Ēnu diena LLKC Kuldīgas nodaļā

LLKC Kuldīgas nodaļa 11. februārī piedalījās Ēnu dienā, kuras laikā ar konsultantu darbu varēja iepazīties 12. klases skolēns Dāvis no Kuldīgas centra vidusskolas.

Kuldīgas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante Linda Dūdiņa-Hoiere Ēnu dienas ietvaros Dāvi iepazīstināja ar biroja darbiniekiem un darba pienākumiem. Ēnotājs iepazinās ar Alsungas novada lauku attīstības konsultanta darbu un divām saimniecībām.

Sanita Fišeres saimniecību konsultanti apmeklē bieži, jo tā ir iekļauta Ekonomiskās aktivitātes veicināšanas programmā. Saimniecība nodarbojas ar aitkopību un gaļas liellopu audzēšanu.

Saimniecības „Gerdas” un „Krastiņi” saimnieki Esmiralda un Gunārs Rungovski darbojas līdzās Sanitas Fišeres saimniecībai. Saimniecību pamatnozare ir gaļas liellopu audzēšanu un papildus ir piena lopkopība. Saimniecībās ražo produkciju ar bioloģiskās lauksaimniecības metodēm.

LLKC Kuldīgas nodaļa ir gatava piedalīties Ēnu dienā arī turpmāk un uzņemt bērnus un jauniešus ar dažādām interesēm.

Ēnu dienas organizatori visā valstī ir „Junior Achievement – Young Enterprise Latvija”. Ēnu dienā piedalās 1. līdz 12. klases skolēni, kuri apmeklē kādu darbavietu un četru līdz sešu stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Šī ir programma, kas jau ilgus gadus ir iekļauta izglītības procesā, karjeras jautājumus risinot un mudinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā.

Linda Dūdiņa-Hoiere,

LLKC Kuldīgas nodaļas uzņēmējdarbības konsultante 

Pievienot komentāru