jauniešu aktivizēšana laukos, to kompetenču attīstība, un iesaistīšana lauku uzņēmējdarbības un sabiedriskās dzīves attīstīšanā un veidošanā. Mācībās jauniešiem būs iespēja apgūt zināšanas, kā veidot un attīstīt savu biznesa ideju un kā to prezentēt. Tāpat iepazīties ar biznesa plāna izstrādes priekšnoteikumiem, finansējuma piesaistes iespējām un sava reģiona uzņēmēju pieredzi.
Pasākumā tiek aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuri vēlas mācīties un uzsākt vai attīstīt savu uzņēmējdarbību laukos vai mazpilsētās, kā arī darboties lauku attīstībā īstenojot savas biznesa idejas. Pasākums sākas ar informatīvo dienu 26.jūnijā, kurā būs iespēja pieteikties mācībām.
Mācības notiks piecas dienas, no tām trīs dienas Smiltenes pagasta „Kalnamuižā”-2( pagasta pārvaldes ēkā), viena mācību diena Valkā ( bistro „Jumis” telpās), un būs arī viena izbraukumu diena pie uzņēmējiem. Mācību pēdējā dienā dalībnieki aizstāv savas biznesa idejas rīcības plānu un saņem sertifikātu. Pēc sertifikāta iegūšanas, būs iespēja, sadarbojoties ar LLKC Valkas nodaļas speciālistiem, lai izstrādātu biznesa plānu un piedalīties konkursā „Laukiem būt!”. Konkursa dalībniekiem būs iespēju, sava biznesa attīstībai, iegūt kādu no naudas balvām.
Lai uzzinātu plašāku informāciju par pasākumu un tā iespējām, jaunieši tiek aicināti uz Informatīvo dienu 2015.gada 26. jūnijā plkst.10:00 „Kalnamuižā”-2, Smiltenes pagasta pārvaldes ēkā.
Jauniešiem dalība pasākumā ir bezmaksas.
Informācija un pieteikšanās dalībai pasākumā līdz 26.06.2015. pie Smiltenes novada Lauku attīstības konsultantes Laimas Āboltiņas tel. 29113631, e-pasts laima.aboltina@llkc.lv vai Valdas Empeles, SIA LLKC Valkas nodaļas Uzņēmējdarbības konsultantes tel.29445406, e-pasts valda.empele@llkc.lv

Kontaktinformācija: 
Valda Empele LLKC Valkas nod. UK t.29445406, valda.empele@llkc.lv
Pielikums: 
PielikumsIzmērs
lektoru_lapa_info_diena_2015_valka.doc235.5 KB
Kategorija: 
Lauku tīkls
Reģions filtram: